Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Pro a Proti politických stran
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 1

Komunistickou stranu jako celek ignoruju už od svého politického uvědomění (cca 10let zpět).Není schopná rozumně vysvětlit kterak k jednotlivým krokům přijdou.Je to taková spíše nostalgická strana pro 60+.I bych v budoucnu viděl změnu názvu(po odsouhlasení zákazu propagace komunismu ) na Stranu Důchodových jistot.
Vedoucí strany ČSSD a ODS bych stručně dle mého vidění rozdělil pro "chudší" a "bohatší".Nebo chcete li jinak pro zaměstnance a zaměstnavalete.Když budu dělník a budu mít trochu rozumu budu volit ČSSD,proč?Protože bude na mě myslet spíš než ODS.Zatímco když budu podnikatel obrátím se k ODS.Asi jednu proto nechci zatracovat.Výstřeky byli jsou a budou(tipu Rath) ne jen u ČSSD ale i u ostatních politických stran.Jen se vždy do hledáčku dostane spíše strana vládnoucí..

Volím ODS a to z jednoho prostého důvodu,až dokončim školu težko se budu moc považovat za dělníka.

EDIT: Úplně bych zapomněl na mladou stranu pro mladé Stranu Zelených.Za antiprapagaci jaderných elektráren mají odě mě jedno velké mínus jinak do budoucna asi nadějné sdružení...

Naposledy upravil Hodinář 07-04-2006 v 13:07 PM

Old Post 07-04-2006 v 12:35 PM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 2

Ke "Kámošum" ti může volit jen Parub, když si nesehnal jiný ufouny. Socani se jejich populistickejma gestama? Nechci dostat ránu tunfou . Křesťany?? Jsem atejista a proto u mně nemaj místo . Demokrati, pro mnoho lidí jasná volba, ale.... Zdá se mi že je to strana bez silného vůdce, těžíci s opozičních postojů. Zelení je má volba. Ne proto že bych s nima ve všem souhlasil, ale doufám v čersvej vzduch v naší politický scéně. A dám ji 4 roky na ukázání jejich potenciálu

Magicroom vrací úder
Born against-Rebel bez BongaKouření zabíjí... Phytoinhalace lečí Pěstuj dál, pěstuj víc , hul s plnej plic
PEACE, LOVE & EMPATHY,Fire Walk with Me

Old Post 07-04-2006 v 12:55 PM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Příspěvek č. 3

Zdar a sílu. Pokud chci pracovat, volím pravici, pokud se chci flákat volím levici. Volím první variantu, protože nechci bejt závislej na dávkách. Nechci platit vysoký daně Prasopsům (viz billboardy KSČSSD s Paroubkem) a jejich zkorumpovaným přisluhovačům z policie a rozrůstajícímu se byrokratickýmu aparátu levicové EU. Jsem pro rovnou daň - zdraží potraviny? Hovno! Je mi jedno jestli utratím za chleba 20,- nebo 22,- (po zvýšení dph). Ono totiž zase zlevní něco jiného (s 19% daní) a zvednou se platy.

Jinak dobrá stránka www.paroubek.eu

Jo a zelení? Všechno chtěji zatížit vyššíma daněma. Já se na stromy vrátit nechci. Globalizaci stejně nazastaví, zdraží energie protože je neekologická. Nakonec to dopadne tak, že si budeme muset prdět do balónků, abysme si mohli ráno uvařit čaj. Jsou to nebezpečný extrémisti, kterých vznik iniciovala KSČ.

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Naposledy upravil livo 08-04-2006 v 15:41 PM

Old Post 08-04-2006 v 15:35 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Hodinář

Vedoucí strany ČSSD a ODS bych stručně dle mého vidění rozdělil pro "chudší" a "bohatší".Nebo chcete li jinak pro zaměstnance a zaměstnavalete.


Já bych to spíše rozdělil na ty, co dohlédnou a na ty co nedohlédnou důsledky. Protože díky výhodám pro zaměstanance už za chvíli žádní zaměstnanci existovat nebudou a všichni budou muset pracovat jako živnostníci jednoho zákazníka na schvarc systém. Protože zaměstnanec už se nikomu nevyplatí. Takže papírově budou zaměstnanci výborně chráněni, ale žádní už existovat nebudou, protože je nahradí živnostníci s nulovýma jistotama. Občas mi v důsledku ODS připadá více sociální než populistická ČSSD. Aby mohla společnost pod vedením ČSSD vůbec fungovat, musel se vytvořit tolerovanej poločernej trh, který je pravicovější více, než kdyby vládla ODS. Nejsem apriori pro pravici, ale ČSSD není sociální společnost ale pokrytectví. ODS je proto pro mě menší zlo.

Old Post 09-04-2006 v 22:23 PM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerwiq
Stálý Člen

Karma uživatele cerwiq - 0% PěstitelskáKarma uživatele cerwiq - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 5

Urcite nebudu volit CSSD - kuli Rathovi(zdravtnictvi),Paroubkovi(cztek).
Mam preblemy se zubama tak je pro me zubar vcelku dulezitej, na nastence jsem si cetl letak proti Rathovi, co se stane pokud se nezastavi.

-Likvidace zdravotnickeho pojisteni
-Koncentrace moci penez Ratha
-Omezeni dostupnosti a kvality
-Navrat zdravotnictvi do stavu pred 89 rok.

Jsem proti Rathovi a Paroubkovi, bohuzel budu muset volit ODS...

Bob Marley NOT DEAD
He is LIVE ! !! !!!

Old Post 19-04-2006 v 10:41 AM
cerwiq je offline   Profil uživatele cerwiq   Find more posts by cerwiq   Foto galerie člena cerwiq   Click here to Send cerwiq a Private Message   Add cerwiq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2082310 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív