Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » pAliCZáKových 250W poprvé(AK-47, Shiva Shanti)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
pAliCZaKoff
Stálý Člen

Karma uživatele pAliCZaKoff - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 103  

Hlína pAliCZáKových 250W poprvé(AK-47, Shiva Shanti) Příspěvek č. 1

Zdravím Vás soudruzi pěstitelé,
rád bych vám představil můj skromný indoorek na který jsem se už dlouho těšil a jelikož má spotřeba překračovala finanční možnosti, odhodlaní pěstovat brzo nabylo vysněné skutečnosti.

Pěstírna: Vykuchaná šatní skříň 160 x 80 x 40 (VxŠxD) která prodělala decentní změny, hlavně chvůli prosvítavosti a průniku vzduchu. Pro utěsnění obvodu dveří jsem použil samolepící okenářský molitanový pás (metr za 5kč), vnější povrch skříně je oblepený elektrikářkou páskou(nalezena v práci). Navíc jsem na vzduchootvory našrouboval věšáky aby mohly hadry překrývat jediné viditelné záření...

Světlo: Předřadník GIB PRO-V-T; Na růst MH výbojka Philips Master HPI-T plus a pro květovou fázi tu mám sodíkovku GIB flower spectre; stíním klasickým Hammerem.

Vzduch: Ventilátor UFO (160 m3/hod) nasávající vzduch přes pachový filtr PrimaKlima (taky 160m3/hod). Do výstupního výřezu je našroubovaná 100mm příruba; přítah je pasivně hnaný přes mřížovaný nerezový plech a černou tkaninu (nevím co je zač, byla přilepená na obrazovce laptopu). Na cirkulaci je použit Sunon.

Zvlhčovačka: Scarlett SC 986 (30w, 1L)

Řezivo: Čtyři kousky AK 47 a dva krát Shiva Shanti od místního člena.

Médium: Plagron growmix ve čtyřech 11ti a dvou 8mi litrových květináčích.

Hnojiva: Snad všechno od AH (grow, bloom, micro, g/b excellarator a enzymes+) a k tomu na postřik Plagron Phyt-amin.

Naposledy upravil pAliCZaKoff 10-03-2009 v 23:58 PM

Old Post 10-03-2009 v 23:08 PM
pAliCZaKoff je offline   Profil uživatele pAliCZaKoff   Find more posts by pAliCZaKoff   Foto galerie člena pAliCZaKoff   Click here to Send pAliCZaKoff a Private Message   Add pAliCZaKoff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pAliCZaKoff
Stálý Člen

Karma uživatele pAliCZaKoff - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 2




Pár náhledů na skříň:

1. Výstupní otvor odsávání

2. Přítah

3.Základní vnitřnosti

Old Post 10-03-2009 v 23:22 PM
pAliCZaKoff je offline   Profil uživatele pAliCZaKoff   Find more posts by pAliCZaKoff   Foto galerie člena pAliCZaKoff   Click here to Send pAliCZaKoff a Private Message   Add pAliCZaKoff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pAliCZaKoff
Stálý Člen

Karma uživatele pAliCZaKoff - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 3


Po čtyřech dnech se řezy začínají pomalu vzpamatovávat z dvoudenní mrazivé cesty...

Old Post 10-03-2009 v 23:28 PM
pAliCZaKoff je offline   Profil uživatele pAliCZaKoff   Find more posts by pAliCZaKoff   Foto galerie člena pAliCZaKoff   Click here to Send pAliCZaKoff a Private Message   Add pAliCZaKoff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pAliCZaKoff
Stálý Člen

Karma uživatele pAliCZaKoff - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 4




14. Den 18/6 - Holky se už asimilovaly a mají se čile k světu což se projevilo raketovým růstem

2. foto - Shiva Shanti

3. foto - AK 47

Old Post 10-03-2009 v 23:36 PM
pAliCZaKoff je offline   Profil uživatele pAliCZaKoff   Find more posts by pAliCZaKoff   Foto galerie člena pAliCZaKoff   Click here to Send pAliCZaKoff a Private Message   Add pAliCZaKoff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pAliCZaKoff
Stálý Člen

Karma uživatele pAliCZaKoff - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 5


1. Den 12/12 - Po jednadvaceti dnech růstu jsem se rozhodl přepnout. Možná trochu brzo ale 25 centimetrů na konci vegetace je pro 250 wattů podle mě akorát.

Old Post 10-03-2009 v 23:42 PM
pAliCZaKoff je offline   Profil uživatele pAliCZaKoff   Find more posts by pAliCZaKoff   Foto galerie člena pAliCZaKoff   Click here to Send pAliCZaKoff a Private Message   Add pAliCZaKoff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pAliCZaKoff
Stálý Člen

Karma uživatele pAliCZaKoff - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 6


5. Den 12/12 - Čerstvé foto za svítání. Jungle houstne a aroma slibuje vydatné kouření. Teplota se z důvodu poddimenzovaného prostoru drží kolem 29 stupňů Celsiových a vlhkost skáče mezi 35 - 45% co byl problém v růstu ale rozprašovač v nonstop pohotovosti to jistí...

Old Post 10-03-2009 v 23:52 PM
pAliCZaKoff je offline   Profil uživatele pAliCZaKoff   Find more posts by pAliCZaKoff   Foto galerie člena pAliCZaKoff   Click here to Send pAliCZaKoff a Private Message   Add pAliCZaKoff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jpt
Stálý Člen

Karma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 444  

Příspěvek č. 7

Vypada to na slibne rozjetej grow. jen bych byl opatrny s tou zasuvkou co tam mas prece jen je tam vlhko a elektrika je strasna potvora....

P.S: Uz dej update:-D

Při growingu musíme pamatovat na jediné základní pravidlo ------JE TO PLEVEL

Ultimate adrenaline outdoor 2010



Starej equip v novym roomu aneb 400MH->600HPS libra drip - 0,9g/W

2.GROW- 400W Bubbler. Misty/AK-48 -mno sklizeno .......


Neboj se a klikni!! zvlast pokud jsi novy

Ultimate adrenaline outdoor -konec vydarenej



Selekce Warlock

Old Post 15-03-2009 v 19:44 PM
Jpt je offline   Profil uživatele Jpt   Find more posts by Jpt   Foto galerie člena Jpt   Click here to Send Jpt a Private Message   Add Jpt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pAliCZaKoff
Stálý Člen

Karma uživatele pAliCZaKoff - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 103  

13. den 12/12 - už to kvete :-) Příspěvek č. 8





čabas všem , po necelých dvou týdnech po přepnutí mi kytky vyrosly až přespříliš že už se do skříně ani nevlezou takže jdu po homeboxu a dojde na stěhování. Jinak padesát čísel tak rychle jsem fakt nečekal, světlo už je nejvýše/nejníže co může být takže těsně nad vrcholky bývá i 34°C a to není dobré...
Vypadá to jak kdbych si furt stěžoval ale opak je pravdou a panu matkáři skládám hlubokou poklonu protože mi holky dělají fakt velkou radost . Kromě kvalitního a zdravého růstu se klacky i dobře větví že jsem nemusel zkoro vůbec zastřihovat a přesto tam je vzhledem k mým zkušenostem vrcholků až běda .

to jpt: zdarec, s tou zásuvkou máš recht, potřeboval jsem co nejnenápadnější skříň a né moc dlouhou kabeláž tak to tam je takhle naházáne, vím že to není dobré, až bude HB, zkusím s tím něco udělat . dix

A díky všem za první karmy, mám z nich neskutečnou radost

peace

Old Post 17-03-2009 v 23:20 PM
pAliCZaKoff je offline   Profil uživatele pAliCZaKoff   Find more posts by pAliCZaKoff   Foto galerie člena pAliCZaKoff   Click here to Send pAliCZaKoff a Private Message   Add pAliCZaKoff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pAliCZaKoff
Stálý Člen

Karma uživatele pAliCZaKoff - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 103  

23.den 12/12 Příspěvek č. 9



zdravas přátelé , jak už se zmiňovalo výše, byl jsem donucen si pořídit stan DarkStreet 100 který mi přišel finančně nejskromnější a navíc ta diamantová fólie, no nechám se překvapit co to pomůže..
Kytky mají každopádně více prostoru pro to aby se nerušeně mohly dále rozvijet a kvetou a kvetou jak vzteklé i když 70 čísel pod 250Watty je docela dost. Spodní listy se nedrží a začínají odpadat nebo spíš odvadat ve velkém, doufám že jim neškodí box jak to bylo s těmi plantaboxy a že to je jen slabým světlem. Trochu jsem s přerůstem počítal ( ale né zas tolik ) a proto jsem docela výhodně pořídil a-winga který se každopádně hodí na příští kolo kdy bych rád svým drahým utěšitelkám dopřál alespoň těch 400w kvalitího záření ale nebudu předbíhat ...

stay high

Old Post 28-03-2009 v 11:57 AM
pAliCZaKoff je offline   Profil uživatele pAliCZaKoff   Find more posts by pAliCZaKoff   Foto galerie člena pAliCZaKoff   Click here to Send pAliCZaKoff a Private Message   Add pAliCZaKoff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jpt
Stálý Člen

Karma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 444  

Příspěvek č. 10

Hele jak tak koukam na ten wing:-D nemuzu si pomoct ale mas velmi zajimave tazeny napinaci lanka:-D

Při growingu musíme pamatovat na jediné základní pravidlo ------JE TO PLEVEL

Ultimate adrenaline outdoor 2010



Starej equip v novym roomu aneb 400MH->600HPS libra drip - 0,9g/W

2.GROW- 400W Bubbler. Misty/AK-48 -mno sklizeno .......


Neboj se a klikni!! zvlast pokud jsi novy

Ultimate adrenaline outdoor -konec vydarenej



Selekce Warlock

Old Post 29-03-2009 v 11:12 AM
Jpt je offline   Profil uživatele Jpt   Find more posts by Jpt   Foto galerie člena Jpt   Click here to Send Jpt a Private Message   Add Jpt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

^^ k+

Old Post 29-03-2009 v 20:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtiiisek
Stálý Člen

Karma uživatele vojtiiisek - 70% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 12

OT: v darkstreetu určitě diamantová folie není mám ho a je to jen obyč shit ani to není stříbrný ale spíš šedý diamantovou folii ale mám taky a můžu říct že je to dost velkej rozdíl...Měl jsem si koupit Homebox, s darkstreetem nejsem vůbec spokojen(

Old Post 29-03-2009 v 21:02 PM
vojtiiisek je offline   Profil uživatele vojtiiisek   Find more posts by vojtiiisek   Foto galerie člena vojtiiisek   Click here to Send vojtiiisek a Private Message   Add vojtiiisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pAliCZaKoff
Stálý Člen

Karma uživatele pAliCZaKoff - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 13

jpt: jo, myslím že takhle to má větší/lepší rozptyl světla

vojtiiisek: tohle jsem vyčetl z nějakého propagačního materálu aj fota byly lesklejší, po rozbalení jsem viděl hodně tmavou šeď, přesně jak píšeš ... Teď už se ho zbavovat nebudu, budu sledovat, porovnám s jinými HB trejdy a když to bude fakt ojeb, půjde...

btw, dneska se mi podařilo zprovoznit SPS 808 která potřebovala nadstavit síťový kabel takže je v boxu zase o něco líp

Old Post 31-03-2009 v 19:45 PM
pAliCZaKoff je offline   Profil uživatele pAliCZaKoff   Find more posts by pAliCZaKoff   Foto galerie člena pAliCZaKoff   Click here to Send pAliCZaKoff a Private Message   Add pAliCZaKoff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtiiisek
Stálý Člen

Karma uživatele vojtiiisek - 70% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 14

já měl dřív ten plantabox a musím říct že stěny byli mnohem pevnější protože ten materiál byl o něco silnější..bohůžel v plantaboxu žloutnou kytíí protože se tam vypařujou toxixcký látky :-D a to je ojeb mega

-- K++ --> držím palce

Old Post 31-03-2009 v 20:18 PM
vojtiiisek je offline   Profil uživatele vojtiiisek   Find more posts by vojtiiisek   Foto galerie člena vojtiiisek   Click here to Send vojtiiisek a Private Message   Add vojtiiisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jpt
Stálý Člen

Karma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 444  

Příspěvek č. 15

Ty wole ale ty lanka maj bejt natazeny dole ne??? maj bejt jakoby vodorovne:-D

Při growingu musíme pamatovat na jediné základní pravidlo ------JE TO PLEVEL

Ultimate adrenaline outdoor 2010



Starej equip v novym roomu aneb 400MH->600HPS libra drip - 0,9g/W

2.GROW- 400W Bubbler. Misty/AK-48 -mno sklizeno .......


Neboj se a klikni!! zvlast pokud jsi novy

Ultimate adrenaline outdoor -konec vydarenej



Selekce Warlock

Old Post 01-04-2009 v 05:50 AM
Jpt je offline   Profil uživatele Jpt   Find more posts by Jpt   Foto galerie člena Jpt   Click here to Send Jpt a Private Message   Add Jpt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pAliCZaKoff
Stálý Člen

Karma uživatele pAliCZaKoff - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 16





Takže si taky neodpustím OT: Po dnešním probaleném dni se s pozitivní hlavou brodím v compu a našel jsem ukázky z minulého pokusu se stejným setupem jaký je popsaný v úvodu.. Dva řezance Northern Lightu; 63.dní květu, růst už nevím . Nakonec příjemný silný high který se v každodením stereotypu ranní směny, odpoledních domácích poviností a večernímu posezení v kruhu nejbližších přepočítával na desítky jointů . Krásných 70g padlo během pár dní a nové řezy jsem začal shánět až když mi došlo že ta voňavá pixla už je fakt prázdná .
enjoy

Jpt: prej jo máš taky winga ? Když jsem to napínal podle návodu tak mi přišel dost uzavřený a nepokrýval tolik plochy co potřebuju a navíc s dvěstěpadesátkou.. Nevím o nikom kdo to takhle zkoušel uvidím co to dá

Old Post 01-04-2009 v 19:26 PM
pAliCZaKoff je offline   Profil uživatele pAliCZaKoff   Find more posts by pAliCZaKoff   Foto galerie člena pAliCZaKoff   Click here to Send pAliCZaKoff a Private Message   Add pAliCZaKoff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0178840 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív