Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Eastseeds » Dotazy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Oskarek2
Stálý Člen

Karma uživatele Oskarek2 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Oskarek2 - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 17

ok už mi přišel mail ted mám další dotaz na Western Union píšou že příjímaj jen koruny nebo dolary oni to sami převedou na eura když jim řeknu? a nebo mám prostě poslat česky peníze v takovym kurzu jako tady?jsem z toho vedle

taky hulení....

Old Post 25-01-2009 v 17:11 PM
Oskarek2 je offline   Profil uživatele Oskarek2   Find more posts by Oskarek2   Foto galerie člena Oskarek2   Click here to Send Oskarek2 a Private Message   Add Oskarek2 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oskarek2! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ONDRO
Nový Člen

Karma uživatele ONDRO - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 18

zdarek bjednal som si semienka poprve uz som to aj zaplatil cez bankovy prevod no a zatial nic mi neprislo neviem nemozu nastat nejake komplykacie s tym ze som zo slovenska ?

ondro

Old Post 28-02-2009 v 22:47 PM
ONDRO je offline   Profil uživatele ONDRO   Find more posts by ONDRO   Foto galerie člena ONDRO   Click here to Send ONDRO a Private Message   Add ONDRO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ONDRO
Nový Člen

Karma uživatele ONDRO - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 19

joj dufam ze to dojde

ondro

Old Post 28-02-2009 v 22:58 PM
ONDRO je offline   Profil uživatele ONDRO   Find more posts by ONDRO   Foto galerie člena ONDRO   Click here to Send ONDRO a Private Message   Add ONDRO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ONDRO
Nový Člen

Karma uživatele ONDRO - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 20

este furt i nic nedoso no ja neviem je tu aj niekto kto mi poradi alebo nie lebo posledny prispevok v tejto rubrike je z roku 2007 fungue to vobc este ja som im aj pisal mail po nemecky ale nenapily spet tha neviem bojim sa ci som prasule neposiel nadarmo

ondro

Old Post 04-03-2009 v 21:02 PM
ONDRO je offline   Profil uživatele ONDRO   Find more posts by ONDRO   Foto galerie člena ONDRO   Click here to Send ONDRO a Private Message   Add ONDRO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ONDRO
Nový Člen

Karma uživatele ONDRO - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 21

uz mi to prislo faneeeee

ondro

Old Post 06-03-2009 v 08:38 AM
ONDRO je offline   Profil uživatele ONDRO   Find more posts by ONDRO   Foto galerie člena ONDRO   Click here to Send ONDRO a Private Message   Add ONDRO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ONDRO
Nový Člen

Karma uživatele ONDRO - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 22

moze sa nieco stat ked mam semienka len indor ale chcel by som ich dat von ako outdor

ondro

Old Post 04-04-2009 v 12:47 PM
ONDRO je offline   Profil uživatele ONDRO   Find more posts by ONDRO   Foto galerie člena ONDRO   Click here to Send ONDRO a Private Message   Add ONDRO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 23

2 Ondro:

Akurát tak to, že ti nestihnú dozrieť, možno budú náchylnejšie na plesne etc. , záleží od odrody, ktorú máš.

Btw: Nie si zpoza Dargova?

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 14-04-2009 v 12:48 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ONDRO
Nový Člen

Karma uživatele ONDRO - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 24

nie niesom ja som zo stredneho slovenska. no a odrodu mam B 52 nirvana

ondro

Old Post 16-04-2009 v 18:27 PM
ONDRO je offline   Profil uživatele ONDRO   Find more posts by ONDRO   Foto galerie člena ONDRO   Click here to Send ONDRO a Private Message   Add ONDRO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 25

B52 mal Tayem de Tox, čekni jeho thread

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 21-04-2009 v 15:41 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ONDRO
Nový Člen

Karma uživatele ONDRO - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 26

ok dikes

ondro

Old Post 22-04-2009 v 15:19 PM
ONDRO je offline   Profil uživatele ONDRO   Find more posts by ONDRO   Foto galerie člena ONDRO   Click here to Send ONDRO a Private Message   Add ONDRO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bigalf
Nový Člen

Karma uživatele Bigalf - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 27

Zdarec groweři,8.6. mi přišel mail , že děkujou za peníze a že zítra posílají semena... ale pořád mi nic nepřišlo , tak by mi zajímalo jestli se už někomu stalo že to přišlo třeba až za měsíc od potvrzovacího mailu nebo tak...jsem už docela nervozní :-) už je to 16 dnů

Old Post 23-06-2009 v 23:32 PM
Bigalf je offline   Profil uživatele Bigalf   Find more posts by Bigalf   Foto galerie člena Bigalf   Click here to Send Bigalf a Private Message   Add Bigalf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

Příspěvek č. 28

Zdar, chci se zeptat, kdo má zkušenost, když mám na dodáku Eastseeds tohle:
Celkem 15,00 EUR
============
IVA incl. 1,20 EUR

Znamená to, že mám přičíst 1,20 Euro k těm 15 nebo je to zahrnuto v nich(patrně jakožto jejich 10% zisk)

Začlo to pokusem, skončilo závislostí na pěstování. Rostlina je duch. Rostlina nemá duši. Duch je vyrovnanost. Rostlina je tedy také vyrovnanost. Nemá strach, za ničím se nehoní. Žije teď a tady. Rostlina dává jen to, co člověk potřebuje. Příroda potřeby lidí zná. Dělá to přirozeně a prostě, neboť ji nepřekáží rozum. Rostliny nám umožňují, abychom pochopili svůj vlastní život.

Old Post 29-10-2009 v 14:53 PM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LemonJelly
Stálý Člen

Karma uživatele LemonJelly - 51% PěstitelskáKarma uživatele LemonJelly - 51% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od Apartman
Zdar, chci se zeptat, kdo má zkušenost, když mám na dodáku Eastseeds tohle:
Celkem 15,00 EUR
============
IVA incl. 1,20 EUR

Znamená to, že mám přičíst 1,20 Euro k těm 15 nebo je to zahrnuto v nich(patrně jakožto jejich 10% zisk)


IVA je dan. incl. znamena vcetne.
Takze 15 € s DPH.

Save paper - think before you print.
music rules, yeee
I Scream, You Scream, We All Scream for Ice Cream.
Je zásadný rozdiel medzi expertom a odborníkom. Jeden vie o hovne všetko, druhý vie o všetkom hovno.
ASSHOLE is not an alternative lifestyle!!!

Old Post 29-10-2009 v 15:12 PM
LemonJelly je offline   Profil uživatele LemonJelly   Find more posts by LemonJelly   Foto galerie člena LemonJelly   Click here to Send LemonJelly a Private Message   Add LemonJelly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carloseastseeds
Moderator

Karma uživatele carloseastseeds - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od Apartman
Zdar, chci se zeptat, kdo má zkušenost, když mám na dodáku Eastseeds tohle:
Celkem 15,00 EUR
============
IVA incl. 1,20 EUR

Znamená to, že mám přičíst 1,20 Euro k těm 15 nebo je to zahrnuto v nich(patrně jakožto jejich 10% zisk)
The price is: Celkem 15,00 EUR

Old Post 05-11-2009 v 13:34 PM
carloseastseeds je offline   Profil uživatele carloseastseeds   Find more posts by carloseastseeds   Foto galerie člena carloseastseeds   Click here to Send carloseastseeds a Private Message   Add carloseastseeds to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carloseastseeds! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cantona9
Stálý Člen

Karma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od Bigalf
Zdarec groweři,8.6. mi přišel mail , že děkujou za peníze a že zítra posílají semena... ale pořád mi nic nepřišlo , tak by mi zajímalo jestli se už někomu stalo že to přišlo třeba až za měsíc od potvrzovacího mailu nebo tak...jsem už docela nervozní :-) už je to 16 dnů


cauko Bigalf , stacilo si dobre precitat par threadov a vedel by si , ze niektorym to prislo az po mesiaci ... ak ti doteraz neprisli tak im staci napisat mail , oni preveria tvoju objednavku a veci daju dokopy , lebo benake zalezi na serioznosti

Cantonov OUT 08
ruderalis indica out 07
Robinson and Cantona OUT 09

Old Post 06-11-2009 v 17:23 PM
cantona9 je offline   Profil uživatele cantona9   Find more posts by cantona9   Foto galerie člena cantona9   Click here to Send cantona9 a Private Message   Add cantona9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Palec dolů Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od Bigalf
Zdarec groweři,8.6. mi přišel mail , že děkujou za peníze a že zítra posílají semena... ale pořád mi nic nepřišlo , tak by mi zajímalo jestli se už někomu stalo že to přišlo třeba až za měsíc od potvrzovacího mailu nebo tak...jsem už docela nervozní :-) už je to 16 dnů

Mám to podobný jako ty.
Datum 14/09/2009-zatim nic a nevidim to nějak růžově.Platba odeslána.Urgence mailem moc nepomohla.

Old Post 12-11-2009 v 21:20 PM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8987190 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív