Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Zaplnění prostoru
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Dotaz Zaplnění prostoru Příspěvek č. 1

Zdravím místní komunitu.

Kamarád si postavil box 100x115x240cm a 400W. Jeho otázka na Vás zkušené growery zní zda-li box zaplnit 9ti 11l květníky či 19ti 6l květníky? Co bude lepší ? Na výnos a prostě celkově? Nejde mu o komerční pěstování, ale aby měl třeba na půl roku nebo třičtvrtě zásoby a nemusel hned co sklidí tak jet další kolo

Předem díky moc za Vaše rady ze zkušeností.

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Naposledy upravil strejda.losos 26-04-2017 v 23:34 PM

Old Post 26-04-2017 v 21:35 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 2

Já bych jich dal 12 x 6l

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 26-04-2017 v 21:38 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BLHR
Stálý Člen

Karma uživatele BLHR - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 3

Možná mimo mísu ale koukni po rohožích a libra truhlících. Absolutně blbuvzdorný. Tím samozřejmě nic proti tvému umu.

Old Post 26-04-2017 v 22:44 PM
BLHR je offline   Profil uživatele BLHR   Find more posts by BLHR   Foto galerie člena BLHR   Click here to Send BLHR a Private Message   Add BLHR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od L1st3r
Já bych jich dal 12 x 6l


No tak to než 12x 6l je jasná volba 9x 11l. Kytky budou mít skoro jednou tak větší prostor pro kořeny s tím pádem mohutnější a větší a tudíž výnosnější kytky vůči 12x 6l není omezen výškou a na těch 9x 11l je počítáno s dostatečným rozestupem tudíž prostorem pro každou kytku

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 26-04-2017 v 23:30 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od BLHR
Možná mimo mísu ale koukni po rohožích a libra truhlících. Absolutně blbuvzdorný. Tím samozřejmě nic proti tvému umu.


Absolutně nechápu tvou reakci... ???

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 26-04-2017 v 23:32 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 6

Ptal ses a já ti odpověděl. Dělej jak myslis, 4kilem to neprosvitis. A ten počet mám ze své zkušenosti a je to akorát.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 27-04-2017 v 00:44 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BLHR
Stálý Člen

Karma uživatele BLHR - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 7

Libra truhlík je jiný druh pěstební nádoby. Rohože pak pěstební médium.

Old Post 27-04-2017 v 04:04 AM
BLHR je offline   Profil uživatele BLHR   Find more posts by BLHR   Foto galerie člena BLHR   Click here to Send BLHR a Private Message   Add BLHR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od BLHR
Libra truhlík je jiný druh pěstební nádoby. Rohože pak pěstební médium.


no to mi došlo to vím,ale pořád nechápu pointu? neřeším v čem a v jakém médiu pěstovat aleš v jak velkých květníkách a kolik na zaplnění prostoru. substrát je jasná volba a teď řeší jen jestli 9x 11l nebo 19x 6l oboje se tam takto vejde.... zkoušeno

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 27-04-2017 v 09:46 AM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 9

11litr a drž je déle na růstu. Zastip, ohnutí atd. 11 je jasná volba.

Old Post 27-04-2017 v 14:38 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 10

11 litru jo ale musíš je nechat na rustu aspoň mesic a pul až dva aby to vůbec mělo význam... můj názor je takovej že pod malou watáž je lepší dat kytek víc a držet je kolem 40 cm pomocí ohýbání. dal bych jich tam klidne 16 no možná i tech 20 když jich tam bude 20 tak 400g by tam mělo být určitě

Old Post 27-04-2017 v 19:22 PM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 11

Přesně jak píše Kalach, 11ky budeš držet dlouho na růstu, 16-20ks je velká investice do klonů a víc práce, už jen to zalívání. 12 kousků, rozumná investice, cca 14 dní na růstu a v poho vyplníš prostor. Měl jsem 6kilo a spodky pálek byly jak albíni a to by to mělo být prosvícený.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 27-04-2017 v 19:34 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od L1st3r
Přesně jak píše Kalach, 11ky budeš držet dlouho na růstu, 16-20ks je velká investice do klonů a víc práce, už jen to zalívání. 12 kousků, rozumná investice, cca 14 dní na růstu a v poho vyplníš prostor. Měl jsem 6kilo a spodky pálek byly jak albíni a to by to mělo být prosvícený.


12ks myslíš 6l ?

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 27-04-2017 v 19:45 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 13

Ano, nebo spíš to jsou 5,7l, jel jsem je na prostoru 110x110cm v kokosu. Úplně to stačí na keříky, který to maj vyplnit ale jestli potřebuješ metrový kytky se stejným výsledkem, ale o měsíc pozděj sklizeň, dej 9x11l.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 27-04-2017 v 20:19 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 14

9x 11l je taky ideal. Dobry je dat klony do raselinovyho kvetinace a az zakoreni ,tak to hodis do kokosu 11l , max 14 dnu rust se zastipem nebo ohybem a prepnout.
Za 14 dnu ma kytka uz dost korenu aby mohla nest masivni kvetenstvi. Nevidim duvod jet prez mesic na rustu . Pomoci kolinek z kytky za chvilku udelas kolem 35cm v prumeru kerik.
Osobne bych ale volil 16 kytek v 6l kvetniku.
Tech 11l se ri tam vejde vic nez pises, musis je dat na koso melo by se jich tam vejit 12.

Old Post 27-04-2017 v 20:46 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BLHR
Stálý Člen

Karma uživatele BLHR - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 15

Pointa je to co tě zajímá. Výnos. Bude ůplně jinde než v teku.Chceš výnos? Zapomeň na růst.

Old Post 27-04-2017 v 21:08 PM
BLHR je offline   Profil uživatele BLHR   Find more posts by BLHR   Foto galerie člena BLHR   Click here to Send BLHR a Private Message   Add BLHR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BLHR
Stálý Člen

Karma uživatele BLHR - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 16

Ta rada byla mířená přímo na tebe a tvůj setup. 400w na tebou udanou plochu vs 11 litrový kýble? Už teď znám výsledek. Co říkáte přátelé.Hezký den a úspěšný finish.Klidně smázni.

Old Post 27-04-2017 v 21:49 PM
BLHR je offline   Profil uživatele BLHR   Find more posts by BLHR   Foto galerie člena BLHR   Click here to Send BLHR a Private Message   Add BLHR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-06-2018 - Optimalizace pěstebního prostoru - 9 odpovědí
11-04-2018 - Využití prostoru - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4866830 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív