Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Redukce hadice 1/2" na 1/4" ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
bluewave65
Stálý Člen

Karma uživatele bluewave65 - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 30  

Redukce hadice 1/2" na 1/4" ? Příspěvek č. 1

Ahoj lidi,

schanim kde by se dala koupit redukce hadice z 1/2" na 1/4".
Nez nekdo napise ze si mam zajit do obi/baumaxu/bauhausu, tak nikde to neni ........

Nema nekdo nejaky napad ?

DIky moc

Mirka

Old Post 26-09-2011 v 15:54 PM
bluewave65 je offline   Profil uživatele bluewave65   Find more posts by bluewave65   Foto galerie člena bluewave65   Click here to Send bluewave65 a Private Message   Add bluewave65 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 2

v obi musí mít .. tam mají habakuk takových sraček .. musíš jim říct přímo HADICOVOU REDUKCI jinak nebudou vědět .. V železářství .. internet ?

Old Post 26-09-2011 v 16:00 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

viděl jsem ji v OBI i Baumaxu je to běžně dostupný sortiment ve zboží pro instalatéry asi jsi špatně hledal (jde o běžnou a běžně dostupnou položku která se montuje snad denně)

Old Post 26-09-2011 v 16:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bluewave65
Stálý Člen

Karma uživatele bluewave65 - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 4

No zitra jdu jeste do baumaxu, tak uvidim, ale nejak tomu neverim. Tedka jsem prosel cely inet a nenasel to , tak nevidim duvod proc by to tam melo zrovna byt

Mirka

Old Post 26-09-2011 v 17:03 PM
bluewave65 je offline   Profil uživatele bluewave65   Find more posts by bluewave65   Foto galerie člena bluewave65   Click here to Send bluewave65 a Private Message   Add bluewave65 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 5

Kterýkoliv vodácký, bo instalatérský krámek.

Old Post 26-09-2011 v 17:48 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bluewave65
Stálý Člen

Karma uživatele bluewave65 - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 6

No takze jsem prosel totalne cele obi / baumax a jeste se ptal asi 3 lidi co tam pracuji a 1/4 je totalni kravina. Proste tam nic takoveho neni. Nejmensi co tam je je 1/2 !!!

Mirka

Old Post 27-09-2011 v 16:29 PM
bluewave65 je offline   Profil uživatele bluewave65   Find more posts by bluewave65   Foto galerie člena bluewave65   Click here to Send bluewave65 a Private Message   Add bluewave65 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Minulý měsíc jsem podobnou redukci kupoval v Baumaxu protože jsem pod dřezem zapojoval průtokový ohřívač!!! Asi u vás jsou neschopní obchodníci když nedokážou nabídnou zcela běžnou věc.

Old Post 27-09-2011 v 16:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bluewave65
Stálý Člen

Karma uživatele bluewave65 - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 8

At si dobre rozumime, schanim redukci hadice 1/2" na 1/4"palce
1/4" ( jedna ctvrtina palce ) = 0.635 mm vnitrni prumer .....
Ja jsem teda z ostravy, je mozne ze jine maji jiny sortiment.
Kazdopadne mne sere, ze takovou kravinu shanim jako krava po vsech certech !

Mirka

Old Post 27-09-2011 v 19:33 PM
bluewave65 je offline   Profil uživatele bluewave65   Find more posts by bluewave65   Foto galerie člena bluewave65   Click here to Send bluewave65 a Private Message   Add bluewave65 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
escobar
Stálý Člen

Karma uživatele escobar - 95% PěstitelskáKarma uživatele escobar - 95% PěstitelskáKarma uživatele escobar - 95% PěstitelskáKarma uživatele escobar - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 9

[účet odstraněn]

Naposledy upravil escobar 03-10-2011 v 20:17 PM

Old Post 03-10-2011 v 20:06 PM
escobar je offline   Profil uživatele escobar   Find more posts by escobar   Foto galerie člena escobar   Click here to Send escobar a Private Message   Add escobar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr
Stálý Člen

Karma uživatele petr - 83% PěstitelskáKarma uživatele petr - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 10

poradim jsou tam ne redukce ale spojky z velke na malou takovy sroubovaci
http://eshop.bobr.cz/bmz_cache/e/e0...image.80x80.jpg

to maji vsude

Old Post 03-11-2011 v 10:52 AM
petr je offline   Profil uživatele petr   Find more posts by petr   Foto galerie člena petr   Click here to Send petr a Private Message   Add petr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bluewave65
Stálý Člen

Karma uživatele bluewave65 - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 11

vyresila jsem to nakonec uplne jinak. Kazdopadne diky za napady ....

Mirka

Old Post 03-11-2011 v 11:25 AM
bluewave65 je offline   Profil uživatele bluewave65   Find more posts by bluewave65   Foto galerie člena bluewave65   Click here to Send bluewave65 a Private Message   Add bluewave65 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6479810 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív