Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Pokus o 2x 20W utajenou skříň
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
igiss
Nový Člen

Karma uživatele igiss - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 21  

Pokus o 2x 20W utajenou skříň Příspěvek č. 1




Tak jsem si ze zvědavosti pokusil udělat skříň na indoor. Indoor proto, protože by rodiče nepřežili, kdybych pěstoval na zahrádce =) A ani indoor by nepřežili, tak jsem se pokusil o to, ho utajit =) Poslední dobou moc nehulím, téměř vůbec, ani nechci prodávat nebo tak, ale prostě je to hobby, a možná to naložím do lihu =)

Jedná se o skříň 50x58x47cm (šxvxh).

Kytky: 4x noname ze semínka

Fáze: 18x6

Stáří: cca 37dní

Substrát:perlit, pak ty druhý hnědý kuličky=), písek, kaktusový substrát a trochu zahradnického substrátu, poměr nevím, ale tak asi skoro všechno rovnoceně =)

Osvětlení:2x 20W Osram úsporky, mám už koupený další 2, hned nainstaluji. Stínítka momentálně nemám kvůli většímu rozptylu světla po celé skříni, protože dvě úsporky svítí pouze na určitá místa.

Větrání: odtah 8cm 12V větráček napojenej na 3, nebo 4,5V, přítah 6cm 12V, napojenej na stejný zdroj, takže se dělí o proud =)
Ofuk nemám, ale vzduch ve skříni celkem proudí a asi časem nějakej přidám =)


Snažím se, aby byla skříň téměř dokonale tichá aby nikoho nerušila a nikdo o ní nevěděl =)

Jinak teplotu řádně změřenou nemám, ale tak kolem 30ti ve dne (v pokoji mám 27 i víc), v noci asi kolem 22.

Zatím nehnojím a rád si nechám poradit co mám koupit ;o)

Jinak vím, že mám několik zásadních chyb v "systému", ale většinou z těch důvodů, že jsem dost omezen prostorem, větráním a financemi.

Větrání mám vyřešeno tak, že zadní stěnu skříně mám mírně promáčklou a tama to fouká ven. Moje skříň je vlastně taková krabice od televize vložená do skříně o stejných rozměrech kvůli zabezpečení proti poničení skříně a snadnějších úprav.

Dodávám tři fotky ať máte představu, jak to vypadá =)

Naposledy upravil igiss 23-05-2006 v 14:06 PM

Old Post 23-05-2006 v 13:50 PM
igiss je offline   Profil uživatele igiss   Find more posts by igiss   Foto galerie člena igiss   Click here to Send igiss a Private Message   Add igiss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
golgotha
Stálý Člen

Karma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 455 

Příspěvek č. 2

Stinitko by to chtelo,pises ze ho nemas kvuli vetsimu rozptylu svetla,ale svetlo ti utika nahoru,kde je na nic,mel bys vetsi ucinnost,ktera by se v tvem pripade urcite hodila.Ofuk casem urcite pridej,kyti budou mit silnejsi stonky!Jinak to mas vazne pekny,hnojek je na trhu vazne spousta,zalezi kolik do nich chces investovat!
At rostou peac...

Kafe bylo málo sladký!

Old Post 23-05-2006 v 15:34 PM
golgotha je offline   Profil uživatele golgotha   Find more posts by golgotha   Foto galerie člena golgotha   Click here to Send golgotha a Private Message   Add golgotha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cactuss
Stálý Člen

Karma uživatele Cactuss - 69% PěstitelskáKarma uživatele Cactuss - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 3

Cau mas to pekny stinitko tam rozhodne dej,ty usporky jsou warm nebo coolwhite kazdopadne by to bylo lepsi ze 70deatkou sodikem ale pri tak maly vejsce bys to asi neuchladil.Pestu zdar K+ je tvoje.

150w scrog® Shroomer- pěstování houbiček

Naposledy upravil Cactuss 23-05-2006 v 17:04 PM

Old Post 23-05-2006 v 16:58 PM
Cactuss je offline   Profil uživatele Cactuss   Find more posts by Cactuss   Foto galerie člena Cactuss   Click here to Send Cactuss a Private Message   Add Cactuss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikel
Stálý Člen

Karma uživatele mikel - 34% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 4

K2master:nevim proč by to nemělo růst.20ka usporka je jak normal stovka. kdys prikoupi jeste dve a da tam stínítka..tak by to mělo být fpoho...
jinak Igis máš to dobrý..finance sou u tohodle potřeba..vím to z vlastní zkušenosti..pač jsem ted na tom stejne

Old Post 23-05-2006 v 17:47 PM
mikel je offline   Profil uživatele mikel   Find more posts by mikel   Foto galerie člena mikel   Click here to Send mikel a Private Message   Add mikel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Novota
Stálý Člen

Karma uživatele Novota - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 5

wow, tvoje super secret skřiň je v pohodě.. pěstuj dál a třeba z toho něce bude k+

Music & weed - ma favourite combination

Old Post 23-05-2006 v 17:56 PM
Novota je offline   Profil uživatele Novota   Find more posts by Novota   Foto galerie člena Novota   Click here to Send Novota a Private Message   Add Novota to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 6

igiss,máš to fajn a čosi z toho určite bude,aj pod tými úsporkami(mal som 2x25W a 2x20W).Spod úsporiek to voní asi ako spod sodíku,to svetlo na vôni nič nemení(možno len menej živice a tým pádom menej smrádku),ale výraznejší rozdiel som si nevšimol.Takže pacháč na 99% budeš potrebovať,ak Ti Vaši chodia do izby
Mám 70W sodík,o polovicu užšiu skrinku a uchladím to PC vetráčikmi(1xodťah,1x ofuk a 1xtaký menší ofuk výbojky).Tie úsporky tiež nie sú zase studené,odťah musí byť tiež,takže ak sa rozhodneš časom pre menší sodík,tak to kúri o málo viac ako tie 4ks úsporiek.
Výnos som mal pod 90W v úsporkách menší ako pod 70W sodíkom,ale ak Ti o to v prvom rade nejde,tak Ti to stačiť bude.Inak spod tých úsporiek som mal pohúl asi na 2-3 mesiace ,skôr tie 3

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 23-05-2006 v 21:07 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
igiss
Nový Člen

Karma uživatele igiss - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 7

Moc díky za rady, stínítko dám hned jak přidám další dvě úsporky, ofuk co možná nejdřív a filtr si teď pročtu, ať to nějak můžu udělat =) Ještě mně prosím někdo poraďte s tím hnojením. Jakej druh hnojiva, jaký množství a jak často. A ještě mě zajímá, kdy bych asi měl přepnout na květ. Díky moc za rady =)

Old Post 24-05-2006 v 09:06 AM
igiss je offline   Profil uživatele igiss   Find more posts by igiss   Foto galerie člena igiss   Click here to Send igiss a Private Message   Add igiss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cactuss
Stálý Člen

Karma uživatele Cactuss - 69% PěstitelskáKarma uživatele Cactuss - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 8

Snad by do zacatku stacil wuxal a obm podle me sou to dost v pohode hnojky ale ve skrini s tim nemam zkusenost ale poradna spousta lidi tady jo a co s nima dokazaly je vic nez dobre sezenes je pomerne levne nebo zkusit neco z growshopu kdybys chtel investovat
Pestu zdar

150w scrog® Shroomer- pěstování houbiček

Old Post 24-05-2006 v 09:30 AM
Cactuss je offline   Profil uživatele Cactuss   Find more posts by Cactuss   Foto galerie člena Cactuss   Click here to Send Cactuss a Private Message   Add Cactuss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 9

Prepnúť môžeš hneď,už sú dosť staré.Bežne sa po prepnutí vytiahnu min. o 100%,ale väčšinou viac,takže čím skôr tým lepšie.A hlavne,úsporky moc nepresvietia,tak zbytočne mať pod tým metrové kytky

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 24-05-2006 v 09:44 AM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
igiss
Nový Člen

Karma uživatele igiss - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 10

Tak dnes jsem přepl na 12x12, doufám že tak do týdne poznám samice a samce ať to můžu vyselektovat =) Samci z kola ven!!! =) A brzy koupím to hnojivo, ale pořád nevím jak moc hnojit, poraďte. A ty úsporky taky čekají na poličce ale zítra mám ještě důležitou zkoušku a pak v pondělí druhou a pak už prázky =) A brzy asi udělám novou skříň, protože budu mít místo pod stolem (rohový stůl) kde budu mít dobře udělaný pořádný větrání a tak =) Ale možná až na příští sadbu =) A poradí mně někdo třeba jak jde udržovat řízek abych ho mohl použít po tom, co mi moje kytky vykvetou? Moc tomu nerozumím =)

Old Post 24-05-2006 v 21:10 PM
igiss je offline   Profil uživatele igiss   Find more posts by igiss   Foto galerie člena igiss   Click here to Send igiss a Private Message   Add igiss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
igiss
Nový Člen

Karma uživatele igiss - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 11

Poradí mně pls někdo tedy jak s tím hnojením? Jaké množství čeho do jak velkého květináče =) A mám kytku už přeplou na květ, takže chci i tomu přizpůsobit hnojivo. Děkuji =)

Old Post 26-05-2006 v 12:53 PM
igiss je offline   Profil uživatele igiss   Find more posts by igiss   Foto galerie člena igiss   Click here to Send igiss a Private Message   Add igiss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od igiss
Tak dnes jsem přepl na 12x12, doufám že tak do týdne poznám samice a samce ať to můžu vyselektovat =) Samci z kola ven!!! =) A brzy koupím to hnojivo, ale pořád nevím jak moc hnojit, poraďte. A ty úsporky taky čekají na poličce ale zítra mám ještě důležitou zkoušku a pak v pondělí druhou a pak už prázky =) A brzy asi udělám novou skříň, protože budu mít místo pod stolem (rohový stůl) kde budu mít dobře udělaný pořádný větrání a tak =) Ale možná až na příští sadbu =) A poradí mně někdo třeba jak jde udržovat řízek abych ho mohl použít po tom, co mi moje kytky vykvetou? Moc tomu nerozumím =)

Držať ho na periode 18/6 (18 hod. svetla,6 hod. tmy).Takto sa dá držať niekoľko rokov,samozrejme že rastie,takže z nej robiť odrezky.
Hnojenie-na každom hnojive kúpenom niekde v obchode je odporúčaná koncentrácia,miešanie.A okrem iného tu je o hnojivách toľko info,že sa mi to tu fakt nechce písať.
A bez urážky,toto platí pre každého-ak sa chcete niečomu venovať,tak sa aj trochu sami snažte si o tom niečo prečítať,nájsť!

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 26-05-2006 v 13:09 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
igiss
Nový Člen

Karma uživatele igiss - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 13

Tak jsem předevčírem pohnojil Start-upem, ať maj trochu živiny, ale chci si co nejdřív koupit alga bloom. Jinak bych měl zítra přidat nové fotky jak kytky vypadají a hlavně jak jsem je omotal drátkama ať se hezky rozšiřují =) Jinak netrpělivě čekám co bude samec a co samice.

Old Post 28-05-2006 v 22:19 PM
igiss je offline   Profil uživatele igiss   Find more posts by igiss   Foto galerie člena igiss   Click here to Send igiss a Private Message   Add igiss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
igiss
Nový Člen

Karma uživatele igiss - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 14

Tak jsem namontoval ty další dvě spořivky 23W 1200lm, takže teď je tam už celkem sluníčko =) Před pěti dny jsem přepl na květ a netrpělivě čekám, kolik z těch 4 kytek budou samice. Zatím se to nerýsuje, ale do konce týdne už by mělo =) Doufám, že se to nebude moc přehřívat, ale zítra chci udělat pacháč tak bych mohl zesílit větráčky, a snad budou míň slyšet, ale zase se i sníží průtok vzduchu, tak snad to pujde. Ale bojím se, že jim tam bude horko /

Old Post 30-05-2006 v 20:25 PM
igiss je offline   Profil uživatele igiss   Find more posts by igiss   Foto galerie člena igiss   Click here to Send igiss a Private Message   Add igiss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 15

Nejaké divné úsporky,ja som mal Oravy 25W a mali 1600lumenov.Sú to warmwhite?2700K?

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 30-05-2006 v 20:34 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
igiss
Nový Člen

Karma uživatele igiss - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 16







Tak přidávám fotky. Jsou ze včerejška. Tak písněte co se vám nezdá a co bych měl zlepšit =) Jinak zítra dodám fotky osvětlení a možná i pacháče =)

Old Post 30-05-2006 v 21:27 PM
igiss je offline   Profil uživatele igiss   Find more posts by igiss   Foto galerie člena igiss   Click here to Send igiss a Private Message   Add igiss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1836420 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív