Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » My 1ist indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Bitte
Stálý Člen

Karma uživatele Bitte - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 29  

My 1ist indoor Příspěvek č. 1

Zdravim vsechny tak sem po dlouhe dobe rozjel svuj 1prvni zarizeny indoor.Zatim se omlouvam ze nejsou fotky ale ty dodam behem par dni.

Jsem zacinajici pestitel a za kazdou vasi radu predem dekuju.

A uz mam prvni problem :-)
Zacinaji mi zloutnout listy presto ze ty kyticky jsou zatim velmi male.Cim to muze byt? svitim 250w intervalem 18/6
Prelite si myslim ze to nebude protoze mam dole keramzit na udrzeni vlhkosti a zalivam az tehdy kdyz je substrat uplne suchy i u prostred to je tak 1-2 tydne.Nemuze to byt nedostakem zivin? a kdyz ano tak jakych.Jinak hnojiva pouzivam obm jako zalivku a zkousim nejaky AB postrik na listy na noc.

Prosim o nejakou radu vim ze bez fotek mi toho moc neporadite ale doufam:-) jinak fotky brzo budou :-)

Zatim a dik vsem

Old Post 17-09-2006 v 09:42 AM
Bitte je offline   Profil uživatele Bitte   Find more posts by Bitte   Foto galerie člena Bitte   Click here to Send Bitte a Private Message   Add Bitte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pelech
Stálý Člen

Karma uživatele pelech - 60% PěstitelskáKarma uživatele pelech - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 2

Tezko rict z tvyho popisu.. To ze zalivas az kdyz je hlina sucha je sice dobry, ale neznamena to ze je nemuzes prelit.. Jinak OBM je hnojivo na kvet. Ma 1,4% dusiku coz je pro rustovou fazi dost malo. Sezen si naky poradny hnojivo na rust. Doporucuju treba Alga Grow od Plagronu (pride te bratru na 200,-).

Jinak zkus juknout sem http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=22499

Pouzivej hledani!! Je tady spousta informaci ohledne deficitu zivin i s fotkama!!

"Silnější pes mrdá."

Old Post 17-09-2006 v 10:40 AM
pelech je offline   Profil uživatele pelech   Find more posts by pelech   Foto galerie člena pelech   Click here to Send pelech a Private Message   Add pelech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitte
Stálý Člen

Karma uživatele Bitte - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 3

o5 zdravim tak sem si precetl faq a podle popisu a vzhledu mych kytek jsem usoudil ze to bude prachova plisen protoze jsem tam mel opravdu velkou vlhkost i v noci.Jelikos jsem tam daval krabicky s vodou na s vetseni vlhkosti.Zacal sem maximalne vetrat a krabicky jsem odstranil.Podle clanku v FAQ se ta plisen rozleze za 48 hodin tak sem zvedavej jak se to bude odvijet dal.

Jinak diky za radu ohledne toho hnojiva ve stredu koupim teda nejke s vetsim obsahem dusiku.
jinak fotky uz mam na meilu akorat se musim dostat nekde na net kde je nahraju.
Tak zatim diky za rady. a klidne se nebojte napsat nejaky dalsi napad dik vsem

Old Post 18-09-2006 v 11:57 AM
Bitte je offline   Profil uživatele Bitte   Find more posts by Bitte   Foto galerie člena Bitte   Click here to Send Bitte a Private Message   Add Bitte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitte
Stálý Člen

Karma uživatele Bitte - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 4

Zdravim zase:-)
tak koukal sem se v kvetinarstvi na hnojka prootze bydlim v pekny prdeli a tady by to hnojko urcite nebylo¨.A uvididel jsem cererit s vysokym obsahem dusiku 10% da se to vyuzit jako alternativni moznost? nebo je to uplne na picu ?

jinak tady sou me nemocne kyticky

Old Post 18-09-2006 v 13:25 PM
Bitte je offline   Profil uživatele Bitte   Find more posts by Bitte   Foto galerie člena Bitte   Click here to Send Bitte a Private Message   Add Bitte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitte
Stálý Člen

Karma uživatele Bitte - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 5

Tady moje nemocna kyticka podle me teda kvuli prachove plisni

Old Post 19-09-2006 v 11:29 AM
Bitte je offline   Profil uživatele Bitte   Find more posts by Bitte   Foto galerie člena Bitte   Click here to Send Bitte a Private Message   Add Bitte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitte
Stálý Člen

Karma uživatele Bitte - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 6






1.Takhle to nejak vypada uvnitř


















2.Celkovy pohled na skrin















3.Master kush*Nortenlight



















4.A tady uz zminovane nemocne chudinky

Naposledy upravil Bitte 19-09-2006 v 12:17 PM

Old Post 19-09-2006 v 12:05 PM
Bitte je offline   Profil uživatele Bitte   Find more posts by Bitte   Foto galerie člena Bitte   Click here to Send Bitte a Private Message   Add Bitte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 7

No hele co se týče cereritu, tak ten jsem používal tak před 5 lety na přihnojení kytke venku, ale jako hnojivo do skříně za kterou platíš peníze za proud mi přijde škoda neinvestovat do hnojiva. Plagron můžeš objednat po netu a přijde ti domu a když nechceš dávat love za plagron, tak kup wuxal, nebo krystalon, ten maj v každym normálnim květinářství..... Zlom vaz!!!

Old Post 19-09-2006 v 13:14 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 8

...kamo takhle maly kytky nehnoj vubec...lej tam tejden jenom vodu a uvidis ze se ti zvetej...

Old Post 19-09-2006 v 13:36 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitte
Stálý Člen

Karma uživatele Bitte - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 9

dik za ty npady k tem hnojkam moch bys me poslat web kde bych to moch obednat,nO KRYSTALONEM TO HNOJIT NEBUDU ZAJDU SE PODIVAT NA TEN WUXAL PAC JENDOU SEM TADY CET ZE KRISTALON PRISPIVA K RUSUTU SAMCIHO POHLAVI.JINKA JESTE JENDOU DIKY.jINAK MI TADY ZKUSTE NEKDO PLS NAPSAT CO BY TEM KYTKAM MOHLO BEJT A JAK TO VYLECIT DIKY MOC

Old Post 20-09-2006 v 09:22 AM
Bitte je offline   Profil uživatele Bitte   Find more posts by Bitte   Foto galerie člena Bitte   Click here to Send Bitte a Private Message   Add Bitte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitte
Stálý Člen

Karma uživatele Bitte - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 10

Tak opet zdravim lidicky po mensim vypadku. Kyticky uz krasne rostou prestaly temer osychat tak si myslim ze svadim uspesny boj.
Chtel bych se tady zeptat jestli ma nekdo skusenosti s pesotovanim s pletivem urcite vite jak to myslim.Mam totiz omezenou velikost skrine a myslim si ze by to bylo pro ten muj ucel lepsi nez styl pride.

Pokud mate nekdo nejake skusenosti dejte vedet a pripadne napúiste postup kdy tam pletivo davat atd.

diky a v brzke dobe budou nove fotky

Old Post 27-09-2006 v 07:31 AM
Bitte je offline   Profil uživatele Bitte   Find more posts by Bitte   Foto galerie člena Bitte   Click here to Send Bitte a Private Message   Add Bitte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-04-2017 - 1st indoor 400W - 53 odpovědí
18-02-2017 - Muj prvni indoor - 0 odpovědí
03-04-2017 - 1st Indoor - 133 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1161570 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív