Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Zakořeňování,,,
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 1

Co takhle nechat zakořenit řízek,, pak nechat třeba týden ať se vzpamatuje, odstříhnout a nechat znovu zakořenit,, a tak třeba 10x ,,, nevyšlechtila by se ta odrůda k lepším předpokladům řízkování ??

Oscar
Enjoy joint

Old Post 05-01-2002 v 16:43 PM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mc
Nový Člen

Karma uživatele mc - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 5 

Hydroponie Příspěvek č. 2

To by asi nešlo.Ty myslíš ty WW ,bylo by to v pohodě ale muselo by to být vysoký aspon tak 10cm.Doufam že se řízky už rozrostli.Jestli scháníš hnojivo na hydro tak já ho mužu koupit za 900kč, Advenced Hydroponics of Holland.Já ti pomužu s tou hydroponiji jestli teda chceš protože já to umím.A vím jaké neudělat chyby.

Old Post 05-01-2002 v 18:00 PM
mc je offline   Profil uživatele mc   Find more posts by mc   Foto galerie člena mc   Click here to Send mc a Private Message   Add mc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mc
Nový Člen

Karma uživatele mc - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 5 

Zdraví Příspěvek č. 3

To sem psal já mccanna abys věděl já sem zapoměl heslo takže tady budu jako mc ale na chatu jako mccanna

Old Post 05-01-2002 v 18:03 PM
mc je offline   Profil uživatele mc   Find more posts by mc   Foto galerie člena mc   Click here to Send mc a Private Message   Add mc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 4

Samozřejmě jsem nemyslel ty svý WW,,, ty bych neustřihnul ani s nožem pod krkem
No,, jestli mi chceš pomoct,,, kdy bych měl sundat pařáček, když už je mám v bubbleru 3 dny a kdy bych je měl zastřihnout (FIM) ,,, Jsou vysoký 4 cm a klube se 5. patro. Já vím, že už je to akorát na zástřih, ale voni se teprve vzpamatovali, tak se kapečke bojím,, protože s řízkama nemám žádný zkušenosti,,,
Jinak se těším na další sraz,,

Oscar
Enjoy joint

Old Post 06-01-2002 v 14:30 PM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mc
Nový Člen

Karma uživatele mc - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 5

pařáček už každopádně sundej jinak budou mít už málo kyslíku.Tři dny stačí.Ale hlavně je ještě nezastřihávej nebo by taky mohlo být po nich.Taky se těším na další sraz.Už sem si spoměl co bylo to co sem ti dával zahulit a co mám.Je to SKUNK#1.Budu mít řízek Mazara ,ten má 19 procent THC .Jestli bys chtěl tak bych ti mohl dát potom nějákej ten řízek.Ale až tak v unoru.Byl bych velmi rád kdyby si mi potom dal aspon jeden řízeček té tvoji White Widow.Myslím že by to nemusel být problém tak v tom unoru.To by ta tvoje měla být dost rozrostlá.

Old Post 08-01-2002 v 19:16 PM
mc je offline   Profil uživatele mc   Find more posts by mc   Foto galerie člena mc   Click here to Send mc a Private Message   Add mc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 6

2 MC: Jasně, že pak múžem changnout nějaký řízky,, mazara bych chtěl taky,, WW jsem dával teďka přednost, protože ji každej zná,, Ale dále dávám přednost kvalitě,, ještě Blueberry a máme sbírku nejlepších modelů

Oscar
Enjoy joint

Old Post 08-01-2002 v 19:47 PM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mc
Nový Člen

Karma uživatele mc - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 5 

Obecné Příspěvek č. 7

To teda souhlasím.Blueberry ale nemám možnost zatím sehnat takže stou to asi nepujde.

Old Post 08-01-2002 v 19:59 PM
mc je offline   Profil uživatele mc   Find more posts by mc   Foto galerie člena mc   Click here to Send mc a Private Message   Add mc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 8

Já mám pak někdy, až budu mít cestu přez Prahu, slíbenou tu Blueberry vod Dr.Smokalota
Takže ten cizokrajnej "zvěřinec" možná dopadne ještě dobře

Oscar
Enjoy joint

Old Post 08-01-2002 v 20:14 PM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4720840 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív