Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Kdy přepnout na květ
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Joye
Nový Člen

Karma uživatele Joye - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 12 

Nápad Příspěvek č. 1

Zdar lidi. Právě jsem rozjel svůj první indoor. Mám 15kytí OrangeBud 7dní v růstu, ale nevím kdy mám přepnout na květ když chci aby mi vyrosli tak 1-1,1m. V kolika cm v růstu mám přepnout na květ??
PS: Mám Son-T 400W

Old Post 12-01-2002 v 19:31 PM
Joye je offline   Profil uživatele Joye   Find more posts by Joye   Foto galerie člena Joye   Click here to Send Joye a Private Message   Add Joye to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Obecné Příspěvek č. 2

asi v 60 cm - muj tip


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 12-01-2002 v 22:48 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Příspěvek č. 3

Ony kiti pridaji i vic, zalezi na odrude. Jestli to je cistej OB, muze pŕidat i 100 procent, takze prepinat tak kolem 50 cm, ale klidne bych to skrouhnul uz driv, okolo 40 cm.

sunset

usmivejte se, bude vam lip

Old Post 12-01-2002 v 23:43 PM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 4

Taky bych to raději přepnul dřív,,, v jakým to máš prostoru ?? Že by to byl takový malý SoG ,,,

Oscar
Enjoy joint

Old Post 13-01-2002 v 08:45 AM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joye
Nový Člen

Karma uživatele Joye - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 5

2Oscar111
100x80x183cm, SON-T400W, hlína-květináče, 15x Orange Bud (Dutch Passion) ze semínek.
2all
No tak dík chlapi, ale mam v tom teď zmatek. Včera jsem si stáhl příručku od Hullto (indoor.aktualne.cz) a tam se píše, že mám přepnout ve 30cm a že mi to doroste ještě o 60-80cm. To by mi přesně vyhovalo. Tak jak to teda je? Nejlíp kdyby mi odpověděl někdo zkušenej kdo má taky 400W.

Old Post 13-01-2002 v 14:39 PM
Joye je offline   Profil uživatele Joye   Find more posts by Joye   Foto galerie člena Joye   Click here to Send Joye a Private Message   Add Joye to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 6

Já bych to přepnul okolo 40cm.

Haman - Flying smokers

Old Post 14-01-2002 v 12:33 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joye
Nový Člen

Karma uživatele Joye - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 12 

Obecné Příspěvek č. 7

Asi to přepnu v těch 40cm, ale nanešel by se ještě někdo kdo mi mi to potvrdil???

Old Post 15-01-2002 v 18:58 PM
Joye je offline   Profil uživatele Joye   Find more posts by Joye   Foto galerie člena Joye   Click here to Send Joye a Private Message   Add Joye to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mott
Stálý Člen

Karma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 397 

Příspěvek č. 8

2Joye: Mrkni do mý galerie, přepínal jsem v cca 40 cm, teď mají kolem 50-60 cm po 17 dnech přepnutí. K2 a Hash Plant.

Indoor hydro zahrádka 400W, K2, Hash Plant.
Super original makro fotšky vlastní produkce.
Český popis hodně odrůd konopí.
Foto příslušenství a pomůcek
Moje thready na Groweru.

Old Post 15-01-2002 v 20:37 PM
mott je offline   Profil uživatele mott   Find more posts by mott   Foto galerie člena mott   Click here to Send mott a Private Message   Add mott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

kdy přepnout? Příspěvek č. 9

zdravíčko,no mě se zdá i těch 40cm hodně,já jsem loni přepnul ws při 25cm,a rozrostlo se to tak,že jsem myslel že se mi to do skříně ani nevejde.Takže pokud kyti pěstuješ normál/né SoG,ScroG/tak bych je přepnul asi v těch 30-max40cm,já teď jedu SoG,pod 2x250w+4x70w,a přepínat kytičky budu tak při 18-20cm,teď mají okolo 10cm,a šestý patro,nerostou moc do výšky,ale za to do šířky,model Smokalot skunk he he,a superskunk,s tím mám dost trápení,roste o dost rychleji než ostatní,takže jsem byl nucen ho trochu oholit.

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 16-01-2002 v 16:39 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Obecné Příspěvek č. 10

kdyz je prepenes v 60 cm, muzes je pak taky trochu proplejtat pletivem a vyvazis to na tech 40 cm - myslim

aspon ja mam ve skrin taky OB a prepnul sem asi v 30 cm, ted je vysoky asi 60 cm a to mam skrin vysokou 65 cm - proste sem ho trochu po kroutil pletivem aby se tam vešel


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 16-01-2002 v 22:05 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joye
Nový Člen

Karma uživatele Joye - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 11

Mám v tom čím dál ti větší zmatek. Pěstuju normálně - žádný pletivo, žádnej SoG nebo ScorG. Hlavně mam strach, aby to moc nepřerostlo.

Old Post 17-01-2002 v 12:58 PM
Joye je offline   Profil uživatele Joye   Find more posts by Joye   Foto galerie člena Joye   Click here to Send Joye a Private Message   Add Joye to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Obecné Příspěvek č. 12

když žádný pletivo, tak těch 40 cm = máš to potvrzeno

už máš v tom jasno?
když ti to třeba o 5 cm přeroste, nic se neděje, vždycky se dá výška nějak upravit drátkem nebo provázkem

Old Post 17-01-2002 v 13:19 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dadanek
Stálý Člen

Karma uživatele dadanek - 51% PěstitelskáKarma uživatele dadanek - 51% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 66 

Dotaz Příspěvek č. 13

Předpěstovávám si Durban Poison a SK#1 pro outdoor a skleník. Chtěl bych je vytřídit než je dám ven. Kdy můžu přepnout na 12/12, abych je mohl samce co nejdřív vyškubat? Nebo nemáte ňakej lepší fígl?

Old Post 11-04-2002 v 20:18 PM
dadanek je offline   Profil uživatele dadanek   Find more posts by dadanek   Foto galerie člena dadanek   Click here to Send dadanek a Private Message   Add dadanek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Quatro
Nový Člen

Karma uživatele Quatro - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 14

Čus dadanek
Hele samci rostou mnohem rychleji než samice (do vysky) Ale podle toho bych se moc neridil protoze muzes vyhodit i bujnou samici, ale jinak se to dela tak ze cast kytky zakrejes ze dostava 12/12 zbytek kytky ma 18/6 (nebo jinej) a prikrytá část kytky by měla zacit kvist nebo bi se na ni meli vytvorit samci obaly na pyl... Nebo se to dá poznat prej nak podle listů, ale to nevim jak ( takze jestli to nekdo vyte tak nas poucte " jestli to de")

Old Post 11-04-2002 v 21:40 PM
Quatro je offline   Profil uživatele Quatro   Find more posts by Quatro   Foto galerie člena Quatro   Click here to Send Quatro a Private Message   Add Quatro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dadanek
Stálý Člen

Karma uživatele dadanek - 51% PěstitelskáKarma uživatele dadanek - 51% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 66 

Nápad Příspěvek č. 15

Jo jo řízečky, zněj dobře..mňam mňam... To zkusím )

To je ale dřina, když chce člověk jednou něco dělat pořádně!

Old Post 11-04-2002 v 22:21 PM
dadanek je offline   Profil uživatele dadanek   Find more posts by dadanek   Foto galerie člena dadanek   Click here to Send dadanek a Private Message   Add dadanek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WiB
Stálý Člen

Karma uživatele WiB - 63% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 102 

Quatro má pravdu! Příspěvek č. 16

Možná jsi to jen nepochopil, ale je to rychlejší a lepší způsob. Stačí dát neprůsvitný třeba papír dolů na rostlinu(nad nejspodnější patro) a možná už za týden budeš vědět, jestli je to samec nebo GANJA
Pak buď kytku vytrhneš nebo jen odděláš papírek a je to!

Klony se dlouho zakořeňují, tak to trvá trochu dýl. Fast GROW!

Old Post 12-04-2002 v 09:34 AM
WiB je offline   Profil uživatele WiB   Find more posts by WiB   Foto galerie člena WiB   Click here to Send WiB a Private Message   Add WiB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - Kdy přepnout? Mazar - 13 odpovědí
20-05-2018 - JAK přepnout z růstu na květ ? - 26 odpovědí
25-08-2016 - Jak přepnout růst/květ - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8614800 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív