Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Zdravím
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Vseved
Stálý Člen

Karma uživatele Vseved - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 1

Vítej mezi námi .

Jsi kritik , který říká jak by to udělal , kdyby to sám uměl. By Čapek


Old Post 29-10-2006 v 20:06 PM
Vseved je offline   Profil uživatele Vseved   Find more posts by Vseved   Foto galerie člena Vseved   Click here to Send Vseved a Private Message   Add Vseved to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DarkLight
Stálý Člen

Karma uživatele DarkLight - 4% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 2

Newly jointed, to chce joint xD Taky zdravim, bez registrace to tu ctu delsi dobu ale byt soucasti groweru je takova mala (velka) cest, takze jsem za to rad

vBulletin jinak trosku nezvyk z phpBB for, ale pro grower si prevyknu i na text-mode

-Got blunt?
-Got weed?
(c) How high

Old Post 30-10-2006 v 15:42 PM
DarkLight je offline   Profil uživatele DarkLight   Find more posts by DarkLight   Foto galerie člena DarkLight   Click here to Send DarkLight a Private Message   Add DarkLight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 3

sewa kamo sewa

Old Post 31-10-2006 v 13:22 PM
Toxikoman je offline   Profil uživatele Toxikoman   Find more posts by Toxikoman   Foto galerie člena Toxikoman   Click here to Send Toxikoman a Private Message   Add Toxikoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubikk
Nový Člen

Karma uživatele Kubikk - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 4

zdravim všechny ve spolek...,,,sem moc rad ze tady muzu byt ,cist a neucastnit se toho me donutilo k nutkani se k vam pripojit...vazim si toho.....mejte se....co nejlip

: jumper : : jumper : : jumper : : jumper : : jumper : : jumper : : jumper : diiiiiky caaaau : jumper : : jumper : : jumper : : jumper : : jumper : : jumper : : jumper :

Old Post 01-11-2006 v 14:01 PM
Kubikk je offline   Profil uživatele Kubikk   Find more posts by Kubikk   Foto galerie člena Kubikk   Click here to Send Kubikk a Private Message   Add Kubikk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 5

Zdravím,
jsem na Groweru nový,ale už nejaký ten čas jsem tu strávil,vcelku se zde orientuji,budu se snažit přispívat pouze užitečnými radami,a nebudu se pokoušet ''zasírat'' témata zbytečnými hloupostmi.Je mi 22 let,konopí užívám bez následků dlouhých 9 let, zatím pěstuji outdoor už 9let,jen poslední rok zkouším jet i indoor,zatím mám jen matkárnu,velice rád bych se pokusil pochlubit svými výpěstky,ale protože mám příliš pomalý a starý počítač,a nemám program na úpravu fotek,nemohu s tím zatím nic dělat,doufám že se to v bližší době změní,no uvidíme.Ještě chci poděkovat všem členům co mě inspirovali a tím i pomohli vylepšit moje všeobecné znalosti o konopí a jeho pěstování.Díky a mějte se

MangoMan

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 24-11-2006 v 19:21 PM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

mangoman:pokud nekecas a fakt hulis od 13ti uplne by me zajimalo jak na tom jsi.
Ve vsech smerech
ináč vitaj :-)

Old Post 24-11-2006 v 19:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Westrip
Nový Člen

Karma uživatele Westrip - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 7

Zdravím všechny co mají rádi stejně jako já tuto zázračnou bylinku XD předevčírem sem sem se tady regnul a je to tady hodně super. Jah Rastafara

Old Post 25-01-2007 v 14:39 PM
Westrip je offline   Profil uživatele Westrip   Find more posts by Westrip   Foto galerie člena Westrip   Click here to Send Westrip a Private Message   Add Westrip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-10-2019 - Zdravím - 2 odpovědí
01-08-2018 - Pozdrav - 2 odpovědí
18-07-2018 - pozdrav - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6866040 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív