Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Poprve s 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Měl bych v pěstování pokračovat??
Velice zajímavé, určitě pokračuj
Na podruhé to bude určitě perfektní
Bude ti to chvilku trvat než na to přijděš
Nech to radši těm co to umí!!!
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Spouk007
Nový Člen

Karma uživatele Spouk007 - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 13  

Poprve s 600W Příspěvek č. 1











Popis- Pěstováno pod 600W, v hlíně, při teplotě 33°C bohužel se mi to nějak nepodařilo!!Hnojiva AH boom a Grow.. mikro sem nějak nekoupil…je to 3tydny přepnuto na květ...

Old Post 11-05-2006 v 15:40 PM
Spouk007 je offline   Profil uživatele Spouk007   Find more posts by Spouk007   Foto galerie člena Spouk007   Click here to Send Spouk007 a Private Message   Add Spouk007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Čao Spouku, čéče co to je za košťata? Máš nějakou ventilaci? trochu rozepiš kámo. Jakou si tam měl teplotu, jak dlouho si jel veget? Těch 33°C je celkem dost, máš tam odtahovej venťák?

Naposledy upravil 11-05-2006 v 16:22 PM

Old Post 11-05-2006 v 16:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaba
Stálý Člen

Karma uživatele Gaba - 91% PěstitelskáKarma uživatele Gaba - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 3

Košťata to sice jsou,ale patra naštěstí máš u sebe docela blízko....Jestli se tě to povede,tak budeš mít obrovský paličky ala koště čeče
Micro bych určitě dokoupil....Na qwět je docela nutná...obsahuje totiž draslík a vápník..pro správnej a zdravej růst...teda qwět
Ke 33°C se mi to občas vyšplhá taky a kytky to celkem berou,chtělo by to o nějakejch 5°C míň...ale co
PEACE

z grower chatu:
[anti-drugs] vy kdyz to svinstvo prodavate skolakum a ani to nedanite ja pak mam prazdnou hospodu protoze mlady radisi chodej kourit nez na pivo a ja musim pivo danit
[femyli] treba k tobe do hospody nechodej , protoze jsi debil

Indoor miniskleník 400W | 2*Super Skunk x Original Big Bud SKLIZENO
2nd round # 400W | 3*Super Skunk x Original Big Bud 2*Orange Bud SKLIZENO
3rd round 6x SSxBB(4x hlína 2x bubbler) produced by Gaba(400W) SKLIZENO
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 11-05-2006 v 16:28 PM
Gaba je offline   Profil uživatele Gaba   Find more posts by Gaba   Foto galerie člena Gaba   Click here to Send Gaba a Private Message   Add Gaba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gaba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od reworg
2 spouk007: lampu sice na fotkach nie je vidiet, ale dovtipil som sa ze je zavesena nad rastlinami. Preto sa pytam, lebo keby si rozmiestnil rastliny po krajoch skrine a tu lampu by si zavesil zvisle do stredu (podobne ako V-Scrog) vies ako to myslim, napis co si o tom myslis, lepsie by si vyuzil svetlo

Plne súhlasím V tejto fáze to otočiť vertikálne,ešte aj výška kytiek tomu nahráva,jedna je tam o dosť menšia tuším

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 11-05-2006 v 20:30 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

2spouk>sniz teplotu dej ventilaci (dulezita je dobra cirkulace vzduchu kytky jsou zivy a dejchaj)
upravuj ph zalivky na idealni jodnoty a jeste z toho muze neco bejt
vsechno se to da vychytat levne a spolehlie jen se toho nebat projet grower juknout jak maj lidi udelany 600W skrine ...
preji hodne stesti.

Old Post 12-05-2006 v 07:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spouk007
Nový Člen

Karma uživatele Spouk007 - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 6

Mel jsem vetrak primo na stinidle ale roztavila a uletetela mi z nej vrtule potom mi odesel i odtahovej vetrak tak sem tam dal docela velkej a chladi mi svetlo... Nevim jak bych to svetlo tam vertikalne umistil. Nevesly by se mi tam ty kytky.. mam tam 5 noname a 1 blueberry( 6. od zhora na foto)

Old Post 13-05-2006 v 18:24 PM
Spouk007 je offline   Profil uživatele Spouk007   Find more posts by Spouk007   Foto galerie člena Spouk007   Click here to Send Spouk007 a Private Message   Add Spouk007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

2spouk>chladis svetlo?jak?tim ze na nej budes foukat ho neuchladis...odesel odtah okamzite novej s 600W se bez poradne ventilace a vzduchove cirkulace v pulce kvetna tezko obejdes..projed si na G thready tykajici se ventilace a chlazeni...je tam spousta chytrejch a levnejch napadu s 600W se rozhodne nevyplati setrit na ventilaci..

Old Post 13-05-2006 v 20:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sqott
Stálý Člen

Karma uživatele sqott - 93% PěstitelskáKarma uživatele sqott - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 282  

Příspěvek č. 8

pro pristi pestowani ti doporucim kwetinace 8-12L...pokud budes brat rizky coz doporucuju wic jak semena tak po tydnu rustu strihnout pak po par dnech este at nemas zas take spejle...po zastrizeni se kiti krasne rozrostou...muzes mit i wic jak pet wyhonku na jedne kiti...

-->TADY JE MOJE KITI POD 400w..for grower 2.<-- OSVĚTLOVÁNÍ ROSTLIN 2
-->TADY JE MOJE KITI POD 400w..for grower 1. <-- OSVĚTLOVÁNÍ ROSTLIN 1
WOKO ZA WOKO A NAKONEC BUDEME WŠICI SLEPÝ....
... A ŘEKL:..BUDIŽ SWĚTLO...A ZAČALO SE SWÍTIT KYTKÁM....
...SEX DROGY DRUM IN BASS... ... //...// ...DEJ TOMU ČAS A UWIDÍŠ CO SE STANE......
Co je osmý diw swěta????--->GANJA .../// ... .....A KOUKNI SE SEM..

Old Post 14-05-2006 v 12:39 PM
sqott je offline   Profil uživatele sqott   Find more posts by sqott   Foto galerie člena sqott   Click here to Send sqott a Private Message   Add sqott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spouk007
Nový Člen

Karma uživatele Spouk007 - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 9

v čem sou lepší řízky od semen me spis pride ze seminek si clovek musi vi vazit a neni ti hned od zacatku jasny co ti vyroste!!! Copak nemate radi prekvapení???

Old Post 22-05-2006 v 09:13 AM
Spouk007 je offline   Profil uživatele Spouk007   Find more posts by Spouk007   Foto galerie člena Spouk007   Click here to Send Spouk007 a Private Message   Add Spouk007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sqott
Stálý Člen

Karma uživatele sqott - 93% PěstitelskáKarma uživatele sqott - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 282  

Příspěvek č. 10

semena ti trwaj tak o dwa az tri tydny dyl...
nemas jistotu ze mas samici...
sou drazsi jak rizky...
rikek ma mensi prawdepodobnost umrti.../obrazne receno/..

a prekwepeni..no name je na ho..newis co ti z toho wyleze za sra..radsi wim co sadim...

-->TADY JE MOJE KITI POD 400w..for grower 2.<-- OSVĚTLOVÁNÍ ROSTLIN 2
-->TADY JE MOJE KITI POD 400w..for grower 1. <-- OSVĚTLOVÁNÍ ROSTLIN 1
WOKO ZA WOKO A NAKONEC BUDEME WŠICI SLEPÝ....
... A ŘEKL:..BUDIŽ SWĚTLO...A ZAČALO SE SWÍTIT KYTKÁM....
...SEX DROGY DRUM IN BASS... ... //...// ...DEJ TOMU ČAS A UWIDÍŠ CO SE STANE......
Co je osmý diw swěta????--->GANJA .../// ... .....A KOUKNI SE SEM..

Old Post 23-05-2006 v 12:18 PM
sqott je offline   Profil uživatele sqott   Find more posts by sqott   Foto galerie člena sqott   Click here to Send sqott a Private Message   Add sqott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-06-2015 - 16×PP 600w - 34 odpovědí
16-05-2015 - 16×PP 600w - 0 odpovědí
04-05-2015 - 16×PP 600w - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2831500 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív