Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Start 400 W Sylvania prvni pokus
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Hydroponie Start 400 W Sylvania prvni pokus Příspěvek č. 1






Takze konecne po dlouhe dobe se chci ,,pochlubit,, s mojim prvnim experimentem pod 400 W.
Nebyt techto www tak se nikdy do neceho takoveho nepustim. Nespocetne hodiny a dny stravene u PC se konecne promitly do
cinu ktery jsem pachal cca od brezna tohoto roku... viz link

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

Timto dekuji vsem zucastnenym, ktere jsem pernamentne otravoval svymi novackovskymi dotazy jakv threadu, tak i PMkama. Jmenovite panove:
Drevo Kocur, Apofiss, Sinuhet, Udl a dalsi...

Takze od pocatku to uplne rozepisovat nebudu, ale velikost skrine: 180 x 120 x 65 ( v,š,h ) Ta hloubka byla mnou upravena
cca o 10 cm.

Od prvopocatku me nadchlo hydro, zvlaste pak bubler a to pro svoji jednoduchost a cistotu. Podle nej jsem zacal kupovat potrebne hracky. Abych pravdu rekl, tak myslenku pracovat precizne a do detailu jsem nedotahl do konce, stydim se za to, protoze opravdu takovy nejsem. Nedostatek volneho casu me k tomu donutil, abych kutil na kolene jak se co da. Jo cas je mocny pan :-)

Cena systemu se postupne zvysovala....Ma puvodni predstava byla cca okolo 10 tisic korun. Vzhledem ale k tomu ze jsem take kladl veliky duraz na bezpecnost skrine, tak jsem vse tuploval nekolikanasobne, tzn. prumery dratu, 2x sodikovky,vykony motorek, ventilatory, jak Ufo, tak i stolni, EC a pH meraky samozrejmosti....no proste v pripade amaterskych chyb jsem chtel mit prostor pro brzskou opravu at vse mohu dat do stavu,kde se kytkam dari vice nez dobre :-) Kdyz si koupis vse tak tak na miru, nemas uz moznost dale neco upravovat.... Celkova cena moji lihne se dotyka priblizne 19 tisicove mety. Zacatecnici nelekejte se, samozrejmne se da dostat na tu polovicni cenu pro pohodove pesteni, nesmite vsak byt tak rozezrani, jako ja :-)

Mnozi mi vytknete ze jsem jel ze semen a jeste k tomu noname, ale...
Pred rokem jsem si nechal poslat z Holandska originaly

http://www.highqualityseeds.nl/

s umyslem pestovat venku. Pet ruznych odrud a to:
Swazi x Skunk outdoor
South India x Skunk outdoor
Californian Orange Skunk indoor
Afghyni Hindu Kush indoor
Big Bud Super Skunk indoor

Vysledek dost spatny, tak z toho co vyslo jsem nechal jednoho samce at provede to k cemu byl stvoren. Tzn. jeden samec buh vi co mi oprcal tri ruzne samice buhvi co.... Vysledku potomku se snad budu moci pochlubit za nejaky ten mesic. Kazdopadne moje no name semena pochazi ze slechtenych matek, coz skyta alespon zaruky ze nepujde jen o plevel :-)
Dokonale se mi vse nekolikrat pomichalo, tak jsem uznal ze nebude mit cenu si to nejak dale oznacovat. V dospelosti mi snad pomuzete VY znalci urcit a priradit ty spravne inicialy rodnych jmen...

ted snad par fotek...

Naposledy upravil Wolker 09-08-2006 v 16:54 PM

Old Post 27-07-2006 v 22:11 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Hnojky Příspěvek č. 2


Tak to jsem si obzvlaste nechal poradit, a nakonec zvitezila znacka General Hydroponics kterou jsem zakoupil v Ostrave u

http://eshop.klecka.cz/index.php?os...236ebfbd8cc4f55

a vlastne i dalsi hracky potrebne pro stavbu skrine...

Old Post 27-07-2006 v 22:16 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Toto mi vyklíčilo Příspěvek č. 3



Zakořenování probihalo pod zarivkou a to v rezimu 20 / 4
Klicilo mi to vse asi ve trech varkach. Chtel jsem puvodne zaplnit cele plato minibubleru, ale nakonec jsem to vzdal...

Old Post 27-07-2006 v 22:17 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Klíčírna a strojovna Příspěvek č. 4





Tak dalsi foto zarizeni...






































Posledni foto: Vetveni cca po 3 dnech pod sodikem

Naposledy upravil Wolker 28-07-2006 v 22:11 PM

Old Post 27-07-2006 v 22:22 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Hydroponie 12 den pod 400 w Příspěvek č. 5




Boční pohled...



















Pohled shora....




















Celkový pohled na kyti :-)

Old Post 27-07-2006 v 22:41 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 6

Dalsi fotecky budou az za tyden a toho se bojim!
Spatne jsem si nacasoval dovolenou a cely tyden kyti nebudu moci kontrolovat....budu muset mysled trochu ,,nadcasove,, a odhadnout rust, prizpusobit vysku vybojky, ventilatoru, no sakra nejhorsi na tom je, ze je budu moci prepnout do kvetu az po minimalne 22 dnech rustu 18/6, budou to pekni macci podle vseho. Jsem zvedavej, jak moc porostou jeste v rezimu 12/12 .... ?
Zatim bez jedineho zasahu do stonku , ci listovi....Zitra se chystam vytrhat nejvetsi listy a mensi zastrihnout v jedne tretine. Uplne jsem se dnes lekl te dzungle kterou jsem uvidel :-)
Takze cca za 9 dnu prispeji dalsimi foteckami...zatim! W.

Old Post 27-07-2006 v 22:50 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Hydroponie 15 den pod sodíkem Příspěvek č. 7






Nejčerstvější foto z dnešního dne:

Místo se zmenšuje













Jedna veliká koule.














Pohled přes větve.














Detail větvení.











Kořenový systém.

Old Post 28-07-2006 v 22:01 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Letní sestřih kyti... Příspěvek č. 8




Celkový pohled.











Detail na jednu sestřihlou.











A pro zajímavost jeden ze dvou vzduchových filtru po 15 dnech používání... Doporučuji všem !!!

Old Post 28-07-2006 v 22:08 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

26 dní v růstu Příspěvek č. 9





Tak a došlo kurwa na nejhorší...teda skoro !!! Musel jsem nechat kyti o mnohem dele v rustu, nez jsem myslel...Dnes jsem jim vypl na jeden den svetlo a nechal jsem je v cisty vode, cca 30 litru na bubler + do každýho 15 kapek kysličníku a 30 ml enzymu. Tzn rust trval neuveřitelnejch 26 dní!!!!
Zejtra přidám po 10 litrech vody a přepnu na 12/12 a samozrejmne i upravim GH hnojky na květ.
Asi trem, či čtyřem kyti jsem musel ufiknout vrcholky, byly spalene od svetla. Taky alespon neporostou do vysky - teda porostou, ale mene :-) Budou se spiše zhuštovat... Prozirave jsem dal na max. vykon ufa, ktery na to všechno dobře stihal chladit - naštěstí v neštěstí... Sakra, uplne mi ten pohled rval srdce....skoda mluvit.
Dale pak nektere listy z minula cca 80% co jsem zastřihoval, tak zacaly vadnout, usychat, tak jsem je skoro vsechna ustrihal. Vsak nad nimi jsou dalsi mladsi a zdravejsi listy. Nemeril jsem to, ale ty nejvetsi potvory maji neco k 80 cm! Jsou dost vyhoneny do vysky, tak snad doufam, ze po prepnuti se zacnou zahuštovat a kdyz nee, tak jim trochu pomuzu!
Je mi divne, ze moc lidi nesleduje tento thread? Prikladam to snad casum dovolenych,.... Tak please nelente a piste sve vyhrady. Muzete si ted typnout, kolik z tech dosavadnich 18 kyti bude odpad, neboli samci. Me zbozne prani je, aby to byli urcitě ty nejvyšši mrchy, hmmm...coz je take dost mozna pravdepodobne, dle meho dosavadniho vyzkumu na outdoorech. Ale jelikoz nejsem zbozny clovek, budu mit tu smulu, ze z 18 ks budou samice ty nejvyssi mrchy hihi....
ted teda realne. Typuji 6x samice a 12x samec. No, radeji budu prijemne překvapen, než kurevsky nasranej :-)
Dodatecne jeste pisnu o parametrech papani. Po celou dobu jsem se snazil Ph upravovat na 5,6 a EC na 1,2. Hodnota EC myšlena pouze v připadě pod sodikem.
Updatuji 4 dnešní fotky...
Poradte panove a damy, co s tim mam ted dělat?

1) To je ten chaos co na mě vypadl po otevřeni skřině.
2) Detail spalených listu od CT.



3) Před prostřihem.











4) Po sestřihu...Ti všimavější z vas si jistě všimli, že ventilator, ktery puvodně foukal nad vrcholky ganji a ted ted fouka uplne nekde jinde. Naštěstí má prozíravost byla tak velká, že jsem v 15 dnu růstu dal ochranny pletivovy kryt pred ventilator. Do te doby to fičelo bez nej....jinak bych ted mel uz jiste nasekanej a vysušenej matroš z prvnich trěch kytek :-)

Naposledy upravil Wolker 08-08-2006 v 17:36 PM

Old Post 08-08-2006 v 17:22 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Index
Stálý Člen

Karma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 10

Ahoj, no vypada to krapet prerostleale fandim ti ikdyz ukocirovat to asi nebude lehky....jinak peknej system je videt ze sis s tim vyhral..hodne zdaru...!

Old Post 08-08-2006 v 20:45 PM
Index je offline   Profil uživatele Index   Find more posts by Index   Foto galerie člena Index   Click here to Send Index a Private Message   Add Index to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trifid
Stálý Člen

Karma uživatele trifid - 61% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 11

nazdar...no pekne ti to prerostlo takze opet nejsem sam!!! hehe normalne vostrihej ty maly vetve ty zmetky hubeny z tech nic nebude a nech jenom par tech nejvetsich a nejsilnejsich... pac myslim ze scrog uz z toho neudelas hehe a kdyby se ti nevesly na vejsku tak je zlamej :-p

Old Post 09-08-2006 v 11:27 AM
trifid je offline   Profil uživatele trifid   Find more posts by trifid   Foto galerie člena trifid   Click here to Send trifid a Private Message   Add trifid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 12

Tak to jsem rád, že v tom nelítám sám trifide :-)
A jinac diky za K+ pochvaly a povzbuzeni...bude to celkem pakarna.
Ted mely celej den vypnuto, chci udelat prechod na kvet razantnejší.
Ode dnesniho dne jede na 1/12 !
Dnes jsem jim michal žrádlo, dal jsem tam minimum hnojky na rust, tak uvidim, co to bude dělat. Ted jeste kolik samcu se mi z toho vyvrbi.
Mam 18 pasažéru na palubě, tak se uvidí....držte mi palce, budu to potřebovat hihi...W.

Old Post 09-08-2006 v 12:14 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoNamess
Stálý Člen

Karma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 13

zdarec Wolker:
malinko hore ale na poprvé zatim ok. Tak hodně zdaru

Old Post 09-08-2006 v 20:36 PM
NoNamess je offline   Profil uživatele NoNamess   Find more posts by NoNamess   Foto galerie člena NoNamess   Click here to Send NoNamess a Private Message   Add NoNamess to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

2/12 Příspěvek č. 14

Tak zatim jsem prokouknul dve holky po dvou dnech cyklu 2/12
Snad nebudou posledni :-)
Jak dlouho jim to tak bude trvat ???

Old Post 12-08-2006 v 19:09 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 15

to Kocour: ano, tak jsem to myslel. Vzhledem k te rychlosti a me smule tak mesic.... Vkazdem pripade uvazuji dalsi varku ve vetsim prostoru, mam moznost v takovy maly mistnustce cca 2x2m, zvysit wataz....a hlavne pojedu z rizku. Semena vsechno prodluzujou a tak bych mel svy jisty. Ted bych ale potreboval kontakt na nekoho kdo ma k maní rizecky a je nejlepe ze Sever. moravy stejne tak jako ja...ach, jo!
Tot nelehky ukol!

Old Post 13-08-2006 v 08:11 AM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Hydroponie 3/12 Příspěvek č. 16

Po dnešní kontrole 3 dne po prepnuti jsem musel utnout dva kluky, kterí očividně začinali pomalu ,ale jiste delat koule...
Tzn. celkovy počet 18 kytek, nyní 16, z toho prokazatelně 2 holky ( ,,zatím,, pevně věřím )
PLS o radu zkusenejsich groweru, v připade ze z tech 18 kytek budou pouze dejme tomu 4-6 samic, mohu pouzit muj 400 Watt
set pro vybojku 250 Wataze? Bylo by to ekonomičtější...diky W.

Old Post 13-08-2006 v 17:14 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9652570 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív