Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Větší citlivost na trávu...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
jura305
Nový Člen

Karma uživatele jura305 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 21 

Obecné Větší citlivost na trávu... Příspěvek č. 1

Ahoj, chci se zeptat zda někdo neví čím to je že mám takovou citlivost na trávu? Prostě mi stačí třeba jeden nebo dva prdy až jsem spálený do konce dne. Že to prostě nemám jako ostatní že si musí potáhnou aspoň pětkrát a pak jim to vydrží třeba jenom tři čtyři hodiny. Dík za odpovědi pokud bude někdo vědět.

Tráva - Nejlepší k hudbě

Old Post 21-03-2017 v 00:13 AM
jura305 je offline   Profil uživatele jura305   Find more posts by jura305   Foto galerie člena jura305   Click here to Send jura305 a Private Message   Add jura305 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 2

Nejsi zvyklej

Old Post 21-03-2017 v 06:56 AM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 3

Přesně tak, nejsi zvyklej dřív cca před 3 lety když jsem začínal jsem si potáhl 2x z brka, nejedl jsem skoro celý den, možná předtím než se šlo na brko nějaký ovoce tuším že jsem jedl zrovna mango a pak jsem nechápal, jako kdyby jste zrovna dostali hlavu z bongu totální ale která vydržela třeba 3 hodiny takhle v tomhle stavu pak jsem se i poblil, nezvládl jsem skoro ani chodit a doma jsem jen pozdravil a usnul jinak bych se zase poblil tedka jsem schopnej spálit i 10g sám za den kdyz je moznost holt tolerance tu si musíš vybudovat

Prostě démon

Old Post 21-03-2017 v 07:36 AM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 4

ono né že by ti ten stav nevydržel 6 hodin ale holt tělo je zvyklý, mozek je zvyklej na tu zhulenost a příjdě ti to pak normální dřív jsem byl zkouřenej snad i celej den, prostě celej den omámenej, tedka je ten stav prostě zachvíli pryč holt co se dá dělat ale když je dobrej model tak to vydrží dýl

Prostě démon

Old Post 21-03-2017 v 07:39 AM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.X
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.X - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 5

Bud rad Ja sem pred sklizni. tak si kupuju hulim jen v praci a gram za smenu v prdeli a jeste mi je malo.. 2kila v prdeli..

Old Post 21-03-2017 v 14:08 PM
Mr.X je offline   Profil uživatele Mr.X   Find more posts by Mr.X   Foto galerie člena Mr.X   Click here to Send Mr.X a Private Message   Add Mr.X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jura305
Nový Člen

Karma uživatele jura305 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 6

Jasný já jen že i ti co nehulí si musí dát víc než já aby jim to něco udělalo tak nevím

Tráva - Nejlepší k hudbě

Old Post 21-03-2017 v 15:11 PM
jura305 je offline   Profil uživatele jura305   Find more posts by jura305   Foto galerie člena jura305   Click here to Send jura305 a Private Message   Add jura305 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 7

Mám to podobně, nabiju sklo a mám to na dvě až tři zhulení. Lidi okolo spálej celý sklo a zdaleka nejsou na kašu jak já . Mám to tak i s chlastem, na druhou stranu člověk ušetří.

Old Post 21-03-2017 v 19:24 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 8

Je to vyhoda kamo, znam frajery co daj pres 10 g za den,urcite sk umis predstavit kdyby to meli kupovat.

Old Post 24-03-2017 v 19:37 PM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jura305
Nový Člen

Karma uživatele jura305 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 9

Tak to jo 😀 tak to mě stačí 10g minimálně na týden nepřetržitého hulení 😀 a vzhledem k tomu že hulim občas tak mi to vydrží poměrně dlouho 😀

Tráva - Nejlepší k hudbě

Old Post 24-03-2017 v 20:38 PM
jura305 je offline   Profil uživatele jura305   Find more posts by jura305   Foto galerie člena jura305   Click here to Send jura305 a Private Message   Add jura305 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scotty Cameron
Nový Člen

Karma uživatele Scotty Cameron - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 10

No ona se pri castejsim uzivani tolerance casto zvysuje. Takze nebo, prohulis se k tomu, ale osobne bych si to s tebou klidne vymenil.

Let it Grow!

Old Post 30-03-2017 v 12:48 PM
Scotty Cameron je offline   Profil uživatele Scotty Cameron   Find more posts by Scotty Cameron   Foto galerie člena Scotty Cameron   Click here to Send Scotty Cameron a Private Message   Add Scotty Cameron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-02-2008 - Zvýšená citlivost k THC - 44 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1832630 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív