Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Jednoduchý časový spínač
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
greenjerry
Stálý Člen

Karma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 17

nechci do toho kecat, mozna sem zcela nepochopil ten vyznam, ale jestlize jen ten Pic 12F629 stoji 40 Kc tak jestli se nepletu analogove spinaci hodiny stoji 90 Kc v kazdem hyper super marketu, coz kdyz si spocitam cenu dalsich soucastek a vyrobu plosnaku a tu praci + nejakou tu krabicku, tak me to vyjde tak o polovicku min prace.

jak se treba zde nastavi ze se ma zaplnout v 20:00 ?

Ale jinak pro zapaleneho elektrotechnika (kterym jsem take dobry na hrani

Old Post 12-09-2006 v 15:24 PM
greenjerry je offline   Profil uživatele greenjerry   Find more posts by greenjerry   Foto galerie člena greenjerry   Click here to Send greenjerry a Private Message   Add greenjerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wik
Stálý Člen

Karma uživatele Wik - 92% PěstitelskáKarma uživatele Wik - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 97 

Příspěvek č. 18

to greenjerry: v přírodě 230V nenajdeš ;-)

Old Post 12-09-2006 v 18:52 PM
Wik je offline   Profil uživatele Wik   Find more posts by Wik   Foto galerie člena Wik   Click here to Send Wik a Private Message   Add Wik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenjerry
Stálý Člen

Karma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 19

no nevim ale me neprijde ze by to mel byt casovac do prirody ... co by tam taky mel asi casovat ... aha asi zapinat slunicko ... dobrej napad

citace:

Buduji malou skříňku a uvažoval jsem nad spínáním světel. Kupovat spínací hodiny se mi vůbec nechtělo, ....

Old Post 12-09-2006 v 19:12 PM
greenjerry je offline   Profil uživatele greenjerry   Find more posts by greenjerry   Foto galerie člena greenjerry   Click here to Send greenjerry a Private Message   Add greenjerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joly
Stálý Člen

Karma uživatele Joly - 81% PěstitelskáKarma uživatele Joly - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od greenjerry
no nevim ale me neprijde ze by to mel byt casovac do prirody ... co by tam taky mel asi casovat ... aha asi zapinat slunicko ... dobrej napad



No tak napríklad môže takýto časovač ovládať zaťemnovací systém, takisto môže spínať napr. zalievacie čerpadlo na vodu atď...

Cannabis - keď sa z dospelých ľudí stávajú deti

Old Post 12-09-2006 v 20:56 PM
Joly je offline   Profil uživatele Joly   Find more posts by Joly   Foto galerie člena Joly   Click here to Send Joly a Private Message   Add Joly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenjerry
Stálý Člen

Karma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 21

To je sice hezky, ale autor tohoto threadu psal o casovaci do skrine skrine, take tato skupina je umistena pod forem INDOOR ! Nikdo jinej tady o nicem jinym nez o indooru nemluvil. Netvrdim ze je to k nicemu v prirode ... jen ze pro spinani svetla VE SKRINI se to asi nevyplati delat

Old Post 12-09-2006 v 21:30 PM
greenjerry je offline   Profil uživatele greenjerry   Find more posts by greenjerry   Foto galerie člena greenjerry   Click here to Send greenjerry a Private Message   Add greenjerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wik
Stálý Člen

Karma uživatele Wik - 92% PěstitelskáKarma uživatele Wik - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 97 

Příspěvek č. 22

to greenjerry: sorry, vůbec jsem si neuvědomil, že nepíšu do threadu o automatickém zatemňování...taky tam řeším spínač, akorát na 12V

Old Post 14-09-2006 v 08:48 AM
Wik je offline   Profil uživatele Wik   Find more posts by Wik   Foto galerie člena Wik   Click here to Send Wik a Private Message   Add Wik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
medulda
Stálý Člen

Karma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 23

greenjerry: pro člověka, kterej by si to dělal bez předchozích zkušeností to moc dobře nevyjde. Já jsem měl doma jak procesory (který se dají sehnat zadarmo jako "samples" od výrobce), tak většinu dalších součástek (vybrakovaných). Kupoval jsem vlastně jen tyristor, optočlen a krystal. Věci na plošňák jsem už měl taky doma, takže pohůdka. Počátek "dne" se nastavuje jednoduše tím, že v danou dobu přístroj zapneš (nebo restartuješ).

Old Post 14-09-2006 v 11:06 AM
medulda je offline   Profil uživatele medulda   Find more posts by medulda   Foto galerie člena medulda   Click here to Send medulda a Private Message   Add medulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenjerry
Stálý Člen

Karma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 24

no jo, i tak si myslim ze za 90Kc to bude jednodussi, rychlejsi a hezci nez to sam stavet doma, trebaze i pro cloveka kterej by mel doma vsechno. Mimo jine cekat treba na 12:00 abych to restartoval by se mi taky moc nechtelo, prece jen na tech hodinach je to rychlejsi a prehlednejsi Ale rikam kdo si hraje nezlobi a jsou lidi, ktery to delaj ze zajimavosti a chute neco delat, tak prosim nereste tady me poznamky mirene jako dobrou radu nam zacatecnikum, ktery jak vidno neumeje jeste ani vytvorit plosny spoj, nez vytky zdatnym elektrotechnikum s programatorama jednocipovych procesoru.

Diky za vraceni se k tematu a nekomentovani moji poznamky.

Old Post 14-09-2006 v 11:44 AM
greenjerry je offline   Profil uživatele greenjerry   Find more posts by greenjerry   Foto galerie člena greenjerry   Click here to Send greenjerry a Private Message   Add greenjerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
monty.jack
Stálý Člen

Karma uživatele monty.jack - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 25

Čus medulo, děláš ještě na tomhletom spínači?

Já bych si rád něco takovýho vyrobil, ale stačilo by mi jen kdyby to při každým spuštění lapmy čekalo tech 10minut(i kdyby mi v tu chvíli začínal ve skříni den)

Old Post 27-02-2008 v 09:23 AM
monty.jack je offline   Profil uživatele monty.jack   Find more posts by monty.jack   Foto galerie člena monty.jack   Click here to Send monty.jack a Private Message   Add monty.jack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od monty.jack

Já bych si rád něco takovýho vyrobil, ale stačilo by mi jen kdyby to při každým spuštění lapmy čekalo tech 10minut(i kdyby mi v tu chvíli začínal ve skříni den)


K tomu postačí časové relé nebo nějáký zpožďovací obvod. S procesorem by to bylo zbytečně komplikované.

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 27-02-2008 v 15:41 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8137520 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív