Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Zežloutnutí,zhnědnutí a uschnutí listů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Toxikoman_169
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman_169 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Toxikoman_169 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Toxikoman_169 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Toxikoman_169 - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 112  

Palec dolů Zežloutnutí,zhnědnutí a uschnutí listů Příspěvek č. 1




Zdravím.. Již je to skoro týden co mi tohle začali dělat spodní listy u všech kítí.. Svítím 150w sodíkem,jsou už 24dní staré,teplota 24 až 26 stupňů, ph kolem 6,5,zalívám obdem cca 300ml na jeden truhlík,hnojil jsem asi 3třikrát a to krytalonem, ale těď již dlouho nehnojil.. Tak bych byl rád kdyby jste mi nějak pomohli..
1.foto-celkový pohled na skříň-příští týden tam bude již jen 6 kytiček, ty jak jsou v těch truhlíkách
2.foto-žluté listí
3.foto-zhnědlé a uschlé listí

Naposledy upravil Toxikoman_169 12-04-2006 v 19:27 PM

Old Post 12-04-2006 v 13:43 PM
Toxikoman_169 je offline   Profil uživatele Toxikoman_169   Find more posts by Toxikoman_169   Foto galerie člena Toxikoman_169   Click here to Send Toxikoman_169 a Private Message   Add Toxikoman_169 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurgen
Nový Člen

Karma uživatele Jurgen - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 16  

Hnus Příspěvek č. 2

Hej taky by me zajhmalo co to je,taky se mi to stalo,a pomalu to de az nahoru,a docela me to dost sere...

Old Post 12-04-2006 v 13:58 PM
Jurgen je offline   Profil uživatele Jurgen   Find more posts by Jurgen   Foto galerie člena Jurgen   Click here to Send Jurgen a Private Message   Add Jurgen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zld
Nový Člen

Karma uživatele zld - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 3

Hele abych řek pravdu ve skříni sem nikdy nepěstoval, ale když mi to začalo venku žloutnout, tak mi pomohlo nasypat ke kytce rozdrcený skořápky...

Old Post 12-04-2006 v 14:04 PM
zld je offline   Profil uživatele zld   Find more posts by zld   Foto galerie člena zld   Click here to Send zld a Private Message   Add zld to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hehelum
Stálý Člen

Karma uživatele hehelum - 61% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Smutnice Příspěvek č. 4

Nebudou to smutnice? nelitaj ti kolem toho takovy musky?

Old Post 12-04-2006 v 15:07 PM
hehelum je offline   Profil uživatele hehelum   Find more posts by hehelum   Foto galerie člena hehelum   Click here to Send hehelum a Private Message   Add hehelum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman_169
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman_169 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Toxikoman_169 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Toxikoman_169 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Toxikoman_169 - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 5

O žádném hmyzu neví že bych tam měl.. Koukal jsem se ale nic jsem neviděl..

Old Post 12-04-2006 v 15:44 PM
Toxikoman_169 je offline   Profil uživatele Toxikoman_169   Find more posts by Toxikoman_169   Foto galerie člena Toxikoman_169   Click here to Send Toxikoman_169 a Private Message   Add Toxikoman_169 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 6

Tak mě děla něco podobnyho asi pulka odrud ze skříně, druha pulka je krasne (nektera i tmavě) zelená a celkově na oko zdravá rostlina....tý druhy pulce pomaličku od spoda začinají žloutnou/hnědnout a opadavat listy, podle toho co jsem se dočet by to mohlo bejt u sativ studenou zálivkou, ta moje voda má určo mín jak 10°C, nebo možná nedostatkem magnesia, ale nemůžu vyloučit ani nedostatek dusiku či draslíku..., ikdyž dostali už PK13-14, kde drasliku je habaděj, takže draslík taky asi můžu vyloučit, no a aby to nebylo taky nedostatkem světla ve spodní časti rostlin, ale to se mi zas nezdá, páč 600w to snad prosvití...takže jsem z toho jelen a moch bych do kytek nasypat cokoliv...nakonec by bylo asi nejlepší zjistit si to PH hlíny, srovnat ho na optimum a pak zjištovat dál....

Old Post 12-04-2006 v 19:18 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
machnosaurus
Stálý Člen

Karma uživatele machnosaurus - 96% PěstitelskáKarma uživatele machnosaurus - 96% PěstitelskáKarma uživatele machnosaurus - 96% PěstitelskáKarma uživatele machnosaurus - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 7

nazdarek
u kamose ten samy problem, uspesne vyresen, bylo to nedostatkem zivin a prvku, pouzito dvouslozkove hnojivko bcuzz na rust, postupne zvysovani davky, zalevano kazdy den, bo kyti rychle piji, do kazde zalivky dva ml A(fosforu a mikroprvku) na jeden ml B(dusik) prvni den a postupne zvysovano - kyti ted jedou a vetvi se, jako dive:-) a tmave jako nevim co:-)
navic resen problem se svetlejsi barvou, vyreseno rezavymi hrebiky do kyble se zalivkou

Old Post 13-04-2006 v 09:16 AM
machnosaurus je offline   Profil uživatele machnosaurus   Find more posts by machnosaurus   Foto galerie člena machnosaurus   Click here to Send machnosaurus a Private Message   Add machnosaurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
machnosaurus
Stálý Člen

Karma uživatele machnosaurus - 96% PěstitelskáKarma uživatele machnosaurus - 96% PěstitelskáKarma uživatele machnosaurus - 96% PěstitelskáKarma uživatele machnosaurus - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 8




viz foto nemocnych kyti

Old Post 13-04-2006 v 09:17 AM
machnosaurus je offline   Profil uživatele machnosaurus   Find more posts by machnosaurus   Foto galerie člena machnosaurus   Click here to Send machnosaurus a Private Message   Add machnosaurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
machnosaurus
Stálý Člen

Karma uživatele machnosaurus - 96% PěstitelskáKarma uživatele machnosaurus - 96% PěstitelskáKarma uživatele machnosaurus - 96% PěstitelskáKarma uživatele machnosaurus - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 9

zacalo to takhle a pak to jelo jako u tebe, pekne od spodu a prostredu smerem vzhuru, nastesti je to uz passee:-)

Old Post 13-04-2006 v 09:24 AM
machnosaurus je offline   Profil uživatele machnosaurus   Find more posts by machnosaurus   Foto galerie člena machnosaurus   Click here to Send machnosaurus a Private Message   Add machnosaurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman_169
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman_169 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Toxikoman_169 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Toxikoman_169 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Toxikoman_169 - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 10

No teďka jsem začal zalívat méňe a také jsem začal hnojit, plíseň snad není.. Vlhkost mám kolem 60procent,vyskouším teda na těch 40.. No již jednou jsem ustříhl spodní listy.. No snad tohle vše pomůže..
Jinak děkuju všem za odpovědi

Old Post 13-04-2006 v 09:58 AM
Toxikoman_169 je offline   Profil uživatele Toxikoman_169   Find more posts by Toxikoman_169   Foto galerie člena Toxikoman_169   Click here to Send Toxikoman_169 a Private Message   Add Toxikoman_169 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 11

Toxikoman: hele to u tebe vypada v poho a měl by si bejt bez starosti, vubec bych se toho nebal, oštípej ty listy, vlhkost nech těch 60 a zalejvej až když je hlína suchá...hnoj zlehka a postupně zvyšuj, jinak se vsadim, že se tenhle problem s listy už nebude opakovat....ještě příště vyfot tu kyti z boku....

Old Post 13-04-2006 v 10:04 AM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman_169
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman_169 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Toxikoman_169 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Toxikoman_169 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Toxikoman_169 - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 12



Tak tady jsou ty fotos z boku.. Již jsou po ostříhání..
1.fotos-můj favorit
2.fotos- tři kitičky

Old Post 13-04-2006 v 12:40 PM
Toxikoman_169 je offline   Profil uživatele Toxikoman_169   Find more posts by Toxikoman_169   Foto galerie člena Toxikoman_169   Click here to Send Toxikoman_169 a Private Message   Add Toxikoman_169 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vincent21
Stálý Člen

Karma uživatele vincent21 - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 13

toxikoman - cus nikde jsem si nevšiml rozměrů skříně,možná jsem to přehlédl.dik

Old Post 13-04-2006 v 13:01 PM
vincent21 je offline   Profil uživatele vincent21   Find more posts by vincent21   Foto galerie člena vincent21   Click here to Send vincent21 a Private Message   Add vincent21 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman_169
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman_169 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Toxikoman_169 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Toxikoman_169 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Toxikoman_169 - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 14

vincent21 - Rozměry ve skříňce vyhrazeny pro kítí jsou 50x50x90 š.h.v.

Old Post 13-04-2006 v 13:25 PM
Toxikoman_169 je offline   Profil uživatele Toxikoman_169   Find more posts by Toxikoman_169   Foto galerie člena Toxikoman_169   Click here to Send Toxikoman_169 a Private Message   Add Toxikoman_169 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vincent21
Stálý Člen

Karma uživatele vincent21 - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 15

dikec at se daří

Old Post 13-04-2006 v 13:45 PM
vincent21 je offline   Profil uživatele vincent21   Find more posts by vincent21   Foto galerie člena vincent21   Click here to Send vincent21 a Private Message   Add vincent21 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman_169
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman_169 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Toxikoman_169 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Toxikoman_169 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Toxikoman_169 - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 112  

Palec dolů Příspěvek č. 16



Zdravím.. Tak již mám zas problém.. Takhle vypadají kitíz dnes .. Včera jsem přepul na květ.. A už mi ty listy opravdou štvou Prostě hnědé tečky uprostřed listu a osichání konců listu a následně pak uschnutím celého listu.. Teď hnojeno jednou B'cuzz na stimulaci květu..Omlouvám se za qvalitu fotek.. Děkuji moc za rady

Old Post 23-04-2006 v 20:29 PM
Toxikoman_169 je offline   Profil uživatele Toxikoman_169   Find more posts by Toxikoman_169   Foto galerie člena Toxikoman_169   Click here to Send Toxikoman_169 a Private Message   Add Toxikoman_169 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-03-2002 - Kroucení a schnutí listů - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6225560 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív