Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » přivazování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Abebe
Nový Člen

Karma uživatele Abebe - 28% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 8 

přivazování Příspěvek č. 1

ahoj, všem včera se mi povedla pěkná pičovina, přivazoval jsem kytku k zemi, protože už je vyšší než plot a sousedi, kteří zatim nic netuší by mohli zpozorovat co to tam vlatně mám, a jak jsem to přehnal zlomila se mi v tom kloubu co vznikl z prvního záštipku, ta kytka už má něco přes metr, tak jsem to svázal zpátky k sobě konopným provazem a snad se to chytí. nestalo se vám něco podobnýho?nenapadá mě už nic co by mohlo ještě pomoci.....

Old Post 31-07-2006 v 14:57 PM
Abebe je offline   Profil uživatele Abebe   Find more posts by Abebe   Foto galerie člena Abebe   Click here to Send Abebe a Private Message   Add Abebe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trojbodka
Stálý Člen

Karma uživatele trojbodka - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 2

Abebe

neboj rozxodi to!!!

Old Post 31-07-2006 v 15:10 PM
trojbodka je offline   Profil uživatele trojbodka   Find more posts by trojbodka   Foto galerie člena trojbodka   Click here to Send trojbodka a Private Message   Add trojbodka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

X

Naposledy upravil 14-10-2007 v 13:44 PM

Old Post 31-07-2006 v 15:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
s4kuL
Stálý Člen

Karma uživatele s4kuL - 87% PěstitelskáKarma uživatele s4kuL - 87% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 4

bezutak jsi to jen nalomil a neulomil cele ... jestli to bylo jen nalomene treba i z 95% a privazal jsi to poradne tak by to melo spatky srust ... hlavne tam ten provaz nech ...

Hul dokud můžeš, až nebudeš moci, už ti není pomoci !!
s4kuL's oUt 08 - OB&Bella

Old Post 31-07-2006 v 15:25 PM
s4kuL je offline   Profil uživatele s4kuL   Find more posts by s4kuL   Foto galerie člena s4kuL   Click here to Send s4kuL a Private Message   Add s4kuL to your buddy list     Navštiv homepage uživatele s4kuL! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 5

Samozrejme, že sa to zrastie spolu. Len to priliš akoby do pôvodného stavu a spolu zviaš. Použi radšej nepoužívaj tenký špagát, pretože ten by sa zarezával do stonky (aj keď by to nijako extra nevadilo). Možno sa to ani nezrastie celé, ale spojí sa to a rastlinka pofrčí ďalej. Growu zdar!

Marihuana je dar.

Old Post 31-07-2006 v 16:09 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Abebe
Nový Člen

Karma uživatele Abebe - 28% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 6

děkuji všem za vyjádřenou podporu, ta moje kytinka to opravdu rozchodila, a daří se jí velmi dobře, soudě podle toho jak je obsypaná palicema, připojim i nějaký to foto ale nějak mi nefunguje aparát, tak později

Old Post 09-08-2006 v 19:55 PM
Abebe je offline   Profil uživatele Abebe   Find more posts by Abebe   Foto galerie člena Abebe   Click here to Send Abebe a Private Message   Add Abebe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Herer
Nový Člen

Karma uživatele Herer - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 7

zfarec ja loni udelal jeden zastip na kyticce a potom sem provazkama ty dve vetvicky co vyrostly sem smerem od sebe stahl k zemi...taky mi to uprostred toho hlavniho stonku ruplo.....tak sem to svazal a to normal srostlo..kytka se rozrostla smerem do stan a zabrala na mem balkone tak 2m do sirky a asi 70cm do vysky a kyticka byla uplne obsypana siskama takze good.....

Old Post 11-08-2006 v 18:20 PM
Herer je offline   Profil uživatele Herer   Find more posts by Herer   Foto galerie člena Herer   Click here to Send Herer a Private Message   Add Herer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Herer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-08-2007 - Podvazování kytek - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3354980 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív