Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Schei**eWetter
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Schei**eWetter Příspěvek č. 1

Zdarec všem.
Letošní Out jak to tak vypadá, bude zřejmě bídný.
Slyšel jsem dlouhodobou předpověď na léto, a nějaké ty tropické vedra mají být prý jen občas, jinak počasí má být furt chladné.
Strašně mě to smolí, kytky nerostou, jde to na nich vidět, pořád prší zima, a prý se to má táhnout pořád.
Jestli to tak bude i na podzim, tak už vidím, jak to co z mých kytek vzejde nejspíš v říjnu zhnije.
Nemáte někdo příznivější předpověď, třeba fiktivní, aspoň něco.
Co vy a vaše políčko, jak se mu daří, pozorujete nějaké růstové změny při tom počasí co je teď?

Zatím Zdar

Old Post 06-06-2006 v 17:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Letos mám v klidu only Four Waye u známého, zasadil ho dřív o týden než ostatní odrůdy a chytl ještě to dobré počasí, tak se vytáhl, a ostatní jsou malí max. 3 patroví chudáčci, co nerostou a dobíjí je počasí a navíc dneska jsem dával ještě 2 semínka klíčit.
Pak mám ještě jeden řízek Mazara, druhý sežral bestija slimák, tak jak se aspoň trochu umoudří počasí, tak si udělám z mazara jeden řízek a zasadím, myslíte že to má cenu?
No a ještě čekám na Apollo 11 a Cindy 99, taky řízky.
Letos fakt maximálně bídné a to mi ještě někdo čornul poslední G13 x Black Widow x Early Misty, vědět kdo, tak je mrtvý.

Zdarec

Old Post 06-06-2006 v 17:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leštěnka
Stálý Člen

Karma uživatele Leštěnka - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 3

Je to tragedie, minulej rok uz jsem prvni cen prazdnin lezela pod vzrostlyma kytickama, letos to vypada, ze to pokvete tak na 4. patre jedinou usmolenou palickou :'-(

Týý jo! A švihla sebou o zem, až jí korálky zachřestěly

Už to balíš?!Co můžeš spalit dnes neodkladej na zitrek...

TRAKTORIAL! n!

Old Post 07-06-2006 v 20:40 PM
Leštěnka je offline   Profil uživatele Leštěnka   Find more posts by Leštěnka   Foto galerie člena Leštěnka   Click here to Send Leštěnka a Private Message   Add Leštěnka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7702860 seconds with 21 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív