Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Soutěže » Soutez
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Drexxy
Stálý Člen

Karma uživatele Drexxy - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 27  

Soutez Příspěvek č. 1

souteží se o semínka tabáku viržinského, odrůdy havana 608, které sem si objednal, pak sem myslel ze sem je ztratil, tak sem si objednal nove, schoval je, a ty stare byly tam, kde sem schoval ty nové

Takže uzavírka je ve stredu vecer, +-, vyhrává ten kdo napíše nejlepší radu jak neztrácet věci. Poslu mu to poštou

Old Post 01-05-2006 v 18:25 PM
Drexxy je offline   Profil uživatele Drexxy   Find more posts by Drexxy   Foto galerie člena Drexxy   Click here to Send Drexxy a Private Message   Add Drexxy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marihouba
Stálý Člen

Karma uživatele Marihouba - 75% PěstitelskáKarma uživatele Marihouba - 75% PěstitelskáKarma uživatele Marihouba - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 2

Privaz si je k noze

Dont drink too much if you cannot take it, it might be better to smoke Marihuana.

Thanks to Macka B

in progress 70w

Old Post 01-05-2006 v 19:20 PM
Marihouba je offline   Profil uživatele Marihouba   Find more posts by Marihouba   Foto galerie člena Marihouba   Click here to Send Marihouba a Private Message   Add Marihouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El_Liberal
Stálý Člen

Karma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 3

Olepit se od hlavy az k pate izolepou a pak na sebe vsecko lepit. Je to rada nad zlato, dokud nechces ztratit treba auto bo tak neco , nebo kdyz treba nechces ztratit holku, nedejboze celou rodinu... To pak muze byt casem docela problem...

edit: marihouba, pockej priste pls kdyz pisu a pri tom vecerim, dik (nechtel sem kopirovat;D)

Old Post 01-05-2006 v 19:25 PM
El_Liberal je offline   Profil uživatele El_Liberal   Find more posts by El_Liberal   Foto galerie člena El_Liberal   Click here to Send El_Liberal a Private Message   Add El_Liberal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 4

Nejlepsi rada, jak nezapominat a nestracet veci je asi prestat alespon na chvilku hulit, davej si dulezity veci jen na jedno misto

Old Post 01-05-2006 v 19:31 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Piš si všechno ruznými zvyraznovači na takové ty žluté papírky.
Stejně na to zapomeneš, ale budeš nit fajn zabavu, až se po měsici podivaš na skratu SDRF a nebudeš vědět ani za boha co to je

Old Post 01-05-2006 v 20:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 6

žádný věci co můžeš ztratit u sebe nemít. a kdo ztatí kalhoty, je dle mne na hlavu.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 01-05-2006 v 20:58 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJpokrok
Stálý Člen

Karma uživatele DJpokrok - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 7

for Drexxy: Tak si to napiš do telefonu do poznámek nebo kalendářu kde sis co schoval na co to potřebuješ atd a potom když se znovu podíváš na telefon tak to tam bude a nebo si všechny důležité (hulení,prachy,cigarety,kondomy) věci schovávat na jedno místo třeba do krabičky na stole a nedělat si milion věcí kde si třeba dáš do stolu cigára do tažky kondom atd. peace :c))

Old Post 01-05-2006 v 21:10 PM
DJpokrok je offline   Profil uživatele DJpokrok   Find more posts by DJpokrok   Foto galerie člena DJpokrok   Click here to Send DJpokrok a Private Message   Add DJpokrok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rory
Stálý Člen

Karma uživatele Rory - 4% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 8

dělej to jako moje Babička, ta vždycky když někam jde nebo něco někam dává, nebo něco na někoho zjistila :-) tak to někomu řekne no a když po několika krocích zapomene kam a pro co jde tak se zeptá všech přítomných a to by bylo aby jí to někdo nezopakoval.... funguje to dokonale...

EDIT: nikdy nic nedělej sám :-)

Old Post 01-05-2006 v 21:17 PM
Rory je offline   Profil uživatele Rory   Find more posts by Rory   Foto galerie člena Rory   Click here to Send Rory a Private Message   Add Rory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Harvest...
Stálý Člen

Karma uživatele Harvest... - 96% PěstitelskáKarma uživatele Harvest... - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 9

Tak rovnou chod nahatej nebo ve spodnim prádle to pak fakt se ti stratit nic nemuže...nebo si přivaž všechno na provázky a dej k nim cedulky a pak stači jen položit všechny na jedno místo a zatáhnout si za to co chceš..

Hárvyho OUT 06

Hárvyho OUT 05


HÁRVYHO MATKÁRNA

trpím závislostí na šlechtění konopí.

Old Post 02-05-2006 v 16:38 PM
Harvest... je offline   Profil uživatele Harvest...   Find more posts by Harvest...   Foto galerie člena Harvest...   Click here to Send Harvest... a Private Message   Add Harvest... to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Harvest...! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drexxy
Stálý Člen

Karma uživatele Drexxy - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 10

telefon nemam, tak si to nezapisu, holt corky, zatim vede harvest

Old Post 02-05-2006 v 17:12 PM
Drexxy je offline   Profil uživatele Drexxy   Find more posts by Drexxy   Foto galerie člena Drexxy   Click here to Send Drexxy a Private Message   Add Drexxy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marty.SX1
Stálý Člen

Karma uživatele Marty.SX1 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Marty.SX1 - 77% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 11

Hele tak jak neztratit veci nejvic pomaha zapsani si to do mobilu ale i kdyzu to zapomenes tak dalsi vec a zkobit uzel na kapesniku ale kdo dneska jeste noci kamesnik a i kdyz tak papirovy takze dalsi odpadlo tak co ted no ted kdyz de o ukol ze skoly tak to se zapomina automaticky a to se pak dodelava ve skole...a nejlepsi pro me je zapisovat si veci na ruku protoze kazdy den vecer se des myt a kdyz se myjes tak se vetsinou myjes ruky a tak a jaxe tak myjes taxi vsimnes to co tam mas napisane....taxi na to lehce bzpomenes a kdyz se nemyjes tak smula no

My first Outdoor 2006

My secound outdoor 2009


PEACE & LOVE 4EVER

Old Post 02-05-2006 v 18:17 PM
Marty.SX1 je offline   Profil uživatele Marty.SX1   Find more posts by Marty.SX1   Foto galerie člena Marty.SX1   Click here to Send Marty.SX1 a Private Message   Add Marty.SX1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 12

Ať se snažíš, jak se snažíš, stejně vždycky něco ztratíš. Nejsem správná osoba bych ti poradil, protože dnes jsem ztratil školní batoh. Byli jsme se fotit na tablo a já ho schoval za keř a pak jsem na něj úplně zapomněl a šel jsem si pro něj o hodinu později. Naštěstí tam byl. Ztrácím denně spousty věcí. Ztratil jsem už dvě Mp3trojky, batohy, bundy, diskmena, ... Je toho hafo. Nemyslím si, ale tím, že by to bylo hulením, protože věci ztácím už od mala. Harvest to má vymakaný, ne s tou nahotou, ale s těma provázkama. Kdyby jsme byli pár let zpátky a byl bych rasista tak bych ti doporučil černocha z afriky na hlídání tvých věcí... Co se osvědčilo mě . třeba co se týče ztrácení věcí v pokoji či doma. Tak dokud jsem si uklízel a dával všechno do šuplíků a tak tak jsem rychle ztratil přehled. Momentálně mám šuplíky prázdné a na zemi uprostřed pokoje jednu obrovskou hromadu věcí. Je to sice trochu nepřehledné a chcilku trvá než jí celou přeberu, ale mám vždy jistotu, že v té hromadě je prostě všechno!!!

Marty.SX1: A nemůžu si pomoci, ale to s tím psaním na ruku jsem zkoušel. Ale v té vaně když se večer myješ tak si říkáš, teď si to umyju, a hned jak vyezu z vany tak to udělám... Ale já než vylezu z té vany tak už si to nepamatuji!

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 02-05-2006 v 18:45 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJpokrok
Stálý Člen

Karma uživatele DJpokrok - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 13

for Drexxy:Tak si místo tefonu ber nějaký malinký zápisník a tam si to piš to je místo telefonu ale jinak nebo na nějaký papírek (napsat datup.co udelat,do kdy a podobné informace) co by jsi měl třeba po ruce a papírky se přece nestratí když si to dáš do kapsy mě se třeba stává že se mi někdy i vyperou a potom to i přečtu.peace

Old Post 02-05-2006 v 19:24 PM
DJpokrok je offline   Profil uživatele DJpokrok   Find more posts by DJpokrok   Foto galerie člena DJpokrok   Click here to Send DJpokrok a Private Message   Add DJpokrok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

kdyz nechces nic ztratit taxi ssebou nic neber... jednoduche reseni

Old Post 03-05-2006 v 12:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaspars
Stálý Člen

Karma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 319  

Příspěvek č. 15

porizuj si jen takove veci na ktere myslis a ty na ktere ne myslis pro tebe nejsou dulezite tak si je ani neporizuj...

Jinak me se celkem osvedcilo se neustale kontrolovat jestli mam vchechno co potrebuji :-) jestli vyhraju a posles mi je tak udelam taky nejakou soutez

Old Post 03-05-2006 v 15:29 PM
Kaspars je offline   Profil uživatele Kaspars   Find more posts by Kaspars   Foto galerie člena Kaspars   Click here to Send Kaspars a Private Message   Add Kaspars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drexxy
Stálý Člen

Karma uživatele Drexxy - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 16

and the winner is Harvest s provazky!

Old Post 03-05-2006 v 18:16 PM
Drexxy je offline   Profil uživatele Drexxy   Find more posts by Drexxy   Foto galerie člena Drexxy   Click here to Send Drexxy a Private Message   Add Drexxy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4023620 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív