Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Odcházej mi holky a nevim proč... Pomoc...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Wokap
Stálý Člen

Karma uživatele Wokap - 62% PěstitelskáKarma uživatele Wokap - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 185  

Odcházej mi holky a nevim proč... Pomoc... Příspěvek č. 1




Ahojtě Groweři. Už sem tak bezradnej, že se obracim na pomoc k vám - zkušenějším groverům. Holky mi po přesazení začaly stagnovat a postupem času jim začaly osychat listy. Rostou, sice strašně pomalu, ale vývoj patrnej je, ale prostě jdou do kelu. Jde o 4xDurban Poison, 1xDomina Haze a tuším, že tam mam ještě 2x No Name, ale přesný číslo z hlavy nepovim...

Substrát je výbornej kompost v kterým sem jel i minulej rok s perfektníma výsledkama, pH by se mělo pohybovat kolem 6ky, hnojim OBMkem, ale jen decentně - přeci jen jsou to prcci, pokud už vysvitne slunko(jako že se to letos snad ještě nestalo), tak na ně na přímo svítí 7 hodin a štípat jsem si radši nedovolil.

Chci se zeptat, jestli jejich stav může mít nasvědomí letošní vykurvený počasí, zima a nedostatek slunka a nebo je chyba na mojí straně?

Za jakoukoli radu, připomínku a pomoc předem moc děkuju, fakt už se bojim, že letos nesklidim.... Tak zatim - Wokap

Touha po změněném stavu vědomí je vrozená, normální potřeba, stejně jako hlad nebo sexuální puzení. Ale neříkám touha po změněném stavu vědomí pomocí chemické látky, drogy jsou pouze jedním ze způsobů jak tuto touhu uspokojit, existují i další...



Wokap´s out 2oo5

Pokoušu tě!

Old Post 09-06-2006 v 10:19 AM
Wokap je offline   Profil uživatele Wokap   Find more posts by Wokap   Foto galerie člena Wokap   Click here to Send Wokap a Private Message   Add Wokap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wokap
Stálý Člen

Karma uživatele Wokap - 62% PěstitelskáKarma uživatele Wokap - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 2



Jo a ještě, aby bylo info kompletní, přelitý nebudou, se zálivkou to nepřeháním, jelikož se držím hesla, že pěstuju konopí a né rejži a navíc mám na spodu kýblů dirky na odtok přebytečné vody.
Ještě jednou díky za jakýkoliv postřeh, Wokap

Touha po změněném stavu vědomí je vrozená, normální potřeba, stejně jako hlad nebo sexuální puzení. Ale neříkám touha po změněném stavu vědomí pomocí chemické látky, drogy jsou pouze jedním ze způsobů jak tuto touhu uspokojit, existují i další...



Wokap´s out 2oo5

Pokoušu tě!

Old Post 09-06-2006 v 10:54 AM
Wokap je offline   Profil uživatele Wokap   Find more posts by Wokap   Foto galerie člena Wokap   Click here to Send Wokap a Private Message   Add Wokap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vascha
Stálý Člen

Karma uživatele vascha - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 3

Tipnul bych přehnojený nebo usmažený.... spíš to druhý.

Old Post 09-06-2006 v 11:17 AM
vascha je offline   Profil uživatele vascha   Find more posts by vascha   Foto galerie člena vascha   Click here to Send vascha a Private Message   Add vascha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wokap
Stálý Člen

Karma uživatele Wokap - 62% PěstitelskáKarma uživatele Wokap - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 4

Jééééééé! Nechceš bejt trochu konkrétnější? Jak to může bejt usmažený? Co si pod tim mám představit? Jako dopálený od lampy? Moje kytky lampu vživotě neviděly! Ale stejně děkuju. Peace, Wokap

Touha po změněném stavu vědomí je vrozená, normální potřeba, stejně jako hlad nebo sexuální puzení. Ale neříkám touha po změněném stavu vědomí pomocí chemické látky, drogy jsou pouze jedním ze způsobů jak tuto touhu uspokojit, existují i další...



Wokap´s out 2oo5

Pokoušu tě!

Old Post 09-06-2006 v 11:46 AM
Wokap je offline   Profil uživatele Wokap   Find more posts by Wokap   Foto galerie člena Wokap   Click here to Send Wokap a Private Message   Add Wokap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 5

foto č. 2 - plíseň - dát polyversum, jinak mi to připadá spálený asi tim kompostem. Složení kompostu nemusí být stejný jako loni - asi je letos kyselejší. Asi bych to zkusil přesadit - ten kompost bych naředil něčim ne tak agresivnim (kokos, perlit, písek, jiná zemina,......). Nebo to skusit chemickou cestou - hrátky s ph, doplňování živin,...

Old Post 09-06-2006 v 12:16 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zemi
Stálý Člen

Karma uživatele zemi - 89% PěstitelskáKarma uživatele zemi - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 6

Hoj growáci
Na plísen to nevypadá, ta se neobjevuje tímhle způsobem na koncích a krajích listů a je problémem celé rostliny. Todle je převážně u starších listů, alespon se to tak jeví z tech fotek.

Jinak souhlasím se SVAHADJI. A sice s tím, že je to spálený živinami z kompostu. Anebo spíš špatné PH. Rostlina nedokáže přijímat živiny pokud nemá ideální PH ato mezi 6 - 7,5. A jak to vlastně myslíš s tím: ,,pH by se mělo pohybovat kolem 6ky,, To znamená že to máš změřený, nebo se domníváš že je to tak?? Bud konkrétní... třeba PH4-5 to by nebylo moc ideální!!

Nejdřív bys měl zjistit to PH. Stačí koupit PH papírky za pár kaček mno a pak už by se s tím dalo něco dělat...

Jo jo... a tím počasím to taky nebude. Toť můj názor...

Old Post 10-06-2006 v 17:38 PM
zemi je offline   Profil uživatele zemi   Find more posts by zemi   Foto galerie člena zemi   Click here to Send zemi a Private Message   Add zemi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Zdar. Hele měl jsem letos stejnej problém. Koupil jsem si kuprikol50 postříkal, začal intenzivněji hnojit (objevil jsem totiž názory, že kytka je nedohnojená) a vše se zlepšilo. Radím ti, aby sis na růst koupil jiný hnojivo než OBM - to je totiž určený na květ. Pokud chceš něco cenově přijatelnýho, tak zkus wuxal super.
Podívej se ještě sem: http://grower.cz/forum/showthread....27&pagenumber=2

Old Post 10-06-2006 v 19:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wokap
Stálý Člen

Karma uživatele Wokap - 62% PěstitelskáKarma uživatele Wokap - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 8

Chlapáci, všem strašně děkuju, kytky sem přesadil, ten kompost sem říznul 1:1 s obyč hlínou, špatné listy odstranil a teď čekám. Osychání se zastavilo a teď budu doufat. Díky podmínkám které sem holkám nepřipravil ideální sem objevil prvního samce, muselo to pro ně být vážně hrozný, když už nasadil na květ. Určitě sem to přehnal s tim kompostem a spálil je... Fakt mě to mrzí, chtěl sem pro ně to nej a dopadlo to takhle...
Myslíte, že je šance, že se ještě seberou?
Ještě jednou Vám děkuju a děkuju i Groweru. Jsem rád, že to není jen informační serwer, ale že sou tu i lidičky jako Vy, kteří jsou ochotni pomoci spolugrowerum. Mějte se krásně, přeju ať Vám to roste o poznání lépe než mě a jakékoli další postřehy určitě pište!

BTW: Kdybych dal ještě teď doklíčit ještě jednu várku DP, myslíte, že to stihne narůst a dozrát? Fakt moc děkuju, Wokap

Touha po změněném stavu vědomí je vrozená, normální potřeba, stejně jako hlad nebo sexuální puzení. Ale neříkám touha po změněném stavu vědomí pomocí chemické látky, drogy jsou pouze jedním ze způsobů jak tuto touhu uspokojit, existují i další...



Wokap´s out 2oo5

Pokoušu tě!

Old Post 11-06-2006 v 11:49 AM
Wokap je offline   Profil uživatele Wokap   Find more posts by Wokap   Foto galerie člena Wokap   Click here to Send Wokap a Private Message   Add Wokap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 9

klidně to dej naklíčit - dozraje to vpoho!

Old Post 11-06-2006 v 22:39 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6426150 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív