Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Co to je
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
8RUCE
Nový Člen

Karma uživatele 8RUCE - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 9  

Dotaz Co to je Příspěvek č. 1

řčest můj kámoš pěstuje letos poprvé a já ještě nepěstoval, proto jsem se chtěl zeptat co to je roste mu už 4. patro nějákých kvalitních sker..a mezi stonkem od rostliny a stonkama od lísku něco roste směrem nahoru, je to jrště malé ale chtěl bych vědět co to je díky.....

Old Post 10-04-2006 v 15:14 PM
8RUCE je offline   Profil uživatele 8RUCE   Find more posts by 8RUCE   Foto galerie člena 8RUCE   Click here to Send 8RUCE a Private Message   Add 8RUCE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pa6i
Stálý Člen

Karma uživatele Pa6i - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 2

Nekvete mu to nahodou ?

Old Post 10-04-2006 v 15:19 PM
Pa6i je offline   Profil uživatele Pa6i   Find more posts by Pa6i   Foto galerie člena Pa6i   Click here to Send Pa6i a Private Message   Add Pa6i to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
8RUCE
Nový Člen

Karma uživatele 8RUCE - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 3

no možná, ale že by už ve čtvrtém patře?

Old Post 10-04-2006 v 15:26 PM
8RUCE je offline   Profil uživatele 8RUCE   Find more posts by 8RUCE   Foto galerie člena 8RUCE   Click here to Send 8RUCE a Private Message   Add 8RUCE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 4

...roste to smerem nahoru,jo?hm.........tak to je dalsi noha nebo ruka je to mutant z čulaku,radsi bych ho elimonoval

ne vazne musis hodit naky foto pac takhle se neda svitit.....

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 10-04-2006 v 15:27 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 5

To nemůže bejt nic jinýho než začátek květu. Je to způsobeno tím že je ještě krátká fotoperioda... Vzhledem k ročnímu období bych doporučil otrhat a zahnojit hnojivem s dostatkem dusíku vona se vrátí do růstový faze.
BTW

EDIT: A dostatek světla je samozřejmost. kdyžtak si skus dát do vyhledávání reverging nebo tak něco.

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Naposledy upravil Erixon 10-04-2006 v 16:31 PM

Old Post 10-04-2006 v 15:34 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pa6i
Stálý Člen

Karma uživatele Pa6i - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 6

Jo taky si myslim, zacinaji kvest, soupnout na tri dny non-stop pod svetlo a ustipnout kvety.

Old Post 10-04-2006 v 15:37 PM
Pa6i je offline   Profil uživatele Pa6i   Find more posts by Pa6i   Foto galerie člena Pa6i   Click here to Send Pa6i a Private Message   Add Pa6i to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirk
Stálý Člen

Karma uživatele Kirk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 7

Jo, jasně, je to stopro květ, něco podobnýho mam taky doma....

Old Post 10-04-2006 v 17:42 PM
Kirk je offline   Profil uživatele Kirk   Find more posts by Kirk   Foto galerie člena Kirk   Click here to Send Kirk a Private Message   Add Kirk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
::mIOk::
Stálý Člen

Karma uživatele ::mIOk:: - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 8

F O T O

1.OUTll NY DieS3L!sOmanGo,o8neMos,paSSioN?

la feMme uSpOrky
mOJa zaHraaaAaadKa..........

Old Post 12-04-2006 v 12:25 PM
::mIOk:: je offline   Profil uživatele ::mIOk::   Find more posts by ::mIOk::   Foto galerie člena ::mIOk::   Click here to Send ::mIOk:: a Private Message   Add ::mIOk:: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaraJade
Nový Člen

Karma uživatele MaraJade - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 9

Kvetete to temer urcite...Ja si za oknem pestuju temer celorocne jako okrasne kvetiny a mam uz celkem slusne nakvetle a to maji me minikiti tak dvacet cm ani ne(5.patro)

Old Post 12-04-2006 v 12:41 PM
MaraJade je offline   Profil uživatele MaraJade   Find more posts by MaraJade   Foto galerie člena MaraJade   Click here to Send MaraJade a Private Message   Add MaraJade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neson
Stálý Člen

Karma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 10

8RUCE - nechci Tě nijak podceňovat, ale není to náhodou větev?????????

tgéíáščýřéáízrweorýíášč

Old Post 12-04-2006 v 12:43 PM
Neson je offline   Profil uživatele Neson   Find more posts by Neson   Foto galerie člena Neson   Click here to Send Neson a Private Message   Add Neson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
8RUCE
Nový Člen

Karma uživatele 8RUCE - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 11

větev to fakt není....

Old Post 12-04-2006 v 12:58 PM
8RUCE je offline   Profil uživatele 8RUCE   Find more posts by 8RUCE   Foto galerie člena 8RUCE   Click here to Send 8RUCE a Private Message   Add 8RUCE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 12

Presne to napadlo aj mňa.Presne v tom mieste totiž začínajú rasť ďalšie vetvy.Počkaj,kým to vyrastie a rozvinú sa tomu lístky
Ale kvitnúť to mohlo tiež začať,ale to uvidíš až neskôr

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 12-04-2006 v 13:01 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neson
Stálý Člen

Karma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 13

8RUCE - tak v tom případě už moc možností nezbývá . Zkus hledat výraz PREFLOWERS.
Pokud tomu tak je, tak je to normální a stává se to hlavně u kytek předčasně zasazených - prostě je na ní ještě málo světla. Já bych na rozdíl od ostatních nic netrhal, aspoň poznáš pohlaví, taky bych moc neblbnul s hnojivem, abys jí spíš neuškodil. Dej je co nejvíc na světlo (přímé!!!!!!), vyházej samce, máš dosat času, můžeš ze samic udělat řízky (aspoň budeš mít víc kytek) a ono už to poroste.

tgéíáščýřéáízrweorýíášč

Old Post 12-04-2006 v 13:25 PM
Neson je offline   Profil uživatele Neson   Find more posts by Neson   Foto galerie člena Neson   Click here to Send Neson a Private Message   Add Neson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
::mIOk::
Stálý Člen

Karma uživatele ::mIOk:: - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 14

tak a teraz JA amigos!mam ten sami probik...tiez to rastie od listov a vyzera to ako bobulky samcie.....ale mam tam aj jemne piestiky...dufam ze to budu palicky nove lebo ma asi jebne!je to pritom na 20/4 a je to klon ice....

1.OUTll NY DieS3L!sOmanGo,o8neMos,paSSioN?

la feMme uSpOrky
mOJa zaHraaaAaadKa..........

Old Post 12-04-2006 v 15:12 PM
::mIOk:: je offline   Profil uživatele ::mIOk::   Find more posts by ::mIOk::   Foto galerie člena ::mIOk::   Click here to Send ::mIOk:: a Private Message   Add ::mIOk:: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 15

Ice je biela odroda a myslím,že od misty nemá moc ďaleko a tá mi v pohodke hádže kvety na 18/6,teda nie celé šišky,ale pri každom liste je aspoň nejaký ten pestík,alebo čo to je

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 12-04-2006 v 17:50 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
8RUCE
Nový Člen

Karma uživatele 8RUCE - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 16

Jo dal jsem to na 48hodin pod světlo a už je to OK......Co jinak nevíte nějáký trik bez dalších drog jak podpořid THC?

Old Post 13-04-2006 v 07:40 AM
8RUCE je offline   Profil uživatele 8RUCE   Find more posts by 8RUCE   Foto galerie člena 8RUCE   Click here to Send 8RUCE a Private Message   Add 8RUCE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-03-2006 - čim to je - 11 odpovědí
15-11-2005 - Škudci. Co to je? - 1 odpovědí
04-02-2004 - Ví někdo co to je? - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9448350 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív