Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Eastseeds » Dotazy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
carloseastseeds
Moderator

Karma uživatele carloseastseeds - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 27 

Dotazy Příspěvek č. 1

Co více byste si přáli vidět v našem obchodě?

Old Post 04-05-2006 v 09:43 AM
carloseastseeds je offline   Profil uživatele carloseastseeds   Find more posts by carloseastseeds   Foto galerie člena carloseastseeds   Click here to Send carloseastseeds a Private Message   Add carloseastseeds to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carloseastseeds! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salaman
Nový Člen

Karma uživatele Salaman - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 2

ja neumim anglinou ani slovo a jsem tu novej ale rad bych se zeptal jak obědnat osivo na příští sezonu jednou jsem to zkoušel z nirvani a nevišlo to ted bych chtel yase vdovu protože ji mam vozkoušenou ale i neco novího trebadurban poison nebo chronic

Mír

Old Post 11-09-2007 v 13:54 PM
Salaman je offline   Profil uživatele Salaman   Find more posts by Salaman   Foto galerie člena Salaman   Click here to Send Salaman a Private Message   Add Salaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Salaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Salaman
ja neumim anglinou ani slovo a jsem tu novej ale rad bych se zeptal jak obědnat osivo na příští sezonu jednou jsem to zkoušel z nirvani a nevišlo to ted bych chtel yase vdovu protože ji mam vozkoušenou ale i neco novího trebadurban poison nebo chronic

na to nepotřebuješ umět engliš jestli chceš spolehlivou banku radím tuhle
a na poště řekni že chceš obálku na cenná psaní,posílej jen papírový prašule a pojisti to. a nebo bankovním převodem

Naposledy upravil carloseastseeds 05-11-2007 v 10:49 AM

Old Post 01-11-2007 v 16:36 PM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jelen666
Stálý Člen

Karma uživatele jelen666 - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 4

jo a chci se zeptat! me napsala jedna seed banka ze misto Eur musim poslat Dolary ze nemaj na sobe nejakou kovovou pasku!!! a nechci to menit? nestane se to i tady? ze cena je v eurech a pak mi reknou at to poslu v americkejch dolarech

Old Post 05-11-2007 v 18:25 PM
jelen666 je offline   Profil uživatele jelen666   Find more posts by jelen666   Foto galerie člena jelen666   Click here to Send jelen666 a Private Message   Add jelen666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od aenema

na to nepotřebuješ umět engliš jestli chceš spolehlivou banku radím tuhle
a na poště řekni že chceš obálku na cenná psaní,posílej jen papírový prašule a pojisti to. a nebo bankovním převodem
aha sorry nedošlo mi to

Old Post 22-11-2007 v 08:36 AM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Chtěl bych se optat pošlu peníze přes tuhle banku poštovní spořitelna a kam tam mám napsat číslo obědnávky díky za odpověd kdyžtak pm pěstu zdar

Old Post 17-12-2007 v 18:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 7

tiez nvm angl ...ale tak moj dotaz zodpovedia aj groweri hadam...........
prave som sa chystal objednat semena pre sezonu *08 ,,,vybral som si odrody v kosiku skontroloval ...dal DALEJ ....vyplnil policka oznacene hviezidkou (meno priezvisko, stat, ulicu a cislo domu + postove smerovacie cislo) ....MAIL nieje povinny ak ho teda nevyplnim ako mi teda pride FAKTURA ???? myslel som ze faktura mi piride na mail peanize poslem v obalke aj s tou fakturou ...nechcel som pokracovat dalej v objednavani kedze si niesom isty co a ako ..dik

edit: ak mi to niekto nevie vysvetlit tak pls ak by bol nejaky skusenejsi anglictinar aby prelozil carlosovi aspon zaklad postu aby vedel co sa pytam

EDIT2: vsetky problemy a dohady vyriesene mail prisiel na dalsi den (faktura) prachy posielam zajtra v obalke aj s tou vytlacenou fakturou

EDIT3: prachy s fakturou poslane v bublinkovej obalke zabalene a zalepene vo vykrese, poslane 1.triedou, doporucene ...teraz sa uz len modlit aby to doslo

EDIT4: $$$ dosli v porjadku a semena prisli asi o 2 tyzden nato dobre zabalene a oznacene ..uplna spokojnost

Naposledy upravil acheron 17-03-2008 v 17:41 PM

Old Post 25-02-2008 v 21:31 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cantona9
Stálý Člen

Karma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 8

presne tak som to spravil aj ja ale neviem kedy im to pride uz su to 4 dni a stale mi neprisiel ziadny mail od nich ako tu tvrdia ostatni gorweri tak newi snad to nebude niaky ojeb alebo sa to nestratilo

Cantonov OUT 08
ruderalis indica out 07
Robinson and Cantona OUT 09

Old Post 08-03-2008 v 18:29 PM
cantona9 je offline   Profil uživatele cantona9   Find more posts by cantona9   Foto galerie člena cantona9   Click here to Send cantona9 a Private Message   Add cantona9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
auroraindika
Stálý Člen

Karma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 9

chci se zeptat.........obědnal jsem si již po druhé seeds a napsal jsem si o zaslání o jiný bonusseds.....příde mi jiný<*>

Old Post 29-04-2008 v 16:59 PM
auroraindika je offline   Profil uživatele auroraindika   Find more posts by auroraindika   Foto galerie člena auroraindika   Click here to Send auroraindika a Private Message   Add auroraindika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
auroraindika
Stálý Člen

Karma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 10

odpovým si sám............ne ne ne .....

Old Post 03-07-2008 v 11:00 AM
auroraindika je offline   Profil uživatele auroraindika   Find more posts by auroraindika   Foto galerie člena auroraindika   Click here to Send auroraindika a Private Message   Add auroraindika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IqTyq
selektivní herbicid

Karma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 11

Hi Carlos E.S.
Will be Swiss Seeds and Greenhornet seeds avalaible also at Czech mutation of Eastseeds ? They have very interesting stuff for Czech outdoor growers.

Thank You

" Yeah, i know "

Old Post 21-10-2008 v 17:56 PM
IqTyq je offline   Profil uživatele IqTyq   Find more posts by IqTyq   Foto galerie člena IqTyq   Click here to Send IqTyq a Private Message   Add IqTyq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wel-bloud
Stálý Člen

Karma uživatele wel-bloud - 100% PěstitelskáKarma uživatele wel-bloud - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 12

Zdar
Chtěl bych se zeptat na placení v hotovosti.Na stránkách eastseeds je psáno že se nemají posílat mince,ale já mám poslat 57 Eček,tak jak to tedy mám udělat.Prosím o rychlou odpověď,děkuji.

Není vše jak na první pohled vypadá.

Old Post 28-10-2008 v 23:25 PM
wel-bloud je offline   Profil uživatele wel-bloud   Find more posts by wel-bloud   Foto galerie člena wel-bloud   Click here to Send wel-bloud a Private Message   Add wel-bloud to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wel-bloud! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BLOODER
Stálý Člen

Karma uživatele BLOODER - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 13

posli 60 ja som tiez mal poslat 22 a poslal som 25 co uz....nusis ty par euro obetovat..

Old Post 29-10-2008 v 15:12 PM
BLOODER je offline   Profil uživatele BLOODER   Find more posts by BLOODER   Foto galerie člena BLOODER   Click here to Send BLOODER a Private Message   Add BLOODER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oskarek2
Stálý Člen

Karma uživatele Oskarek2 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Oskarek2 - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 14

zdar
obědnal sem semínka a tohle mi přišlorazн zбkaznнci!

Vaљe objednбvka byla poslбna dnes na Vaљн uvedenou adresu. Dopis by mмl pшijнt bмhem 5-ti dnщ. Pokud ne, prosнm buпte trpмlivэ, vљe zбleћн na љpanмlskй poљtм. Jen co je dopis odeslбn nemщћeme jiћ nic vнc dмlat. Dмkuji mnohokrбt za Vaљi objednбvku na eastseeds.com.

všichni tu píšou že jim přišel mail s objednávkou...tak proč mě jí chce posílat poštou ? nebo to tak chodí normálně že to takhle píšou?obědnavam poprvy semínka z banky tak díky kdyžtak za vysvětlení

taky hulení....

Old Post 24-01-2009 v 15:21 PM
Oskarek2 je offline   Profil uživatele Oskarek2   Find more posts by Oskarek2   Foto galerie člena Oskarek2   Click here to Send Oskarek2 a Private Message   Add Oskarek2 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oskarek2! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BLOODER
Stálý Člen

Karma uživatele BLOODER - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 15

to pisu ze uz to poslali zachvilu ti to pride

Ak sa budes smiat, bude sa s tebou smiat cely svet, ak budes plakat, budes plakat sam!!!
Neprichádzam sa klaňať. Prichádzam víťaziť

Old Post 24-01-2009 v 16:00 PM
BLOODER je offline   Profil uživatele BLOODER   Find more posts by BLOODER   Foto galerie člena BLOODER   Click here to Send BLOODER a Private Message   Add BLOODER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrasol
Nový Člen

Karma uživatele petrasol - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 16

Please, send me the details of the PayPal payment.
THX!

Old Post 24-01-2009 v 23:13 PM
petrasol je offline   Profil uživatele petrasol   Find more posts by petrasol   Foto galerie člena petrasol   Click here to Send petrasol a Private Message   Add petrasol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5214100 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív