Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » žloutnuti listů ??????
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Příspěvek č. 17

Kmenet: Jsi buh, presne to samy se stalo i me a ten Kuprikol pomohl. Sice to je "jen" 5 dni od postriku, ale kytky fukt vypadaj lip a hlavne se to nerozsiruje. Mash ode mne karmu, diky.
Proste me plisen nenapadla...

sunset

usmivejte se, bude vam lip

Old Post 29-08-2001 v 10:11 AM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Chemie koncentrace Příspěvek č. 18

Tak mi kytky před sklizní přichcíply na plíseň listů. Dneska vystříkam skříň Kuprikolem a na kytky v růstu bych to pak taky použil. Jakou používáte koncentraci ?
Můžu to vůbec použít v pokoji? Na obalu je až moc bezpečnostních pokynů...
Muf

Old Post 06-01-2002 v 13:15 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 19

Já mám taky žlutý fleky na listech u bubbleru,, ty fleky pak hnědnou až z toho chcípne celej list,,, přehnojováním je to těžko,, je to druhý měsíc a dával jsem 1. týden 2ml WS/12L a 2. týden 4ml WS/12L ,,,
připadá mi, že tam toho dávám málo,,,,
Poraďte,,,

PS: Ještě jeden detail,, kytka v druhém bubbleru má úplně totožné podmínky (i stejný roztok) a je úplně zdrawá,,,

Oscar
Enjoy joint

Old Post 16-01-2002 v 23:34 PM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Příspěvek č. 20

Bohour: Jaxi dopadl?

Muf: Muzes to pouzit v pokoji, ale pak dukladne vyvetrej, je to preci jen svinska chemka. Koncentraci davam dle navodu pro rajcata a pomaha to, mozna by trochu slabsi stacila taky.

Oscar: Popis to lepe, kde zacina zloutnuti, jak ty fleky postupuji a zatim skus Algastim v koncentraci podle navodu nastrikat na listy tesne pred zhasnutim nebo tesne po rozsviceni.

sunset

usmivejte se, bude vam lip

Old Post 17-01-2002 v 05:29 AM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 21

To Sunset: Mno,, vypadá to, že se kytka uzdrawuje,, Žloutly nový listy,, vod prostřed ke stonku,, Tak doufám, že to přežije,, Dneska by měly bejt fotky,,,,,

Oscar
Enjoy joint

Old Post 17-01-2002 v 11:04 AM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
evergreen
Stálý Člen

Karma uživatele evergreen - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 45 

žlté škvrny na listoch Příspěvek č. 22

Drahí priatelia,

mám ten istý problém ako väčšina z vás-žlté škvrny na listoch, skoro som prišiel o jednu úrodu masterkush. V jednej publikácii som našiel informácie o tejto problematike, no a v žiadnom prípade to nie je prehnojením, pretože pri prehnojení sa listy krútia a nie žltnú. Autor tej publikácie píše, že sú dve možnosti, prečo je to tak:
a) pretože vzduch v "pěstírne" je príliž horúci. b) rastliny trpia nedostatkom niektorého prvku, čoho dôvodom môže byť nekvalitný substrát, prípadne absencia hnojiva.
Z toho vyplýva, že treba vhodne prihnojovať, prípadne upraviť klímu v "pestirne".

Majte sa krásne, evergreen

Old Post 05-02-2002 v 17:52 PM
evergreen je offline   Profil uživatele evergreen   Find more posts by evergreen   Foto galerie člena evergreen   Click here to Send evergreen a Private Message   Add evergreen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 23

Ještě pro bubbleráky,, to žloutnutí mi pomohlo odstranit dost věcí a jedna z nich je taky Hydroponická tableta BIOM ,,, jedna na dva litry roztoku s hnojivem a pohoda,, hehe,,

Oscar
Enjoy joint

Old Post 10-02-2002 v 01:30 AM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kuba
Stálý Člen

Karma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 104 

hnědý flíčky!!! Příspěvek č. 24

Připojuju se k tématu,asi před týdnem mi začali žloutnout vrchní listy a na nich se vytvořili malí oranžový až hnědý flíčky.Kytka už je v 35 dnu květu a začíná mi to líst už i na listy u květů.A na hlavní palici na špičce se na vilejzajících mikro lístečcích dělá takovej fialovo černej povlak pokrytej priskiřicí.Myslíte, že to je nějaká plísen nebo se kytka chce jenom nnějak zabarvit?fak už nevim co by to mohlo bejt.hlavně ty hnědý fleky mě štvou protože to neustále postupuje dolu a ničíto čím dál tim víc listu!
Please Help!!

KUBA

Old Post 17-02-2002 v 07:58 AM
kuba je offline   Profil uživatele kuba   Find more posts by kuba   Foto galerie člena kuba   Click here to Send kuba a Private Message   Add kuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
evergreen
Stálý Člen

Karma uživatele evergreen - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 45 

ešte k žltnutiu listov Příspěvek č. 25

Zdravím všetkých,

v minulom príspevku som písal, že žlté fľaky sa na listoch objavujú preto lebo vzduch v skrini je príliš horúci, čo je situácia ako stvorená pre rozmnožovanie rôznych hávedí ako plesne atd. S čím podľa mna súvisia aj tie žlte flaky na listoch. Takže ako tu už niekto spomínal ten KUPRIKOL je v skutku záležitosť nanajvýš vhodná - a skutočne to funguje.
evergreen-tak to mi dalo zabrať kurva

Old Post 22-02-2002 v 19:54 PM
evergreen je offline   Profil uživatele evergreen   Find more posts by evergreen   Foto galerie člena evergreen   Click here to Send evergreen a Private Message   Add evergreen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maniak
Nový Člen

Karma uživatele maniak - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 1 

Chemie nedostatek . . . . Příspěvek č. 26

to kuba : mam to same :zloutnuti,fialovy povlak na zbyvajicich listech+flicky hnede.kuprikol nepomohl tak si myslim ze je to nedostatek otazka je ceho.jak si daleko ty

Old Post 18-03-2002 v 09:44 AM
maniak je offline   Profil uživatele maniak   Find more posts by maniak   Foto galerie člena maniak   Click here to Send maniak a Private Message   Add maniak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pakalolo
Stálý Člen

Karma uživatele pakalolo - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 25 

zlte fliacky Příspěvek č. 27

Mam ten isty problem ako vsetci ostatny. Urcite to nieje prelievanim ani hnojenim - zatial som este nehnojil, ale napadlo ma, ci to nebude zlozenim pody - myslim tym napr. vysoky obsah biohumusu, u mna je 30%.

SeeYa

Old Post 21-03-2002 v 22:36 PM
pakalolo je offline   Profil uživatele pakalolo   Find more posts by pakalolo   Foto galerie člena pakalolo   Click here to Send pakalolo a Private Message   Add pakalolo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Obecné [listiky] Příspěvek č. 28


porsledni dobou mam problemy s listy. jsou takovy dost nazloutly ale problem je ftom ze jenom nektery. myslim si ze je to asi prelitim ale co gdyby ne
..prosim o odbornou pomoc...
tyhle fotky jsou po 4 dnech nezalejvani:



[Edited by maslox on 25-03-2002 at 07:36 PM]

foosball

Old Post 25-03-2002 v 14:04 PM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Organika [sakra] Příspěvek č. 29



tag jsem se konecne dostal domu a koukam ze ty listecky porad nejak zhorsujou...fsechny poďobany jsem votrhal. tady jsem vzal na ukazku ty nejhorsi:




foosball

Old Post 25-03-2002 v 18:40 PM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Příspěvek č. 30


no a tady u toho bych rekl ze to muze bejt prehnojeny. prosim napiste me nejaky chytry veci jinak budu nestastnej



[Edited by maslox on 25-03-2002 at 07:49 PM]

foosball

Old Post 25-03-2002 v 18:46 PM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
abra007xas
Stálý Člen

Karma uživatele abra007xas - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 31

Ten kdo tady má problém s listama v bubleru?

mám bubler cca 25-30l(3kýble vody). Dal jsem tam kytku a roztok 6ml WUXALU. Kytka začala žloutnout a svěšovat listy. Absolutně nerostla. Tak jsem namýchal 10ml Wuxalu na ten můj kýbl. Začala se zelenat. Pak byla OK, ale vrchní listy byly extrémně světle zelené. Tak jsem zvedl lampu. Ztmavly. Přidal jsem k 10ml Wuxalu 1 odměrku Kristalonu start. Jede to bez problémů, kořeny jak blázen a dost chlastá. 1,5l denně dolejvám.

Old Post 27-03-2002 v 18:48 PM
abra007xas je offline   Profil uživatele abra007xas   Find more posts by abra007xas   Foto galerie člena abra007xas   Click here to Send abra007xas a Private Message   Add abra007xas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyBoy
Bud Krusher

Karma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 656  

Obecné 2 maslox Příspěvek č. 32

Mel sem to samy pote co se mi utrhla ruka s kyselinou pri uprave pH...
Ale v pohode to 3 kytky rozdejchali, dneska po mesici jedne z nich stale listy zloutnou, ale roste dal takze to nevidim jako velkou tragedii...
T.

Skankin` on and on.... Tmmy

Old Post 29-03-2002 v 13:23 PM
TommyBoy je offline   Profil uživatele TommyBoy   Find more posts by TommyBoy   Foto galerie člena TommyBoy   Click here to Send TommyBoy a Private Message   Add TommyBoy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TommyBoy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-11-2006 - žloutnuti listů - 6 odpovědí
21-07-2006 - Opět žloutnutí listů - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1262560 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív