Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » malý palice
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Rasta Gonza
Nový Člen

Karma uživatele Rasta Gonza - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 13  

Hydroponie malý palice Příspěvek č. 1

Čauky huliči,mám big problém.jedu třetí sklizeň a mám malý palice.poradte co s tím.lampa 450w sodik,bubler,tři větřáky.dik

Old Post 14-04-2006 v 19:14 PM
Rasta Gonza je offline   Profil uživatele Rasta Gonza   Find more posts by Rasta Gonza   Foto galerie člena Rasta Gonza     Add Rasta Gonza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta Gonza
Nový Člen

Karma uživatele Rasta Gonza - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 2

malý palice,tím myslím max.velikost maličku,je to AK 47,poslaný z Holandska z Nirvany.mimochodem,jak je možný že mě nic nezhulí?hulím asi 8let.vnedávno jsem se vrátil z Amstru,těžký zklamání

Old Post 14-04-2006 v 19:24 PM
Rasta Gonza je offline   Profil uživatele Rasta Gonza   Find more posts by Rasta Gonza   Foto galerie člena Rasta Gonza     Add Rasta Gonza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta Gonza
Nový Člen

Karma uživatele Rasta Gonza - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 3

a nemůže to být ph?už jsem vyzkoušel plno věcí a furt je kolem 7-8.mám "skvělou" vodu.samej chlor

Old Post 14-04-2006 v 19:37 PM
Rasta Gonza je offline   Profil uživatele Rasta Gonza   Find more posts by Rasta Gonza   Foto galerie člena Rasta Gonza     Add Rasta Gonza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta Gonza
Nový Člen

Karma uživatele Rasta Gonza - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 4

jo,zapoměl se zeptat,fotos je co?nějak v tom tápu

Old Post 14-04-2006 v 19:43 PM
Rasta Gonza je offline   Profil uživatele Rasta Gonza   Find more posts by Rasta Gonza   Foto galerie člena Rasta Gonza     Add Rasta Gonza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta Gonza
Nový Člen

Karma uživatele Rasta Gonza - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 5

sorry,to máš tak,když do tebe hučí milion lidí co si říkaj "odborníci",tak časem z toho zblbneš.tím nemyslím tebe.fotos pošlu,jak to pude.divný je taky to,že to valím od 23.12.de to sice ze semínek,ale i tak se mi to zdá dlouho.i když lepí jak haj..taky mi občas zhnědnou listy.

Old Post 14-04-2006 v 19:54 PM
Rasta Gonza je offline   Profil uživatele Rasta Gonza   Find more posts by Rasta Gonza   Foto galerie člena Rasta Gonza     Add Rasta Gonza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 6

"jejej,dvakrat mysli a jednou konej..."(Ja)

"pak taky hledej na netu a potom se ptej"(Lidska Lenost)

Asi to bylo vo hovne ale co vic k tomu napsat...

Old Post 14-04-2006 v 20:17 PM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta Gonza
Nový Člen

Karma uživatele Rasta Gonza - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 7

myslel jsem dokonce třikrát,na netu taky hledal,ale některý rady zřejmě nefungujou u všech.a když srovnám některý skříně se svou,tak bych měl mít sklizeň minimálně půl kila. jo a lidská lenost,já bych to spíš nazval že jsme tisíc let za opicema.jenom dočkat se připojení netu. a mezi nama,hulení taky nic moc.měl jsem Acapulco Gold z Floridy,z toho se ti smály tkaničky od bot.evropský hulení jen unavý a uspi.

Old Post 14-04-2006 v 20:30 PM
Rasta Gonza je offline   Profil uživatele Rasta Gonza   Find more posts by Rasta Gonza   Foto galerie člena Rasta Gonza     Add Rasta Gonza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HavanaJoe
Stálý Člen

Karma uživatele HavanaJoe - 85% PěstitelskáKarma uživatele HavanaJoe - 85% PěstitelskáKarma uživatele HavanaJoe - 85% PěstitelskáKarma uživatele HavanaJoe - 85% PěstitelskáKarma uživatele HavanaJoe - 85% PěstitelskáKarma uživatele HavanaJoe - 85% PěstitelskáKarma uživatele HavanaJoe - 85% PěstitelskáKarma uživatele HavanaJoe - 85% PěstitelskáKarma uživatele HavanaJoe - 85% PěstitelskáKarma uživatele HavanaJoe - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 8

Jestli mas to pH mezi 7-8 tak to je stoprocentne ten problem....

code:
            _______                ___  __            o __  ___    o ___
       ____/_|___)\)/=       |    |__  / _   /\  |    |  / |__     |  | 
      /   _  ^]   _ `)----<| |___ |___ \__/ /~~\ |___ | /_ |____   |  |  //
      `""(_)"""""(_)"`     `"(_)(_)"""""""""""""""""""""""""""(_)(_)""""""
ω Živiny, choroby, škůdci ω

Old Post 14-04-2006 v 21:14 PM
HavanaJoe je offline   Profil uživatele HavanaJoe   Find more posts by HavanaJoe   Foto galerie člena HavanaJoe   Click here to Send HavanaJoe a Private Message   Add HavanaJoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Niga
Stálý Člen

Karma uživatele Niga - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 184  

Dotaz Příspěvek č. 9

Otazka: Tu lampu mas stale tu istu? Inak fakt to asi 450W nebude
Ak si s nou svietil uz viac ako pol roka,......
Ale aj tak prajem uspechy

Dali sme sa do služby ducha, preto musíme prejsť cestu života tŕnistú
-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
Ak este nepoznate vyznam skratiek ako LOL, IMHO,.. kliknite Sem

Old Post 15-04-2006 v 06:15 AM
Niga je offline   Profil uživatele Niga   Find more posts by Niga   Foto galerie člena Niga   Click here to Send Niga a Private Message   Add Niga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Rasta Gonza
myslel jsem dokonce třikrát,na netu taky hledal,ale některý rady zřejmě nefungujou u všech.a když srovnám některý skříně se svou,tak bych měl mít sklizeň minimálně půl kila. jo a lidská lenost,já bych to spíš nazval že jsme tisíc let za opicema.jenom dočkat se připojení netu. a mezi nama,hulení taky nic moc.měl jsem Acapulco Gold z Floridy,z toho se ti smály tkaničky od bot.evropský hulení jen unavý a uspi.


kdeze chces mat pol kila?zo zaciatku budes rad jak dosiahnes 0.5g/w coz znamena pol gramu na wat.co to mas za divnu lampu,ze 450?je vobec vhodna na pestenie?o 450siatke som este nepocul.som slovak,ale jak sa tak divam ty tej svojej materincine moc nedavas.evropske huleni?zbehni do hulandu a uvidis co to je europske hulenie.



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 15-04-2006 v 09:44 AM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 11

450w sodík? neznám!!! nemáš blbou lampu?

Old Post 15-04-2006 v 11:22 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta Gonza
Nový Člen

Karma uživatele Rasta Gonza - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 12

sory,překlepnul jsem se,mám fofr,je to 400W Agro,dělám i jiný věci,občas se mi to plete.poradte mi please co na to Ph? ale fakt něco spolehlivýho,už mi hoří koudel u prdele.

Old Post 17-04-2006 v 17:21 PM
Rasta Gonza je offline   Profil uživatele Rasta Gonza   Find more posts by Rasta Gonza   Foto galerie člena Rasta Gonza     Add Rasta Gonza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 13

a co potrebujes?snizit nebo zvysit?ja snizuju stavou z citronu a zvysuju dolomityckym vapencem

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 17-04-2006 v 18:34 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta Gonza
Nový Člen

Karma uživatele Rasta Gonza - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 14

snížit,mám to v květu a rád bych z toho něco měl

Old Post 17-04-2006 v 19:04 PM
Rasta Gonza je offline   Profil uživatele Rasta Gonza   Find more posts by Rasta Gonza   Foto galerie člena Rasta Gonza     Add Rasta Gonza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thalos
Stálý Člen

Karma uživatele thalos - 75% PěstitelskáKarma uživatele thalos - 75% PěstitelskáKarma uživatele thalos - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 15

zdar, mám taky docela vysoké ph - cca 8
na snížení používám kyselinu dusičnou (myslím, že má 40%koncentraci) - HNO3 (asi 1ml do 10l vody)

Old Post 17-04-2006 v 19:30 PM
thalos je offline   Profil uživatele thalos   Find more posts by thalos   Foto galerie člena thalos   Click here to Send thalos a Private Message   Add thalos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta Gonza
Nový Člen

Karma uživatele Rasta Gonza - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 16

1ml do 10l?já zas někde četl 1ml/l.a kde ji sháníš,normálně v lékárně?mě stačí když du kupovat peroxid,to na mě čučěj jak vola.

Old Post 17-04-2006 v 19:34 PM
Rasta Gonza je offline   Profil uživatele Rasta Gonza   Find more posts by Rasta Gonza   Foto galerie člena Rasta Gonza     Add Rasta Gonza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-11-2017 - Řídké palice - 19 odpovědí
14-02-2016 - chude palice - 9 odpovědí
03-11-2013 - Měkké palice - 24 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8537860 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív