Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » SupeSkunk + ?? v Coco
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
yonderboi
Nový Člen

Karma uživatele yonderboi - 81% PěstitelskáKarma uživatele yonderboi - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 5 

Obecné Příspěvek č. 1


Rizky Super Skunku plus minimalne jeste jednoho modelu (nejaka jako vic indika). Pestovano pod 400W Phillips Agro, Cana Coco substrat, hnojivo BCuzz (A+B, koren, booster, kvet. stimulator), 10 dni na konci voda. fotky jsou foceny pujcenym fotakem asi tejden pred sklizni...

Old Post 05-01-2002 v 18:23 PM
yonderboi je offline   Profil uživatele yonderboi   Find more posts by yonderboi   Foto galerie člena yonderboi   Click here to Send yonderboi a Private Message   Add yonderboi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
debil
Stálý Člen

Karma uživatele debil - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 2

jo tak to jedu uplně to samý,ss je fakt nabušenej(sem i ve stejny fazi rustu,kurva to je ale nahoda)

Mějte rádi DEBILI,my za to nemůžeme

Old Post 05-01-2002 v 18:27 PM
debil je offline   Profil uživatele debil   Find more posts by debil   Foto galerie člena debil   Click here to Send debil a Private Message   Add debil to your buddy list     Navštiv homepage uživatele debil! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yonderboi
Nový Člen

Karma uživatele yonderboi - 81% PěstitelskáKarma uživatele yonderboi - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 5 

detail SS Příspěvek č. 3


tak tohle je (snad) Super Skunk...

Old Post 05-01-2002 v 18:32 PM
yonderboi je offline   Profil uživatele yonderboi   Find more posts by yonderboi   Foto galerie člena yonderboi   Click here to Send yonderboi a Private Message   Add yonderboi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

Příspěvek č. 4

Taková krasavice....to se yentak nevidí.
Chvála k tobě stoupá (K4U).

Old Post 05-01-2002 v 18:42 PM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
i_oNe
Stálý Člen

Karma uživatele i_oNe - 4% PěstitelskáKarma uživatele i_oNe - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 107 

Obecné To je nádhera Příspěvek č. 5

... úplně se mi sbíhaj sliny :-)) To je na karmu!!

just i_oNe

Old Post 05-01-2002 v 18:50 PM
i_oNe je offline   Profil uživatele i_oNe   Find more posts by i_oNe   Foto galerie člena i_oNe   Click here to Send i_oNe a Private Message   Add i_oNe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Upozornění Ty neraade! Příspěvek č. 6

Jakmile jsem videl tvy fottto tak mi spadla celist a jazyk se mi vyroloval az na koberec......pak jsem videl ten s zapalovacem a zacal jsem nemistne slintat, ze makka myslela ze mi zase praskla vodni postel........
Pak me musela odtahovat od monitoru s tim ze si taky jednou neco takeho vypestuju...
~~~
Tim:-O===>~~~
~~~
OOooooo a k4u

PS: tos nevim...Younderboyine nejak jsem se snazil ti dat karmu, ale nejak to neslo, ani po tom co jsem ji dal vsem ostatnim co tady davali prispevky....tos promin...ale je to fakT nadhera....myslim ze jak zahulis, tak nejaka karma ti bude....

[Edited by Tim on 06-01-2002 at 01:22 AM]

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 06-01-2002 v 00:13 AM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yonderboi
Nový Člen

Karma uživatele yonderboi - 81% PěstitelskáKarma uživatele yonderboi - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 5 

detailek Příspěvek č. 7


diky za ohlasy, pridam jeste nejaky fota....

Old Post 06-01-2002 v 01:03 AM
yonderboi je offline   Profil uživatele yonderboi   Find more posts by yonderboi   Foto galerie člena yonderboi   Click here to Send yonderboi a Private Message   Add yonderboi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yonderboi
Nový Člen

Karma uživatele yonderboi - 81% PěstitelskáKarma uživatele yonderboi - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 5 

zapad slunce? Příspěvek č. 8

tahle se nam taky povedla....ta fotka teda

Old Post 06-01-2002 v 01:11 AM
yonderboi je offline   Profil uživatele yonderboi   Find more posts by yonderboi   Foto galerie člena yonderboi   Click here to Send yonderboi a Private Message   Add yonderboi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yonderboi
Nový Člen

Karma uživatele yonderboi - 81% PěstitelskáKarma uživatele yonderboi - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 5 

ehm, tahle... Příspěvek č. 9


..

Old Post 06-01-2002 v 01:14 AM
yonderboi je offline   Profil uživatele yonderboi   Find more posts by yonderboi   Foto galerie člena yonderboi   Click here to Send yonderboi a Private Message   Add yonderboi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-01-2003 - SuperSkunk v květu - 27 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7552890 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív