Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Soutěže » soutěž - 0,7l ginko za akty growerek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4

ktera growerka má nej akt
This poll is closed.
vrrn 68 57.63%
cosecha 8 6.78%
kikukisek 7 5.93%
Janísek 12 10.17%
absinthová víla 23 19.49%
Total: 118 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 17

Janísek
paradicka nemas v tom velkom byte jednu volnu izbu?
inac pani chcel by som byt na mieste tej pupavky

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 26-07-2006 v 16:56 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 18

matko:
tam jsou všetky izby volné:-))..nevím, jestli bych chtěla být pupalkou..utrhla jsem hlavičku a za pár hodin bylo po ní

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Old Post 26-07-2006 v 16:59 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 19

no dufam ze mne by si hlavicku netrhala lebo aj po mne by bolo hned a nie za chvilku
nebyvas v tom bytiku?

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 26-07-2006 v 17:10 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Palec nahoru Příspěvek č. 20

dneska mi Vrrnka pripomela muj vklad do souteze

"A vzhledem k tomu, ze ja si za svojim slibem rozhodne stojim, tak ma nabidka genetiky dle vyberu vyherkyne (a rozhodne nejen ji, nebot v mich slepich ocich jste na plne care vyhrali vsechny) nadale plati..."

Tak timto vyzivam vsechny soutezici slecny aby se mi ozavli do PMka ohledne genetiky (pouze ohledne genetiky, slibuji ze se zdrzim jakychkoliv jinych navrhu i kdyz po zkouknuti vasich nadhernych fotek se da jen tezko odolat) a ja jim zaslu seznam genetiky kterou mam k dispozici...

zatim bajbaj

Old Post 02-08-2006 v 11:44 AM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
u4eea
Stálý Člen

Karma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 169 

Příspěvek č. 21

OMG- moc hezke. uctiva poklona damy.

Take it cheesy...

Little Love Shack
Sugar Shack

Old Post 07-08-2006 v 19:42 PM
u4eea je offline   Profil uživatele u4eea   Find more posts by u4eea   Foto galerie člena u4eea   Click here to Send u4eea a Private Message   Add u4eea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nosferatus
Stálý Člen

Karma uživatele Nosferatus - 6% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 22

jaj byt baba tak tam taky něco pošlu hej je ještě v cajku ta foto pro growery?????

Old Post 12-08-2006 v 23:13 PM
Nosferatus je offline   Profil uživatele Nosferatus   Find more posts by Nosferatus   Foto galerie člena Nosferatus   Click here to Send Nosferatus a Private Message   Add Nosferatus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kikukisek
Stálý Člen

Karma uživatele kikukisek - 58% PěstitelskáKarma uživatele kikukisek - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 23

Nosferatus: Zkus akty growerů Mám to v podpisu, tak klikni a ukaž se

Groweři všech zemí spojte se Musíme si pomáhat

Můj první pěstitelský pokus 2006


Akty growerů

Big FIGHT: moswa vs. kikukisek
P.S.: Sháním šalvějku-pište PM

Old Post 12-08-2006 v 23:24 PM
kikukisek je offline   Profil uživatele kikukisek   Find more posts by kikukisek   Foto galerie člena kikukisek   Click here to Send kikukisek a Private Message   Add kikukisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nosferatus
Stálý Člen

Karma uživatele Nosferatus - 6% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 24

2kikukisek jo do pul hodiny tam sem

Old Post 13-08-2006 v 01:45 AM
Nosferatus je offline   Profil uživatele Nosferatus   Find more posts by Nosferatus   Foto galerie člena Nosferatus   Click here to Send Nosferatus a Private Message   Add Nosferatus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ares
Stálý Člen

Karma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 25

Jen bych rád podotkl že všechny zde uveřejněné akty Growerek jsou vážně moc hezké!

Hollands Hope 2006
Ares grow 2007
The Emperor Wears No Clothes

Old Post 02-09-2006 v 23:30 PM
ares je offline   Profil uživatele ares   Find more posts by ares   Foto galerie člena ares   Click here to Send ares a Private Message   Add ares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chef
Stálý Člen

Karma uživatele Chef - 92% PěstitelskáKarma uživatele Chef - 92% PěstitelskáKarma uživatele Chef - 92% PěstitelskáKarma uživatele Chef - 92% PěstitelskáKarma uživatele Chef - 92% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 26

labuzo....jsem netusil ze jsou tady na groweru takove krasky ...
jinak fotky super pekny...
Chef

The latest survey shows that 3 out of 4 people make up 75% of the world’s population.

Even the impossible is possible when your totally awesome.

To many strains not enough room...

Old Post 04-10-2006 v 21:12 PM
Chef je offline   Profil uživatele Chef   Find more posts by Chef   Foto galerie člena Chef   Click here to Send Chef a Private Message   Add Chef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 27






Trochu to tu oživím:-) čistím kompl a narazila jsem na hafo fotek:-) tak vám se pár hodím. Ty alá rádoby Saudek :-)) je moje úplně první focení..mazec

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Old Post 01-12-2006 v 06:50 AM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 28







.

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Naposledy upravil Janísek 01-12-2006 v 08:44 AM

Old Post 01-12-2006 v 06:51 AM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 29

Takhle po ranu hmm... otevrel jsem zalepeny oci, aspon se se rychlejc probral

Old Post 01-12-2006 v 07:47 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 30

Janísek: pěkné, ostatně jako ty předtím......

škoda, že už je po soutěži, hned bych Ti jeden hlas poslal......

23

Old Post 01-12-2006 v 07:57 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 31

ale já nechci nic vyhrát:-)) mě to prostě baví..fakt. jsem chtěla udělat nějakou gotiku v mlze v lese v rudým listí:-)) ale nějak jsem to prošvihla...jsem se jen chtěla podělit :-))

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Old Post 01-12-2006 v 10:31 AM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 32

Ona se totiz rada ukazuje,vid

Old Post 01-12-2006 v 13:33 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0570060 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív