Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » malý palice
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 17

zkus ten citron fakt dobra vec a vyslednej produkt tak bude treba chutnat hehe

taky mam ph 7-8 a pridanim 16ml citronovej stavy do 5l to srazim na 6.0 az 6.5

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 17-04-2006 v 19:38 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta Gonza
Nový Člen

Karma uživatele Rasta Gonza - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 18

dík za tip,jenom douám že si neděláš kozy.taky už jsem pár takovejch potkal.du střihat.

Old Post 17-04-2006 v 19:45 PM
Rasta Gonza je offline   Profil uživatele Rasta Gonza   Find more posts by Rasta Gonza   Foto galerie člena Rasta Gonza     Add Rasta Gonza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neson
Stálý Člen

Karma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 19

žádnej citron!!!!! Dej tam kyselinu fosforečnou - ta je na květ nejlepší!!!!!!!! Na růst kyselinu dusičnou. Koupíš to va každý prodejně s chemikáliema a laboratorníma pomůckama.

EDIT: už jenom ty náklady: tu kyselinu budeš mít nadosmrti a dáž za flašku tak 100 Kč ....

tgéíáščýřéáízrweorýíášč

Old Post 18-04-2006 v 07:21 AM
Neson je offline   Profil uživatele Neson   Find more posts by Neson   Foto galerie člena Neson   Click here to Send Neson a Private Message   Add Neson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 20

Přesně jak píše Neson kys. fosforečnou.
Dávkování si musí každej vyzkoušet sám, já dávám 1ml/5L. Někdo třeba 2ml, to j e různy podle vody.

Jo a v kolikátým sou dnu na květu?

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 18-04-2006 v 08:08 AM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta Gonza
Nový Člen

Karma uživatele Rasta Gonza - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 21

já věděl že si ze mě dělá kozy.Přepínal jsem to 7.března,takže měsíc a 11dní.drsně lepí,ale nějak najednou hnědnou listy.

Old Post 18-04-2006 v 17:14 PM
Rasta Gonza je offline   Profil uživatele Rasta Gonza   Find more posts by Rasta Gonza   Foto galerie člena Rasta Gonza     Add Rasta Gonza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 22

Cau!
Kdyz ses v kvetu, jaky pouzivas hnojky? Typ, mnozstvi...?
A co treba od Advanced Hydroponics Final solution???
Jak Ti uz vyse kolegove psali, na ph si dej pozor. Jinak v rustu / dusik /a v kvetu / fosfor /.
Hodne zdaru W.

Old Post 18-04-2006 v 20:30 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Citron Příspěvek č. 23

Rasta Gonza: S tim citronem si nikdo nedela prdel. Pouzivam ho (citron nebo citronku), kdyz nechci do pudy pridat zadnej dusik nebo fosfor (kdyz nehnojim nebo se v pude nahromadily ziviny, ktery kytka kvuli pH nemohla prijimat). Krom toho je vetsinou hned po ruce. Maka to normalne a problem jsem s tim nemel.

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 19-04-2006 v 07:04 AM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

jj ja taky snizuju kys. citronovou. Mimochodem to pisou i ve faqu. A jsem s tim spokojen. Sice mi taky byly doporuceny tydle kyselinky, ale citronka je taky fajn. Holky si nestezujou.Hod sem foto tech listu. Zdar a at se holky maj fajn.

Old Post 19-04-2006 v 08:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta Gonza
Nový Člen

Karma uživatele Rasta Gonza - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 13  

Chemie Příspěvek č. 25

Čauky,tak za tu kys. se omlouvám.ale kdyby jste slyšeli,co mě valily do hlavy.např.stačí obyč. žárovka 40w. nebo zářivka 12v.a samý takový chujoviny. Hnojiva používám Advanced Hydroponics, 1,2,3. ted jedu bez jedničky (grow) ,bloom dávám 20ml/10l a micro 15ml/10l. bubbler má 30l,vezme si tak půlku,vodu měním jednou týdně,obden peroxid,odted tuna citronů na litr! já jí ještě ukážu,potvoře holandský. na fotos se pracuje,znáte to,tolik chuti a málo času.

Old Post 19-04-2006 v 18:03 PM
Rasta Gonza je offline   Profil uživatele Rasta Gonza   Find more posts by Rasta Gonza   Foto galerie člena Rasta Gonza     Add Rasta Gonza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thalos
Stálý Člen

Karma uživatele thalos - 75% PěstitelskáKarma uživatele thalos - 75% PěstitelskáKarma uživatele thalos - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 26

není třeba tuna citrónů, stačí použít trochu citrónky. musíš ale pravidelně dolívat...
jo a vodu v bublaku taky měnit nemusíš (já teda většinou jen dolívám; měním 4x za celý grow)

Old Post 19-04-2006 v 20:22 PM
thalos je offline   Profil uživatele thalos   Find more posts by thalos   Foto galerie člena thalos   Click here to Send thalos a Private Message   Add thalos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta Gonza
Nový Člen

Karma uživatele Rasta Gonza - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 27

to s tou tunou byl vtip.dal jsem 120ml na 30l a s ph to ani nehlo.ale to už je fuck.asi jsem něco zmrvil nebo to byl hermáč,nevim prostě paličky zakrněly a sou tam semínka.moje noční můra.je to v p.... .

Old Post 21-04-2006 v 15:45 PM
Rasta Gonza je offline   Profil uživatele Rasta Gonza   Find more posts by Rasta Gonza   Foto galerie člena Rasta Gonza     Add Rasta Gonza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-11-2017 - Řídké palice - 19 odpovědí
14-02-2016 - chude palice - 9 odpovědí
03-11-2013 - Měkké palice - 24 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2945530 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív