Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Prehnojeny ci nedostatek dusiku???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
CoRRaN
Nový Člen

Karma uživatele CoRRaN - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 12  

Zdraví Prehnojeny ci nedostatek dusiku??? Příspěvek č. 1

Mam 3 tydny stary kviti,vsecko bylo v poho az do vcerejska,kdy jsem si vsimnul ze na konecku a okraju listu jsou takovy tmavsi skvrny,list pomalu usicha od spicky ku stonku a pote odpada...(Cela mi pripada nejaka zvadla{spicky listu jsou zahly k zemi})

Pestuju na balkone v 1.5L kvetinaci.
Hlina=substrat pro Pelargonie+Kaktus(substrat)+perlit+keramzit
Zadnyho skudce jsem na sve kytce nepostreh.

Hledal jsem,cetl jsem a napadlo mne jedine,ze jsem to bud prehnojil nebo ze ma malo dusiku.

Predem dekuju za vase odpovedi...



P.S.Zitra jsem hodim i fotky

Old Post 30-06-2006 v 20:05 PM
CoRRaN je offline   Profil uživatele CoRRaN   Find more posts by CoRRaN   Foto galerie člena CoRRaN   Click here to Send CoRRaN a Private Message   Add CoRRaN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CoRRaN
Nový Člen

Karma uživatele CoRRaN - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 2




Tak tady je mam:

Old Post 30-06-2006 v 20:46 PM
CoRRaN je offline   Profil uživatele CoRRaN   Find more posts by CoRRaN   Foto galerie člena CoRRaN   Click here to Send CoRRaN a Private Message   Add CoRRaN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 3

Cau
Me to pripada jako preliti,zkus je nechat trochu proschnout ale pozor v tomhle obdobi je dost dulezita vlchkost

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 01-07-2006 v 07:04 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gambler
Stálý Člen

Karma uživatele gambler - 85% PěstitelskáKarma uživatele gambler - 85% PěstitelskáKarma uživatele gambler - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 4

kvjetinace 1.5l je hrozna malo- presadil bych do vetsiho a myslim, ze by mohly zmizet (snad) i ty problemy

son of a god
out 06- sklizeno kopinatkyout 07- ww, aurora indica, swiss sativa

Old Post 01-07-2006 v 07:52 AM
gambler je offline   Profil uživatele gambler   Find more posts by gambler   Foto galerie člena gambler   Click here to Send gambler a Private Message   Add gambler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gambler
Stálý Člen

Karma uživatele gambler - 85% PěstitelskáKarma uživatele gambler - 85% PěstitelskáKarma uživatele gambler - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 5

Jinak mi to prijde jako prehnojeny dusikem. Pokud zacnou vadnout listy jako pri nedostatku vody, hod ji rychle do stinu a modli se. Ja jsem letos hnojivem odrovnal uz tri kytky:-(

son of a god
out 06- sklizeno kopinatkyout 07- ww, aurora indica, swiss sativa

Old Post 01-07-2006 v 07:56 AM
gambler je offline   Profil uživatele gambler   Find more posts by gambler   Foto galerie člena gambler   Click here to Send gambler a Private Message   Add gambler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 6

neni to prehnojeni je to nedostatkem drasliku a nepresazuj ji tet to byjsi ji stresoval a navic jestli ji budes presazovat a nebude mit dukladne prorostli korenovi system tak ji koreny potrhas a to by nemusela rozchodit uz vubec takze ji nech tam a bud zdovjanosob davku hnojiva nebo do ni ten draslik nejak dostat jinak takova poznamka ja jsme to mel taky a najivne jsme si myslel ze v rybi moucce je draslik ale pak jsme zjistil ze je tam fosfof ale uz bylo pozde ,dal jsme to na kytky a do 14? to vsechno zmizlo , jo a jeste neco jestli jsou to spodni lisny co ti zloutnou tak to je vcelku normalni ze ty listy od spodu budou uvadat , tak jinak preju hodne stesti.

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 01-07-2006 v 08:57 AM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od gambler
kvjetinace 1.5l je hrozna malo- presadil bych do vetsiho a myslim, ze by mohly zmizet (snad) i ty problemy


Na tak maly kyti to zatim staci ,ale pozdeji bude potreba to dat do vetsich aspon 3xvetsich

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 01-07-2006 v 08:59 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 8

na takove pesteni je nejlepsi 10l kyblik

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 01-07-2006 v 09:00 AM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 9

Ten objem az tak rozhodujici neni,zalezi spis na tom aby mela kytka hodne slunicka (svetla)

http://grower.cz/forum/showthread.p...1875#post421875

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 01-07-2006 v 09:15 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CoRRaN
Nový Člen

Karma uživatele CoRRaN - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 10

Myslim ze moje holky maj svetla az,az...
7.00-13.00 jsou u mne na vokne a uzivaj si ranni svetelny sprsky
14.00-23.00 putujou na balkon,kde se mrknou na zapad slunce za protejsim panelakem
Ted srovna 2 dny byly pocasi na draka,ale myslim ze s toho to asi nebude.

Mam jeste jeden takovy dotaz,listy jenz nejspise uvadnou mam nechat,nebo je ufiknout.

btw...Jsem pouzil vcera na ne flushing,takze uvidime co to udela.

Old Post 01-07-2006 v 10:52 AM
CoRRaN je offline   Profil uživatele CoRRaN   Find more posts by CoRRaN   Foto galerie člena CoRRaN   Click here to Send CoRRaN a Private Message   Add CoRRaN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 11

No,ja si nemyslim,ze by to bylo nedostatkem svetla.To je blbost.Jen jsem reagoval na to,ze by to mohlo bejt objemem hliny,ale tim to nebude,protoze sam pestuju v 0,25L Kvetinackach.Taky zalezi na tom kde se to projevuje.Jestli je to na cely kytce nebo jenom dole,jestli je kytka zluta atd.Nedostatkem dusiku to asi nebude,ale klidne to muze bejt nejaka plisen a nebo to prehnojeni.Tak to prolej vodou a nebo presad (to je nejlepsi) a uvidis.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 01-07-2006 v 13:06 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CoRRaN
Nový Člen

Karma uživatele CoRRaN - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 12

Tak to sorry,spatne jsem si precet tvuj prispevek.
Pred chvili jsem to presadil,takze uvidime co to udela (dam sem foto jak to dopadlo)

Old Post 01-07-2006 v 16:44 PM
CoRRaN je offline   Profil uživatele CoRRaN   Find more posts by CoRRaN   Foto galerie člena CoRRaN   Click here to Send CoRRaN a Private Message   Add CoRRaN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaspars
Stálý Člen

Karma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 319  

Příspěvek č. 13

malo dusiku asi tezko... , podlemeje to prelity nech to proschnout a nezalivej tolik, prehnojeny mozna taky, a to radsi udelej co ti rikal jahudka...

Old Post 02-07-2006 v 10:57 AM
Kaspars je offline   Profil uživatele Kaspars   Find more posts by Kaspars   Foto galerie člena Kaspars   Click here to Send Kaspars a Private Message   Add Kaspars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pekařůf císař
Nový Člen

Karma uživatele pekařůf císař - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 14

ten objem na 3 týdenní kytku bohatě stačí. Navíc když nemá kytka dostatek místa, tak se jí akorát zarazí sraní a dál nějak neroste, ale nežloutne. Navíc to jestli jsi ji přehnojil nebo má málo dusíku (takže jsi ji nehnojil vůbec) si fakt odporuje. Snad musíš vědět, jestli jsi ji hnojil nebo ne. Pokud ano, tak asi těžko (gord ve 3 týdnech) bude chcípat na nedostatek N (a stejně tak i K). Navíc tam máš kupovaný substrát a ten ti kytku udrží při životě minimálně měsíc bez hnojení a při vyčerpání živin ti ty kytky víceméně přestanou růst. BTW. teď si všímám, že na té fotce držíš ten upe dolní lístek, ty co rostou jako první (po děložních)... tak ty (a pak druhé patro -trojité) mi uschly vždycky do měsíce.. takže možná že maluješ čerta na zeď.

základem je nepřehnat to

Old Post 03-07-2006 v 16:19 PM
pekařůf císař je offline   Profil uživatele pekařůf císař   Find more posts by pekařůf císař   Foto galerie člena pekařůf císař   Click here to Send pekařůf císař a Private Message   Add pekařůf císař to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CoRRaN
Nový Člen

Karma uživatele CoRRaN - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 15

Mno hnojil jsem to Krystalonem 1L/1ml a nejspis to kytka nezvladla....
Pote co jsem to presadil to ustalo,takze muzu zase klidne spat...
Melo mne hned trknout,ze to bude prehnojeny,ale je to moje prvni skusenost s pestovanim,takze jsem trochu spanikaril...

Dekuju vsem za vasi pomoc...

BTW...Da se tenhle tread nejak smazat,aby neprekazel?

Old Post 03-07-2006 v 16:55 PM
CoRRaN je offline   Profil uživatele CoRRaN   Find more posts by CoRRaN   Foto galerie člena CoRRaN   Click here to Send CoRRaN a Private Message   Add CoRRaN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CoRRaN
Nový Člen

Karma uživatele CoRRaN - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 16

Mam jeste takovy malinky dotaz...
Vsim jsem si ze listy ktere se spalely postupne uvadli a odpadli,tak mne napadlo jestli by se dali nejak zachranit,jako treba ze bych jim odstrihal postizenou tkan nebo to jiz nejde zachranit a mam to ufiknout?

Old Post 05-07-2006 v 10:08 AM
CoRRaN je offline   Profil uživatele CoRRaN   Find more posts by CoRRaN   Foto galerie člena CoRRaN   Click here to Send CoRRaN a Private Message   Add CoRRaN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7411190 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív