Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » indoor efektivně
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »

Kolik času věnujete deně své indoor zahrádce ?
This poll is closed.
méně než 1 hodinu 69 47.59%
1-2 hodiny 55 37.93%
2-3 hodiny 9 6.21%
víc než 3 hodiny 12 8.28%
Total: 141 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
prof.kalitexxx
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hydroponie indoor efektivně Příspěvek č. 1

Zdarec groweři
Rozhodl jsem se vyrobit indoor zahrádku s jednou hlavní podmínkou aby byla efektivnost minimálně 1g/w . Po dlouhém rozhodování jsem usoudil použít :
výbojky :růst 400 w metal halide
:květ 750 w sodík
stínídlo:cool tube s odtahem 280 m3/h
system :Ebb&Flow DUMA 100x75x7,5 cm s reg. čerpadlem max. 2000 l/h , další čerpadlo (400 l/h ) v nádrži slouží na promíchávání živného roztoku v nádrži o oběmu 150 l , do nádrže jsem ještě přidal ještě akvarijní topení ( 50 w ) s termostatem .
Obě čerpadla jsou zapnuty na nepřetržitý provoz .
ultrazvukový zvlhčovač :0,3l/hod
Pro aktivní hydro použiju 50 l keramzitu a grodan
Pro měření roztoku ph/ec mám připravené ADWA metry , samozřejmostí je vlhkoměr a teploměr s 3 bodovým měřením .
Budu používat hnojiva od Advanced hydro a pár věcí od plagronu :
Základní hnojiva :Grow ,bloom ,micro
doplňky výživy :AH root stimulátor ,AH Growth/Bloom Excellerator , AH Enzymes+ ,
Postřiky :Phitamin a cropmax od plagronu
Top aktivátor :Green sensation taktéž od plagronu
Další odvětví je úprava vody : velice se mi osvedčila reversní osmóza , jinak klasicky kyseliny dusičná a fosforečná
Rozměry skříně abych nezapoměl v:250 cm š:130 cm h:130 cm
Tak to je jen zběžný přehled komponentů a přípravků které používám detaily budu popisovat později nebo budete li mít nějaký dotaz , klidně se ptejte .
Pro tuto sestavu jsem vybral mojí oblíbenou odrůdu Power plant a druhá holka je White Widow , oba 2 druhy jsou řízkovány z 2 letých matečních rostlin .Foto dodám

Old Post 15-07-2006 v 09:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeck Herer
Stálý Člen

Karma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 314  

Příspěvek č. 2

Tak tohle vypadá dost zajímavě... Jsem zvědavej,jak to bude vypadat,jak to vidíš s fotkama?? Kdy je sem budeš dávat?? Každopádně držim palce,ať se t daří!

Old Post 15-07-2006 v 10:30 AM
Jeck Herer je offline   Profil uživatele Jeck Herer   Find more posts by Jeck Herer   Foto galerie člena Jeck Herer   Click here to Send Jeck Herer a Private Message   Add Jeck Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prof.kalitexxx
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

no fotky budu dávat večer , jinak taky to dalo práci než jsem to dal do hromady a nějaká ta vejplata na to taky padla .....

Old Post 15-07-2006 v 10:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rory
Stálý Člen

Karma uživatele Rory - 4% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 4

hmm Luxůso, nevim jistě jestli zrovna 1g/W klapne ale takovejch 0,7-0,8/W je podle mě výkon obdivuhodnej, samozřejmě přeju uplně max. co to dá....
mam dotazy ohledně METODY (jestli jsi se tada již rozhodl) a taky počtu řezů které umístíš...

Old Post 15-07-2006 v 17:33 PM
Rory je offline   Profil uživatele Rory   Find more posts by Rory   Foto galerie člena Rory   Click here to Send Rory a Private Message   Add Rory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prof.kalitexxx
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

jj 0,7-0,8 je taky super ale chci se pokusit z toho dostat maximum aniž bych ubral na kvalitě , minulou sklizeň jsem měl 0,62 ale to jsem ještě neměl úplně všechno a pěstil jsem víc na kvantitu ale teď to musí bejt 100 % kvalita a co nejlepší poměr g/w .

S metodou jsem se už rozhodl pro aktivní hydro, upravil jsem Ebb&Flow tím způsobem že to nebudu intervalově zaplavovat ale mám to nastavený na plynulej průtok s tim že když budou holky ve tmě tak budou mít poloviční průtok živin .

S počtem holek se pořát nemůžu nějak rozhoupat , původně byl plán že tam budou jen 2 holky power plant a White Widow ale těch řízků jsem udělal od každého druhu 3 kousky abych si potom mohl vybrat od každého druhu ten nejsilnější jenomže teď mám od každého druhu 2 a nechce se mi ty ostatní vzhazovat ..........ale ani měnit plán .......... spouštět to budu 1.srpna tak budu mít ještě trochu času to prohnat hlavou

Naposledy upravil 16-07-2006 v 05:21 AM

Old Post 16-07-2006 v 05:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prof.kalitexxx
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

tak včera nějak nezbyl čas tak foto dnes večer na 100 %

Old Post 16-07-2006 v 10:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rory
Stálý Člen

Karma uživatele Rory - 4% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 7

jj to Ebb&Flow jsem si přečetl v prvním příspěvku, měl jsem na mysli spíš SoG nebo ScrOG (vertikálně horizontálně nebo ja nevim jak)atd..., podle toho že tam chceš menší počet kytí usuzuju že už si zmáknul (nebo plánuješ zmáknout) FIM techniku zastřihávání (perfktně to vysvětlil DALAS)

Old Post 16-07-2006 v 12:57 PM
Rory je offline   Profil uživatele Rory   Find more posts by Rory   Foto galerie člena Rory   Click here to Send Rory a Private Message   Add Rory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prof.kalitexxx
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8



jasan už rozumím dělám z nich keře od té doby co jsem se naučil pořádně zastřihávat tak kytkama šetřím protože je jasný že můžu dostat 600 g z 15 ale i ze 2 a ještš kvalitnější protože těm 2 vůbec nic neschází .......

Naposledy upravil 16-07-2006 v 19:00 PM

Old Post 16-07-2006 v 18:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prof.kalitexxx
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9




pár foto z příprav

Old Post 16-07-2006 v 21:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prof.kalitexxx
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

další foto zítra
a budu dělat trochu změnu v osvětlení na růst bude metalhalidový 400 w ( slunce z jara ) v prvních 4 týdnech květu pojedu pod 750 w sodík s kombinovanym spektem (jako slunce v létě "pěkně silý " ) a holky si alespoň zvyknou no a v poslední fáze 4 týdny zrání to proložím květovim 600 w sodíkem s 100 % červenýho spektra jako má slunce na podzim

Old Post 16-07-2006 v 22:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prof.kalitexxx
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

takže řízečky jsou připravený dalo to trochu zabrat mám teď hodně lítání kolem foliáku večer pošlu zase foto věřte to je nádhera ( power plant outdoor) ale to od tématu skříň už je skoro hotová a připravená na spuštění ještě počkám na začátek měsíce řízky budou mít alespoň pořádný kořenový bal .

Old Post 21-07-2006 v 06:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prof.kalitexxx
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

zavlažování Příspěvek č. 12




také mě dráždila otázka rovnoměrného zavlazování zvolil jsem pumpu o průtoku 2000 l/h na první nápady se podívejte sice jsem to pak stejně předělal praktičtěji ...........

Naposledy upravil 25-07-2006 v 05:31 AM

Old Post 25-07-2006 v 05:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prof.kalitexxx
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Chemie Re: zavlažování Příspěvek č. 13




tak trochu jsem se odmlčel tak abych to dohnal tady jsou nějaké photo's

Old Post 03-10-2006 v 22:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prof.kalitexxx
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné masakr Příspěvek č. 14




a další ........

Old Post 03-10-2006 v 22:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 15

prof. pekna prace
chcem sa opytat tie rozvody roztoku po vani si robis sam ci to niekde kupujes?
a to riadciace centrum na poslednej fotke co ovlada?

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 04-10-2006 v 08:35 AM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prof.kalitexxx
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od matko291
prof. pekna prace
chcem sa opytat tie rozvody roztoku po vani si robis sam ci to niekde kupujes?
a to riadciace centrum na poslednej fotke co ovlada?
Ahojky , celý system zavlažování jsem musel vyrobyt jsou z vysokotlakých hadic od firmy 'SMC' hadice mají širokou stěnu tak jsem musel udělat díry průbojníkem 8" sice to byla fuška ale výsledek stojí za to ......

Old Post 05-10-2006 v 00:24 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-04-2019 - indoor pěstování - 20 odpovědí
09-02-2017 - indoor bez pestirny - 11 odpovědí
30-08-2015 - indoor pěstování - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5373770 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív