Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Soutěže » 0,3l ginko biloby za přihodu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

0,3l ginko biloby za přihodu Příspěvek č. 1


UZAVŘENO


Ahoj, takže jsem se rozhodl, že vyhlásím soutěž!

Kdo mi napíše, svuj nejšilenější zažitek s děravou pamětí, vyhraje lek na děravou pamět! Zasobu ginko biloby na 2měsíce.

Podmínkou je, že musíte zaplatit poštovné, to už se mi fakt platit navíc nechce.

Uzavěrka: 13června 06
Vyhodnocuju já.

PEACE

jedná se stejnou ginko bilobu, jakou nabízím v bazaru...

Naposledy upravil 16-06-2006 v 10:55 AM

Old Post 01-06-2006 v 12:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koumles
Stálý Člen

Karma uživatele Koumles - 46% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 2

No tak ja zacnu,ja jsem sel v utery do skoly,dosel sem az ke vchodu,a az tam jsem zjistil ze neni skola pac je svatek,ale to muj prohuleny mozek nejak nezaznamenal,jeste ze nebyl zrovna nikdo doma!!To by byl vysmech :-)))))Hlavne ze pred tim vecer jsem si rikal ze nemusim do skoly :-))))))))))No jo huleni dela svoje:-))))teda jestli myslis tohle tak to tu mas.

Old Post 01-06-2006 v 13:05 PM
Koumles je offline   Profil uživatele Koumles   Find more posts by Koumles   Foto galerie člena Koumles   Click here to Send Koumles a Private Message   Add Koumles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikel
Stálý Člen

Karma uživatele mikel - 34% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 3

nevim jak se mi to povedlo ale jednou jsem si dal mobil do ledničky...
měl jsem vyplé zvonění takže lednička maximálně vybrovala..našel jsem ho až jsem si šel vytahnout pivko..
pak byla double radost plznička a k našel jsem konečně tu pitomou věc

Old Post 01-06-2006 v 13:06 PM
mikel je offline   Profil uživatele mikel   Find more posts by mikel   Foto galerie člena mikel   Click here to Send mikel a Private Message   Add mikel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.zzz
Stálý Člen

Karma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 233  

Příspěvek č. 4

Cusky, takze Jednou sem zapomel zavrit dvere od bytu, asi po 15 minutach sem je zavrel a vydal se pryc. Vytah se rozbil takze sem sel pesky po schodech z 6. Vysel sem z panelaku a co nevidim byl tam muj pes, nejdriv sem myslel ze mam haldy ci co , ale pak sem si vzpomel ze sem zapomel zavrit dvere, tak ze mi asi utekl. Takze zase pesky do 6. patra a pak zase zpatky Ted uz pokazdy kdys prijdu domu tak dvere peclive zavru a zamknu!
Nebo sem taky v ruce drzel mobila a hledal ho po celym byte , ale to se stalo asi kazdymu



hydro jungle in da box under 250W

Old Post 01-06-2006 v 13:07 PM
pan.zzz je offline   Profil uživatele pan.zzz   Find more posts by pan.zzz   Foto galerie člena pan.zzz   Click here to Send pan.zzz a Private Message   Add pan.zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

děkuju za vaše story, navyšuju vyhru na 0,5l!

Old Post 01-06-2006 v 13:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikel
Stálý Člen

Karma uživatele mikel - 34% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 6

praxer:myslíš že se ta tvoja biloba dá vypít na ex??

Old Post 01-06-2006 v 13:11 PM
mikel je offline   Profil uživatele mikel   Find more posts by mikel   Foto galerie člena mikel   Click here to Send mikel a Private Message   Add mikel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 7

taky přispeju svoji troskou , takovy blbosti jaky tu pišete se staly určite každymu, me se to taky stalo , nic vyjmečnyho , ale tedka napišu neco co se nestalo me , proste sem byl na kalbe, a rano už jdu po ceste home a za každym tam chodi typek a na neco se každyho pta a pak přisel i ke mne a sem se s nim zakecal a zjistil jsem že celou dobu se pta lidi jestli nevideli auto s kličkama v zapalovani že zapomel kde zaparkoval a jeste k tomu zapomel kličky v aute, proste mega vypadek, fakt jsem se mu vysmal do držky a řikam jeste mi popiš to auto a ja si v nem vodjedu fakt me to dostalo kort když to byl jeste takovej pankač , mel wobrovsky ružovy čiro na hlave , fakt me to dostalo!! tak řek bych že tenhle vypadek je zatim nejlepši, no ale uvidi se tak zatial čus

Old Post 01-06-2006 v 13:17 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

moc jsem to tedka nepochopil jak na ex?

Old Post 01-06-2006 v 13:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HooBr
Stálý Člen

Karma uživatele HooBr - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 9

čo sa mne stalo:
prišli vianoce a ja debil som sa šiel s kamošmi vyhulit . . . .
bol štedrý deň, večer som ešte riadne frčal . . . . .
prišla večera . . . .
rodinka sedela pri stole . . . .
zobral som vydličku a začal jesť kapustnicu . . . .
všetci na mňa pozerali ako na debila . . . . .
sestra zahlásila: vráť mi moju vidličku . . . . .
tak som jej ju vrátil . . . . .
dojedli sme a nasledovalo všetko ako vždy . . . . .
ráno som spomínal ako bolo včera a potom som sa zbadal:
JA SOM JEDOL KAPUSTNICU S VIDLIČKOU (SESTRINOU) NA VIANOCE . . .

TO BOL VÝPADOK

Old Post 01-06-2006 v 13:54 PM
HooBr je offline   Profil uživatele HooBr   Find more posts by HooBr   Foto galerie člena HooBr   Click here to Send HooBr a Private Message   Add HooBr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
irwin
Stálý Člen

Karma uživatele irwin - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 10

ja nemam nic extra vtipneho ale moc kamos prisiel domov na obed a zacal rezancovu polievku jest vidlickou!!!
myslel si,ze su to halusky..a cudoval sa ze preco sa nevie najest!

Old Post 01-06-2006 v 14:01 PM
irwin je offline   Profil uživatele irwin   Find more posts by irwin   Foto galerie člena irwin   Click here to Send irwin a Private Message   Add irwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 11

isto by bolo aj cosi hustejsie,ale nespominam si

prisiel som poobede o 15tej na skusku, ktora mala byt rano o deviatej,proste som na to zabudol. a takych by bolo,len kto si ma na to pamatat.stalo sa mi aj to,ze ked ma fizel vypocuval,tak mi najskor hovoril jeho historku,proste ako to vidi on a kym prisiel na koniec,tak uz som davno nevedel co bolo na zaciatku, tak mi to potom musel na vyse krat opakovat

este jedna taka perlicka.strasne som sa ponahlal a zabudol som si obliect nohavice,proste som vybehol v tricku a v slipoch uvedomil som si to az na bus station jak na mna ludia cumeli,tak som bezal domov a pred dverami som si uvedomil ze kluce od bytu mam vlastne v tych gacoch,proste parada.samozrejme som nic nestihol



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Naposledy upravil CAESAR 03-06-2006 v 20:56 PM

Old Post 01-06-2006 v 14:35 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 12

ja som sa raz zabudol prezut z papuci do topanok ked som isiel zo skoly a ked som dosiel domov zistil som ze nie som prezuty a ze tasku som si zabudol v autobuse ale aj tak ma najviac nasralo ze na druhy den som zistil ze som si zabudol zobrat mikinu z lavicky kde som sedel pri cakani busu mlieko cez skolu od vtedy nie...

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 01-06-2006 v 14:41 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lopman
Stálý Člen

Karma uživatele lopman - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 13

Ja mam neco co se asi jen tak nekomu nestalo.
Jednou sem si byl takhle u babky, prisel sem zrovna zkourenej na hadry. Mohlo bejt tak pet odpoledne, sednul sem si teda k televizi a koukal sem na ni. Celkem mi ten cas utikal tak se tak koukam na tu televizi a rikam si, to je naky divny.
Asi v pul sesty sem se probral a zjistil sem ze se uz prez hodinu koukam na vyplou televizi. Docela me zamrazilo jak sem to moh vydrzet, ale asi ten soukromej film v my hlave byl lepsi. :-)

Old Post 01-06-2006 v 15:05 PM
lopman je offline   Profil uživatele lopman   Find more posts by lopman   Foto galerie člena lopman   Click here to Send lopman a Private Message   Add lopman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ski
Stálý Člen

Karma uživatele Ski - 56% PěstitelskáKarma uživatele Ski - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 14

no ja sem vyjimecne zahulil pred skolou a nemohl sem najit tridu.. nastesti sem ji nasel a kdzy zacla hodina a uca se me ptala a jasi nic nemohl vybavit a tak sem vykoktal ze me boli hlava a vzala to mozna ale vedela ze sem hulil

2007...->!! Muj Windoor !! SKLIZENO USUSENO...
Rok 2008:....KO.Windor/Outdoor!->70W skrin LOWRYDER!
zajima te BEZPECNOST?!
2012 SKITTGROW OUTDOOR

Old Post 01-06-2006 v 15:37 PM
Ski je offline   Profil uživatele Ski   Find more posts by Ski   Foto galerie člena Ski   Click here to Send Ski a Private Message   Add Ski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaba
Stálý Člen

Karma uživatele Gaba - 91% PěstitelskáKarma uživatele Gaba - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 15

Mam jeden brutální zážitek:To jdu takhle na hadry domů-zhulenej jak prase a přijdu domů s očima červenejma jak krev-no znáte to.V tom mi otevře máti-divně na mě kouká a zeptá se mi od čeho že to mam tak rudý oči.Já sem neváhal a řek sem první věc co mě napadla:"Byl jsem v bazénu,to mam od toho chloru".Máti nato bezmyšlenkovitě:"Ale jaktože nemáš mokrý vlasy???"A já na to:"No víš mami,ona v tom bazénu nebyla voda:-))))"Docela doooost brutální příběh-doma sem s tim sklidil ohromnej úspěch

z grower chatu:
[anti-drugs] vy kdyz to svinstvo prodavate skolakum a ani to nedanite ja pak mam prazdnou hospodu protoze mlady radisi chodej kourit nez na pivo a ja musim pivo danit
[femyli] treba k tobe do hospody nechodej , protoze jsi debil

Indoor miniskleník 400W | 2*Super Skunk x Original Big Bud SKLIZENO
2nd round # 400W | 3*Super Skunk x Original Big Bud 2*Orange Bud SKLIZENO
3rd round 6x SSxBB(4x hlína 2x bubbler) produced by Gaba(400W) SKLIZENO
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 01-06-2006 v 17:53 PM
Gaba je offline   Profil uživatele Gaba   Find more posts by Gaba   Foto galerie člena Gaba   Click here to Send Gaba a Private Message   Add Gaba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gaba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 16

mobil
byl sem zhulenej. rikal sem si ze zavolam kamosovi ze se trochu zpoozdim...
zazvonil mi mobil. ja zvedl a rikal sem kamosovi ze sem mu zrovna chtel zavolat a on na to: ty zkourence dyt si me prozvanel a ja ti to tipnul.. takze sem asi volal a nejak si to nepamatuju.(ten vecer sem vymenoval nejaky kytky a stim typkem sme meli brutalni model-smal sem se este dve hodiny potom. a s kamosem sme se sesli na ípáku (i.p.pavlova) a ja sem rikal hele domy a strasnew sem se smal.


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 01-06-2006 v 17:57 PM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0252410 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív