Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » OUT je IN :o)) (Jde to i bez zalevani?)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Pezamize
Stálý Člen

Karma uživatele Pezamize - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pezamize - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 17

Ja se teda staram az moc a uz par let, ale na tomhle miste ky. neprojevily ani jednou nedostatek vody a po desti se tam vlhkost drzi dost dlouho.. no uvidime na podzim.. diky za nazory..

zaze

Old Post 01-08-2006 v 07:36 AM
Pezamize je offline   Profil uživatele Pezamize   Find more posts by Pezamize   Foto galerie člena Pezamize   Click here to Send Pezamize a Private Message   Add Pezamize to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
s4kuL
Stálý Člen

Karma uživatele s4kuL - 87% PěstitelskáKarma uživatele s4kuL - 87% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 18

Ja osobne bych nevydrzel nechat kytky jen tak zasazene rust ... musim tam hcodit skoro porad aspon se na ne podivat a nakrmit je, prostrihnout nejaky ten list atd ... proste pestovani rullezzzzzzZ
peace

Hul dokud můžeš, až nebudeš moci, už ti není pomoci !!
s4kuL's oUt 08 - OB&Bella

Old Post 01-08-2006 v 12:21 PM
s4kuL je offline   Profil uživatele s4kuL   Find more posts by s4kuL   Foto galerie člena s4kuL   Click here to Send s4kuL a Private Message   Add s4kuL to your buddy list     Navštiv homepage uživatele s4kuL! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ikary-san
Stálý Člen

Karma uživatele ikary-san - 72% PěstitelskáKarma uživatele ikary-san - 72% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 19

Já bych za svejma kytí nemohla nechodit se o ně starat a koukat se jak rostou....Ale na jednu sem zapomněla, teda myslela sem si že nevyrostla a pak sem se tam šla jentak kouknout v září. Hulení z toho bylo dobrý, ale byla tak polovička než z ostatních, pže kytka byla taková slaboučká a docela malá, když byla odsouzená jenom na to kdy zaprší a nehnojená...

Old Post 17-10-2006 v 20:00 PM
ikary-san je offline   Profil uživatele ikary-san   Find more posts by ikary-san   Foto galerie člena ikary-san   Click here to Send ikary-san a Private Message   Add ikary-san to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spsemi
Stálý Člen

Karma uživatele Spsemi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Spsemi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Spsemi - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 20

za kitickami chodim 1x za tyzden... nepolievam... len hnojim..... nechce sa mi na pole tahat 20l vody a zdroj pobliz nemam.... este mi nic nevyschlo... nikdy.... ale mam DOST stastie na flek.... proste pohoda.. neschne to tam nijak extra....(myslim zem )

Hello Grower
Have a nice day

Old Post 02-11-2006 v 08:58 AM
Spsemi je offline   Profil uživatele Spsemi   Find more posts by Spsemi   Foto galerie člena Spsemi   Click here to Send Spsemi a Private Message   Add Spsemi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Spsemi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clandestino
Stálý Člen

Karma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 21


Když už je to téma o zalívání, tak prosím zkušené o radu. Tetnhle rok míním pěstovat v rákosí, moc pěknej flek, o vodu tam samozřejmě nouze není... A toho chci právě využít. Chtěl bych si postavit něco jako samozavlažovací květináče, jen ve větším. (viz obrázek). A teď dotaz: Když kořínky pořádně prorostou, nemůžou uhnít?

Oh, I'm a good old Rebel
Now that's just what I am.

Lophophora - kaktus bohů
Záhada San Pedro

Old Post 14-01-2007 v 21:10 PM
clandestino je offline   Profil uživatele clandestino   Find more posts by clandestino   Foto galerie člena clandestino   Click here to Send clandestino a Private Message   Add clandestino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GreenMafia
Stálý Člen

Karma uživatele GreenMafia - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 22

Buď rád že nemusíš zalévat a tudíš chodit na políčko,protože každá návštěva je riziko který si do doby než tě vykradou neuvědomuješ.Jasně jít na pole ikdyž třeba ani zálevat neni třeba je krásný,já osobně sem chodil na pole i 2x týdně,třeba se jen tak zhulit u kytek a koukat naně ale jednoho krásného dne jsem zales na svoje políčko,chvíly jen tak okukoval kytí a najednou jsem opodál slyšel kroky jak se pomaloučku vzdalovaly,a bylo jasno,z pole jsem odcházel stím že když sem naněj šel,někdo stál opodál a pozoroval mě a když jsem dlouho nevycházel tak odešel,,,,,výsledek? muj těžce odpracovanej out v prdely!kytky nikde a já myslel že skolabuju,měl jsem jich tam 80 a byly to řízky skunku speciálu,byly těsně před květem takže moc dobře nechápu proč je někdo vytrhal když nanich nebyly ještě žádný palice.

Out 2006 vyčorovanej

Old Post 13-04-2007 v 21:04 PM
GreenMafia je offline   Profil uživatele GreenMafia   Find more posts by GreenMafia   Foto galerie člena GreenMafia   Click here to Send GreenMafia a Private Message   Add GreenMafia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4300000 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív