Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Vraťte nám prosím zpět bezplatnej Grower pro všechny...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9
Autor
Téma 
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 129

Ty jo todle sem třeba nevěděl a pak se to zvrtlo a byly potřeba prachy jo?
No hele co si mám představit pod tím titulem?

500

Old Post 21-08-2007 v 21:27 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 130

Zedy> nevim sice co znamena ta tvoje 500, ale onen zminovany titul je Staly Clen -> mlady clen, rastafari, teleso, kaya-man, rizkoman, mastickarka... vis jak ne?

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Old Post 21-08-2007 v 21:49 PM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 131

Jo todle je ten titul a já si pořád říkal kde to ty lidi vzali hele

Old Post 21-08-2007 v 21:55 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 132

Jsem pro zpoplatnění...

Old Post 22-08-2007 v 08:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 133

Cuss.Taky jsem to řešil nedávno.Koukni sem.

A pro všechny další,kteří najdou směšných 79 kaček

http://grower.cz/forum/register.php?action=donate

čuss

Old Post 31-08-2007 v 06:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 134

Locus:

co by sis představoval pod tou aktualizací?

Jinak registrace už je zase bez poplatku?

Old Post 03-10-2007 v 07:25 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 135

Locusi, dotaz - zajímal ses někdy o to, kolik si do kapsy strčí majitel kina z prodeje lístků? A pokud ano a přišlo Ti to moc, stačilo najít jiný kino. Mno a jestli je to jediný kino, kde hrajou film, kterej chceš vidět, tak je holt rozhodnutí na Tobě - zaplatit (vidět) nebo nezaplatit (nevidět).
A bylo by to "strká si moc do kapsy" výsledkem počítání, čili cena prodejní - cena nákupní - kompletní režijní náklady = čistej zisk?

Lidi, připomínáte mi jednoho mýho známýho - všichni jsou zloději, všichni si strkají peníze do kapsy, ale že by něco věděl o tom, že hrubej zisk a čistej zisk je SAKRA velkej rozdíl, resp. že by se o to vůbec zajímal, to ne - přece takovejch let tu bylo všechno za dostupný ceny, tak to přece musí jít i teď - jenom musej ti "mocní" chtít.

Tohle píšu jako bývalá účetní.

Old Post 03-10-2007 v 09:02 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wile
Stálý Člen

Karma uživatele wile - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 136

Mne osobne to spoplatnenie prilis nevadi. Registraciu som si zaplatil.

Bol som tu aj pred spoplatnenim a ked som videl zrazu, ze sa zaviedli nejake poplatky, bol som dost nemilo prekvapeny, ale po zvazeni myslim, ze je to spravne, kazdopadne ma majitel serveru na to pravo
A ked som si registraciu zaplatil, aspon som si ju vazil a aj si vazim to, ze mam vlastne konto, ze tu na fore mozem vystupovat pod nejakym nickom, ze mozem pisat prispevky, ze mozem pisat PMka so sqelymi ludmi, ktori tu su a podobne.

Grower je autorita(co sa tyka konope) a myslim, ze tym spoplatnenim iba nabral na serioznosti. Vsetko co je dobre nieco stoji. Defakto zaplatite za to, ze sa mozete pripojit ku skupine ludi, ktori vytvorili skvele forum plne uzitocnych informacii(teda pokial mate na konope podobne nazory)

° Noc je krásna. Odkážte to tým, čo spia.

Old Post 03-10-2007 v 09:29 AM
wile je offline   Profil uživatele wile   Find more posts by wile   Foto galerie člena wile   Click here to Send wile a Private Message   Add wile to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wile! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 137

citace:
Původní příspěvek od wile
Vsetko co je dobre nieco stoji. Defakto zaplatite za to, ze sa mozete pripojit ku skupine ludi, ktori vytvorili skvele forum plne uzitocnych informacii


Jak píše wile, všechno co je dobrý něco stojí a to mluví za všechno!! Jsem pro zpoplatněnou registraci a vždycky když můžu tak rád zaplatím jako sponzoring, jsem rád za to, že si zde můžu načerpat tolik kvalitních informací a za to že je zde tolik dobrých lidí a ta částka za takovou kvalitu, která je zde na growerovi je pořád směšná!

Old Post 03-10-2007 v 10:14 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ing
Stálý Člen

Karma uživatele ing - 70% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 138

Zdravím, já souhlasím, kdo nemaže tak nejede.
A 79 očí zas není tak moc. Za informace, které jsem tu získal, tak je to za BABKU.
Všem přeji mnoho úspěchů.
S pozdravem
ing

Old Post 23-11-2007 v 17:27 PM
ing je offline   Profil uživatele ing   Find more posts by ing   Foto galerie člena ing   Click here to Send ing a Private Message   Add ing to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 139

citace:
Původní příspěvek od ZeeGun
Zpoplatnění je good ale ty co nejsou registrovaný by neměli mít přístup všude

Mohl by jsi prosím uvést alespoň návrh, kam a proč by nereg. neměli mít přístup?

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 23-11-2007 v 20:00 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 140

citace:
Původní příspěvek od SIMOR
Cuss.Taky jsem to řešil nedávno.Koukni sem.

A pro všechny další,kteří najdou směšných 79 kaček

http://grower.cz/forum/register.php?action=donate

čuss

79,- není moc za to co tu člověk sežene za informace . nebýt G tak tam mám místo kytek tu džungli co tam byla předtím!!!!!
rád přispěji!
A při tom kolik jsme ochotni dát do všech hnojek, větráku,lamp.......
tak za teorii k tomu všemu mi 79,- pesos nepříjde moc. Za to by člověk nekoupil ani knihu o konopí a navíc tady jsou "živé"rady!
Ať se všem zelení

Naposledy upravil 27-11-2007 v 10:17 AM

Old Post 26-11-2007 v 17:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-09-2008 - Vraťte nám prosím zpět malej chat:( - 110 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3363150 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív