Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » N,GWS 600w sorry ,ale potrebuju fakt radu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
mam nervy
mam to rovnou rosekat kladivem,nebot uz na to newmam nervy
pokusim se jeste jednou o dalsi kyti
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
d.trucker
Kryštof father

Karma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 168  

Palec dolů N,GWS 600w sorry ,ale potrebuju fakt radu Příspěvek č. 1




helou all
k+ pro vas za dobrou radu.
mam pul na pul gws a nebula ... na fotce jsou kyti asi 1mesic na kvetu
hnojim plagron alga blute
green sensation
phytamin
pk 13,14
ph gut a ec 2
30 kyti trochu se sekli na rustu ,ale na kvetu to vypadalo dobre ,ale pak to zaclo od prostredka zloutnout a dokonce dve kyti uplne uschnuli..pripada mi , ze uz to dozrava,ale to by bylo rychlejsi nez top 44......no mozna si to necham patentovat dam tomu nazev top 31........ ha ha ha
taky jsem zmenil wataz z 400 na 600w.
uz nevim , co bych pro svoje kyti mohl udelat..
snad mi velka growers familia poradi a ja jeste dobre nakonec sebe zhulim
zatim zdares a thx
mno on to na texch fotkach nejni mooc videt ...
jedna kyti uplne uschla , a ostatni od prostredka zloutnou..na krajich jsou krasne .. svetlo 600w 70 cm nad vrsky .. uz jsem ho zkusil zvednout

Naposledy upravil d.trucker 02-05-2006 v 20:10 PM

Old Post 02-05-2006 v 19:40 PM
d.trucker je offline   Profil uživatele d.trucker   Find more posts by d.trucker   Foto galerie člena d.trucker   Click here to Send d.trucker a Private Message   Add d.trucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d.trucker
Kryštof father

Karma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 2

ph okolo 6 a ec kolem 2,40..mozna to bylo moc....
koreny jsou jen po dne,tak asi nestradaj.jsou i docela beloucky.
jinak zvlhcovacku mam,ale neni zapojena .. ted uz by to asi ani nebylo dobre
kyti se trochu sekly na rustu a 30 jim to trvalo .. ted to je na kvetu asi 32 dni.
mozna bych se priklonil k huntovi ,ze sem to moc prehnojil..jel jsem ah a ted jsem to zmenil na plagron ... asi to byla chyba.
co se tyce green sensation, tak tam opisou, na poslednich 6 tydnu kvetui.. tak nevim.. zatim a piste

Old Post 03-05-2006 v 14:11 PM
d.trucker je offline   Profil uživatele d.trucker   Find more posts by d.trucker   Foto galerie člena d.trucker   Click here to Send d.trucker a Private Message   Add d.trucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5527280 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív