Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Vraťte nám prosím zpět bezplatnej Grower pro všechny...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

Jak vidět můj návrh(požadavek) se nesetkal s velkým pochopením, nu což.

Hyn sa hukáže!

Old Post 12-04-2006 v 17:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X_eXc_X
Stálý Člen

Karma uživatele X_eXc_X - 91% PěstitelskáKarma uživatele X_eXc_X - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 158  

Příspěvek č. 34

Pridam se. Tento zpusob platby provozu, zda se me byti nestastnym ... ( Pro rejpaly: www.pikachu.cz - ve dvou lidech od 1999 - zadne platby (prime) ani velke moderovani for - nedavno se to zkusilo - plodi to hadky, krivdy ...) A netvrdte, ze jde o dětský web, princip je stejný ...

150W - Noname x Pwp a Orange Bud

Lednička s komínkem aneb ...

[-]

Old Post 13-04-2006 v 02:16 AM
X_eXc_X je offline   Profil uživatele X_eXc_X   Find more posts by X_eXc_X   Foto galerie člena X_eXc_X   Click here to Send X_eXc_X a Private Message   Add X_eXc_X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

X_eXc_X: já si stejně dovolím konstatovat, že princip rozhodně NENÍ stejný... web Pikachu možná pomáhá dětem býti nemyslícími robůtky, aby se pak lépe zapojily do světa "in", "cool" a "trendy". Leč to právně postižitelné není - IMO bohužel .
Grower přináší návody, jak si vypěstovat rostlinu oficiálně uznanou jako drogu. Což už je právně postižitelné, IMO v současném stavu též bohužel .

Jednoduchá otázka - pokud by se na jednom z těch serverů objevilo, že tam jsou dvanáctiletí jedinci, který server (a tím pádem jeho provozovatel) by mohl mít konflikt se zákonem? Tudíž který server nějaký ty moderátory holt vyžaduje?
IMO je to stále o svobodné volbě - chci-li něco a je-li to placené, je na mém rozhodnutí, jestli mi to za tu sumu stojí. Nestojí-li, nikdo mě nenutí, abych byla členem.

Asi je to jakási vada lidského naturelu, že bereme vážně jen to, za co jsme museli něco dát. Carlos tenhle server dal dohromady a udržuje ho, každý jsme sem vstoupili dobrovolně a každý, kdo sem vstoupí po zavedení registračního poplatku, tu bude také dobrovolně. Carlos je MAJITELEM Groweru, stejně jako já jsem majitelem svých ponožek. A když se rozhodnu svoje ponožky vyhodit, je to čistě v mé kompetenci - nelíbí-li se někomu z návštěv, že mi v šuplíku budou chybět zrovna tyhle ponožky, není povinen sem chodit.

Naposledy upravil 13-04-2006 v 08:08 AM

Old Post 13-04-2006 v 08:01 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dev1l
Stálý Člen

Karma uživatele Dev1l - 89% PěstitelskáKarma uživatele Dev1l - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 36

Všechno sou to zajímavý teorie.......Staří členové jsou většinou pro(oni už platit nemusí a ví,že těch 80,- je hovno proti tomu co jim G dal),ale nováček se bude snažit najít info jinde na netu.......a dostane se třeba k naprostejm kravinám.

P.S.-Když sem se před 2 rokama registroval,myslel sem,že účelem G je hlavně rozšířit komunitu,podpořit konopí jako takové,částečné odhalení konzervativcům,že je nás ranec a legalizace je nutná atd. atd. a ne umožnit "několika" vyvoleným,aby si mohli sami pěstit bezva modely a ostatní ať si lezou za dýlerama...........zklamání..

Old Post 13-04-2006 v 11:46 AM
Dev1l je offline   Profil uživatele Dev1l   Find more posts by Dev1l   Foto galerie člena Dev1l   Click here to Send Dev1l a Private Message   Add Dev1l to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 37

Support Jedubabcinym ponozkam.

Je to sice krasny, jak tu nekolik clenu piedestalizuje ,,komunitu,podporu konopi...'', od veci by tim padem nebylo zopakovat, ze Grower stoji penize. Hardware, pristupem na net pocinaje a elektrinou konce.
Kdybych byl nekterou z autorit vyzvan- byt jako ,,macho strary clen'' k retrospektivnimu zaplaceni poplatku, zaplatim.
Od zpoplatneni servru si slibuju i to, ze ubude OT, otazek typu: ,, jak se dava obrazek k postu a nicku et cetera.
Zijeme v 21. stoleti a vsechno stoji love.
Prej se tomu rika ,,zapadni civlizace''.
A me se zpet na strom, nebo co hure-do obdobi socilalismu- kdy vsechno bylo vsech a pokud to nebylo pridelany, dalo se to ukrast- se vracet NECHCI.

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 14-04-2006 v 08:09 AM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.zzz
Stálý Člen

Karma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 233  

Příspěvek č. 38

ja sem rozhodne s jilmem. Podle me jestli se za grower zacne platit, tak si lidi najdou jiny forum a ZADARMO. Chapu ze Carlos s tim ma urcite hodne prace, ale proc 75kc??? Myslilm si ze by stacilo nekam dat adresu kam maj lidi dobrovolne posilat prachy, urcite by dost lidi zaplatilo(spis tedy ti starsi clenove). Ja by sem 75kc nedal, sou podobna fora jako na groweru

Old Post 14-04-2006 v 08:19 AM
pan.zzz je offline   Profil uživatele pan.zzz   Find more posts by pan.zzz   Foto galerie člena pan.zzz   Click here to Send pan.zzz a Private Message   Add pan.zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

za Příspěvek č. 39

Ano. Tak funguje trh.. Jsou i JINA fora, ale co se tyka tech cesky hovoricich, Grower je krasny protipolem zaborybich www stranek, kde se uzlujou stonky a hnoji se ,,co dum da,nejlepe Cererit''. Prave ti stari othodoxni growers jsou hlavni komoditou groweru- Svymi hodnotnymi posty a tready na Carlosuv server,(pokud se nemylim, jsou ted nase posty stejne carlosovym majetkem,ne?)vytvareji informacni nabidku, po ktere je poptavka.
Funkce nabidka ---- poptavka je vsem jasna.
Tady to je akorat Nabidka---esej/79,- ---poptavka---(nabidka)...

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 14-04-2006 v 08:26 AM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 40

ja nechapu co tady resite? kdo chce info tak si ho ziska i zadramo ne? a kdo chce prispivat musi zaplatit nebo napsat smysluplnou esej. pokud by chtel do te eseje psat "Da se pestovat pod 60W zarovkou z lampicky?" tak se bez neho grower IMHO obejde alespon do doby nez si (zadarmo) doplni vzdelani a prijde na neco konstruktivniho.

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 14-04-2006 v 08:55 AM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 41

Já to beru spíš jako umravňovací prostředek. Každej si dá radši bacha co píše než pořád paltit

Magicroom vrací úder
Born against-Rebel bez BongaKouření zabíjí... Phytoinhalace lečí Pěstuj dál, pěstuj víc , hul s plnej plic
PEACE, LOVE & EMPATHY,Fire Walk with Me

Old Post 14-04-2006 v 09:10 AM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od Balič
Jsem taky pro zpoplatnění. 80Kč není tak moc peněz. (Vždyť tolik stojí tři pivka... ) Uvítal bych však více možností platby. Třeba bych je rád poslal v obálce někam na P.O. Box společně se svým emailem a reg. cod bych obdržel na email. Carlos by pak urdčitě inkasoval větší částku, než přes ty SMS.


S timhle uplne souhlasim.Je skoda,ze z tech 80kc jde na G skutecne jen 34 a zbytek nenasytnejm operatorum a provozovateli sluzby.Pro paranoiky a chude je tu esej,coz je vyborny reseni ktery se carlosovi fakt povedlo..Poslat prachy na grower jde slozenkou s falesnou zpatecni adresou naprosto anonymne,bez obav

80kc - cena jednoho Levelu.Jinak forum je zadarmo,co resite.Zaplatit musi jen lidi co chteji prispivat.Cerpat informace muzou vsichni zadarmo jako to bylo doposavad.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 14-04-2006 v 09:45 AM

Old Post 14-04-2006 v 09:38 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sklerotik
Stálý Člen

Karma uživatele sklerotik - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 43

Jahudka napsal: Pro paranoiky a chude je tu esej,coz je vyborny reseni ktery se carlosovi fakt povedlo.

Ano to ze se ma napsat esej beru - to je docela dobry napad. Co je ale spatne je to, ze kdo ma penez jako ..., tak ten si clenstvi zaplati aniz by projevil sebemensi inteligenci. A v tom bych rek ze je problem. Pokud je potreba neco vydelat na server tak OK musi se platit, ale pokud si od toho tady spousta lidi slibuje ze ubude hovadin, kterych uz tu bylo 10 000 000 ^ 1000000000000... tak to se pletou.....
Reseni je jednoduche a to - esej musi napsat vsichni => eliminace naprostych ignorantu (no pokud to teda napisou sami.....) a k tomu beznou esemesku za lidovku....
(Treba takovy esej jak hledali informace a nenasly, a proto se chteji ptat na foru , nebo soubor otazek, ze kterych by bylo patrne ze prichozi aniz by procet faq, tak uz se chce ptat na kazdou hloupost, a proto se chce stat clenem.....)

Proste tento stavajici system mi prijde trochu jako komercni (kryptofasistickej ) model, a komerce vzdy trochu smrdi...... znate to - neco je dobre a zadarmo pak, az se vytvori dostatecna komunita uzivatelu, se za to najednou ma platit...zacne se to obalovat miliardou reklam aby se vydelalo co nejvic...., a pak to upada a upada a.....clovek se poohlizi po necem jinem a ta puvodni vec zanikne - nerikam ze to bude v pripade groweru, ale bojim se toho... komercializacni chapadla maji daleky dosah



Old Post 14-04-2006 v 11:12 AM
sklerotik je offline   Profil uživatele sklerotik   Find more posts by sklerotik   Foto galerie člena sklerotik   Click here to Send sklerotik a Private Message   Add sklerotik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sklerotik
Stálý Člen

Karma uživatele sklerotik - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 44

No na druhou stranu par tisic nove registrovanych a blbostmi prispivajicich taky muze bez problemu g znicit..... hmmm je to slozite a idealni reseni asi fakt neexistuje



Old Post 14-04-2006 v 11:16 AM
sklerotik je offline   Profil uživatele sklerotik   Find more posts by sklerotik   Foto galerie člena sklerotik   Click here to Send sklerotik a Private Message   Add sklerotik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 45

sklerotik jo ale ti prachati blbci by sem bez toho mohli tak jak tak. takhle eliminujeme aspon ty line....
jahudka jaka je adresa groweru kam by se to dalo posilat?

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 14-04-2006 v 11:36 AM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 46

virgill - Pokavad chce nekdo prispet,staci poslat carlosovi PM a on vam uz da cilo uctu na kterej to poslat.Na cislo uctu groweru se to samozrejme da poslat i anonymne slozenkou,jak jsem uz psal.Kdo nema s anonymitou problemy,muze zaplatit rovnou prevodem.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 14-04-2006 v 11:41 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r
Zijeme v 21. stoleti a vsechno stoji love.
Prej se tomu rika ,,zapadni civlizace''.


P.S. Tomu se říká kapitalismus, zpoplatnění co nejlépe všeho, obchod co nejvíce se vším, profit z co nejvíce věcí...
(Už se prodává i čistej vzduch, vlastně se i obchoduje i se splodinami)
Jo a základní princip kapitalismu: Kde je poptávka je i nabídka je imho velmi zavádějící a ne bezvýhradně platný...

Old Post 14-04-2006 v 12:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 48

jilme, jen prosím o mé dovzdělání - teorii "kde je poptávka, je i nabídka" považuješ za základ kapitalismu, tudíž rovno kapitalismu, nebo mi to tak jen zní? Já se ptám proto, že mi to zavání čímsi nelibým, kvůli čemu bych taky mohla tvrdit, že jsem quadruplegik - základem quadruplegie je poškození míchy, no to já mám taky, takže jsem quadruplegiík, IMO. Tedy pokud to míníš tak, jak mi to zní - tzn. nabídka a poptávka jsou kapitalistické termíny, které jinde neobstojí.

Old Post 14-04-2006 v 15:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-09-2008 - Vraťte nám prosím zpět malej chat:( - 110 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5810380 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív