Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Přepnutí na květ v outdooru??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
xaralis
Stálý Člen

Karma uživatele xaralis - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 70  

Dotaz Přepnutí na květ v outdooru?? Příspěvek č. 1




Zdar lidi, doufam, ze to nekde neni reseny, ale hledal jsem a nenasel.

Jde mi o to, kdy prepnout hnojivo pri outdoor pestovani. Vevnitr je to jasnacka, zmeni se i s cyklem 12/12, ale venku?

Jedna kytka (viz. foto - sorry za kvalitu ), kterou jsem dal ven moc brzo (a trochu mi pak nakvetla), vypada, ze uz by se ji do kvetu dost chtelo (resp. zacina fakt kvest ) a tak premejslim, jestli uz mam zmenit hnojky na kvetovy?

Dik za vase trefne rady

EDIT:

V principu mi jde hlavne o to, ze bych jeste rad tu kytku nechal na rustu, aby vyrostla vic, ted ma jen asi 80-90 cm, rad bych ji mel aspon metr dvacet. Jenze blizny se zvetsujou a i kdyz ji krmim rustovym hnojivem, je ocividne rozhodla se dat do kvetu..

Naposledy upravil xaralis 11-07-2008 v 17:53 PM

Old Post 11-07-2008 v 17:45 PM
xaralis je offline   Profil uživatele xaralis   Find more posts by xaralis   Foto galerie člena xaralis   Click here to Send xaralis a Private Message   Add xaralis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xaralis
Stálý Člen

Karma uživatele xaralis - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od bootii
ja to riesim tak ze par dni po objaveni prvych blizien zacnem miesat postupne do rastoveho hnojiva aj kvetove..postupne zvysujem pomer v prospech kvetoveho, az napokon prejdem na ciste kvetove..takyto postupny prechod je pre rastlinky dobry, lebo aj v prvom mesiaci kvetu a asi aj dlhsie este potrebuju celkom vela dusika..nech sa ti dari..b


Jasny. Takze v podstate rikas, ze uz ten kvet nijak zpomalit nejde jo?

Old Post 11-07-2008 v 18:06 PM
xaralis je offline   Profil uživatele xaralis   Find more posts by xaralis   Foto galerie člena xaralis   Click here to Send xaralis a Private Message   Add xaralis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xaralis
Stálý Člen

Karma uživatele xaralis - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od bootii
myslim ze ho nespomalis..ale ako vravis, tvoje rastlinky maju 80-90 cm a zacinaju kvitnut..ja myslim ze kym dokvitnu tak budu mat tych 110-120 cm uplne v pohode..aku to mas genetiku?ak to ma aspon trochu sativovy povod, tak to este pojde hore..


Ok, tak ja ji tam zacnu placat kvetovy dobrutky

No genetika no name, ale je to peknej kerik, coz by spis ukazovalo na nejakou indiku, ale ja si spis myslim, ze jsem to trochu presral s FIMem

EDIT:
Ja se jen bojim, aby s tim kvetem nebyl nejakej problem, kdyz je tedka jeste ne zrovna kvetova fotoperioda...

Old Post 11-07-2008 v 18:13 PM
xaralis je offline   Profil uživatele xaralis   Find more posts by xaralis   Foto galerie člena xaralis   Click here to Send xaralis a Private Message   Add xaralis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xaralis
Stálý Člen

Karma uživatele xaralis - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od bootii
ziaden problem..ked sa rozhodla kvitnut tak je to ok..ja by som bol rad keby mi uz daco kvitlo..


Hh, no je fakt, ze nemam problem sklizet v pulce srpna

Old Post 11-07-2008 v 18:25 PM
xaralis je offline   Profil uživatele xaralis   Find more posts by xaralis   Foto galerie člena xaralis   Click here to Send xaralis a Private Message   Add xaralis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Chronic_SVK_
Stálý Člen

Karma uživatele _Chronic_SVK_ - 77% PěstitelskáKarma uživatele _Chronic_SVK_ - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 5

mam tiez ten isty problem mne to tiez zacalo kvitnut

<---Kill him!

Old Post 11-07-2008 v 21:48 PM
_Chronic_SVK_ je offline   Profil uživatele _Chronic_SVK_   Find more posts by _Chronic_SVK_   Foto galerie člena _Chronic_SVK_   Click here to Send _Chronic_SVK_ a Private Message   Add _Chronic_SVK_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

problem by som v tom nevidel, az taky, ono sa to pri kvete dokaze este riadne vyhupnut. Nam to robia pavidelne Nouname ( nekupene )zrna, a sme len radi ze nieco bude aj skor, ak to nebude kvitnut 80-120 dni
Ma to ale vyhodu tu ze to bude kvitnut za lepsieho pocasia ako byva na jesen.

Old Post 11-07-2008 v 22:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xaralis
Stálý Člen

Karma uživatele xaralis - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 7

Hm, s tou dobou kvetu mas asi recht, precijen diky tomu, ze svetla je za den jeste hodne mozna tak moc chvatat nebude, coz?

Dneska jsem na to koukal a vypada to, ze druha kytka ze stejnejch seminek je na tom podobne...

Old Post 12-07-2008 v 09:15 AM
xaralis je offline   Profil uživatele xaralis   Find more posts by xaralis   Foto galerie člena xaralis   Click here to Send xaralis a Private Message   Add xaralis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
replay
Stálý Člen

Karma uživatele replay - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 8

podľa môjho názoru už tá rastlina bude v pohode kvitnúť dalej až do zrelosti resp. je už len veľmi malá pravdepodobnosť (takmer nulová),že by opäť prešla na rast(platilo by to aj v tom prípade,že by si jej dával len rastové hnojivo).Viem to z vlastných skúseností kde takisto aj môj No Name
ktorý som išiel pominulé roky tak už v tomto čase začínali kvitnúť všetky rastliny a pritom som im dával len žihľavovinu, ktorá je výlučne vhodná na rast.Všetky rastliny boli harvestnuté tak maximálne do polky septembra.
PS:Bud rád že ti to už kvitne môj passion má už cez 150cm a ešte ani náznak preflowers.

Old Post 12-07-2008 v 10:32 AM
replay je offline   Profil uživatele replay   Find more posts by replay   Foto galerie člena replay   Click here to Send replay a Private Message   Add replay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
autogen2
Stálý Člen

Karma uživatele autogen2 - 0% PěstitelskáKarma uživatele autogen2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 9

jeeeeeeeeeej aj ja by som chcel 150 cm rastliny tie moje maju tak 15 ale co uz ja vas dozeniem

Old Post 12-07-2008 v 12:16 PM
autogen2 je offline   Profil uživatele autogen2   Find more posts by autogen2   Foto galerie člena autogen2   Click here to Send autogen2 a Private Message   Add autogen2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Chronic_SVK_
Stálý Člen

Karma uživatele _Chronic_SVK_ - 77% PěstitelskáKarma uživatele _Chronic_SVK_ - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 10

ja mam len dva palice na mojej ani s rozrast nestihla

<---Kill him!

Old Post 12-07-2008 v 14:42 PM
_Chronic_SVK_ je offline   Profil uživatele _Chronic_SVK_   Find more posts by _Chronic_SVK_   Foto galerie člena _Chronic_SVK_   Click here to Send _Chronic_SVK_ a Private Message   Add _Chronic_SVK_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
m4uL
Stálý Člen

Karma uživatele m4uL - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 11

Ahoj groweři, mám jeden problém a za radu bych byl rád. Díky tomuhle vážně "příznivému" počasí mi už nakvetly 50 cm řezy, a kytičky jsem ještě ani nestihl zastřihnout, myslíte že je můžu ještě šmiknout?
Podle počasí by mělo být pěkně až za týden, kytičky mají zatím jenom pár chloupku, myslíte že to potom ještě pujde vrátit zpět na růst. Třeba že bych jim ty paličky potom otrhal, je to kvalitní genetika a mám i super flek
tak by to byla škoda nevyužít, o hnojkách na růst nemluvě.
Odpověd jsem hledal, ale nenašel tak mi kdyžtak hoďte odkaz a ja to potom smáznu.
Tak ať vám to roste.

Old Post 15-07-2008 v 16:22 PM
m4uL je offline   Profil uživatele m4uL   Find more posts by m4uL   Foto galerie člena m4uL   Click here to Send m4uL a Private Message   Add m4uL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xaralis
Stálý Člen

Karma uživatele xaralis - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 12

Hoj. Pokud ty kytky budes krmit rustovejma hnojkama, tak by si to mohly snad jeste rozmyslet - teda pokud ti to nenakvetlo moc. Pocitej ale s tim, ze kyti z toho asi bude krapet zblbly, nejspis porostou chvili trojcipy listy, mozna i par degenerovanejch, ale melo by to prestat.

Rozhodne je zastipni a melo by to snad byt ok.

Old Post 15-07-2008 v 17:20 PM
xaralis je offline   Profil uživatele xaralis   Find more posts by xaralis   Foto galerie člena xaralis   Click here to Send xaralis a Private Message   Add xaralis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zenga
Stálý Člen

Karma uživatele Zenga - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zenga - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 13

jj,taky bych to strihnul a hnojil rustovym hnojivem-spis vic jak min.Ja jsem diky bohu zasadil pozdejc a ze seminek,tak doufam,ze to jeste nenakvete.

Old Post 15-07-2008 v 17:59 PM
Zenga je offline   Profil uživatele Zenga   Find more posts by Zenga   Foto galerie člena Zenga   Click here to Send Zenga a Private Message   Add Zenga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 14

ROLF nevim kde vidíte problém v nakvétání v červenci. Větší problém je pozdní nakvétání a dlouhý květ.
Nemyslím si, že by skladba hnojiv nějak zásadně ovlivňovala přechod na květ či růst. Naopak rostlině nerovnováhou prvků spíše uškodíte.

Pokud chcete dosáhnout pozdějšího květu, a nemáte možnost si pohrát s periodou, tak nenakvetlou rostlinu zaštípněte na jejich vrcholcích. Tam jsou se právě tvoří látky, které určují kdy začne rostlina kvést.* Upozorňuji, že to bude ale déle trvat. U již nakvetlé můžete zkusit stejnou věc, jen ještě otrhejte vzniklé paličky. Připravíte se tím pravděpodobně o výnos.

*zdroj: ddt

Jak podotkl Radva, rostlina ač již nakvétá, tak roste dále. Vždy záleží na genetice a místních podmínkách o kolik.

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 15-07-2008 v 18:20 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PuP z5
Stálý Člen

Karma uživatele PuP z5 - 82% PěstitelskáKarma uživatele PuP z5 - 82% PěstitelskáKarma uživatele PuP z5 - 82% PěstitelskáKarma uživatele PuP z5 - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 15

Cus mam letos stejnej problemek s genetikou biddy early je podle vseho ve smes auto kvetouci a pred tejdnem to po trech mesicich rustu rozjela tak sem teda sup rovnou kvetovy hnojky atd.. (jako by byl konec srpna) ,ale resil sem stejnej problem jestli ju hnat jeste v rustu (fakt by mohla jeste mesic rust? tezko) kvet vyhral celkem dlouha fotoperioda 15 hod. ted venku asi ideal kvet stavbe moc neda teoreticky tak urcite kvet hnojky.

Old Post 15-07-2008 v 23:09 PM
PuP z5 je offline   Profil uživatele PuP z5   Find more posts by PuP z5   Foto galerie člena PuP z5   Click here to Send PuP z5 a Private Message   Add PuP z5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

ja jak sem šmiknul kyti v květu tak sem je definitivně zastavil a už rostli jen šišky ale kytka celkově ne.radši nestřihat

Naposledy upravil 30-07-2008 v 09:28 AM

Old Post 28-07-2008 v 16:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-06-2012 - přepnutí na květ brzy - 21 odpovědí
16-05-2011 - přepnutí do květu out. - 18 odpovědí
09-01-2004 - "přepnutí na květ" u outdooru - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3775980 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív