Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » budha+g13bw, hlina, problem s listim , málo živin ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
machnosaurus
Stálý Člen

Karma uživatele machnosaurus - 96% PěstitelskáKarma uživatele machnosaurus - 96% PěstitelskáKarma uživatele machnosaurus - 96% PěstitelskáKarma uživatele machnosaurus - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 67 

budha+g13bw, 2*400w sodik, hlina, problem s listim Příspěvek č. 1




nazdarek groweri a growerky:-)

kamos jede uz 4 tyden kyti z rizecku, asi osm budhu a myslim ze 15 g13bw, kyti se maj fakt k svetu, jen v poslednim tydnu se vyklubalo par divnych listu, tak se na vas obracim s pomoci:-)

jede klasicky hlinu, kvetinace ctverce z bioplantu, 2*400w na prostoru asi 2 metry na 1 metr, takze celkem plocha, ale aspon maji kyti dostatek prostoru:-) kyti nijak nezastrizeny, tri tydny nehnojeny vubec nicim, jen se vyrovnavalo ph kyselinou dusicnou a do kazde zalivky se pridaval val na koreny od ahcek tusim. takze ph je kolem 5.8 az 6. na prelivani to nevypada, bo kyti zaliva, kdyz jim zacnou vadnou listy, zaliva kazdy den, kyti chlastaji, jak blbe, ale kdyz se nepoleji, uvadaji:-( tento tyden poprve hnojeno bcuzzem na rust, problem s listy byl uz pred podanim hnojivka. vlhkost je stale kolem 70%. nevite nekdo, co by to mohlo byt?

Old Post 05-04-2006 v 12:22 PM
machnosaurus je offline   Profil uživatele machnosaurus   Find more posts by machnosaurus   Foto galerie člena machnosaurus   Click here to Send machnosaurus a Private Message   Add machnosaurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 2

no můj nazor je +- takovej, že by se mohlo jednat o ph...jedu taky hlínu a dycky jak byli nějaký problémy tak bud to bylo špatným ph nebo sviluškama...přemeřte si radši to ph páč hnojky od AH maj hodně nízký ph a může to i docela citelně snížit celokový ph u kořenů...jinak tohle vypadá na deficit nějakýho prvku...nejsou vršky lehce nažloutlý? to by signalizovalo horčík...

btw v jakejch květníkách má ty kytky? jakej objem?

Old Post 05-04-2006 v 14:05 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
machnosaurus
Stálý Člen

Karma uživatele machnosaurus - 96% PěstitelskáKarma uživatele machnosaurus - 96% PěstitelskáKarma uživatele machnosaurus - 96% PěstitelskáKarma uživatele machnosaurus - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 3

nene, vrsky jsou krasne zelene a zdrave
a objem postacujici, mam klasicke ctvercove kvetinace z bioplantu

Old Post 05-04-2006 v 20:19 PM
machnosaurus je offline   Profil uživatele machnosaurus   Find more posts by machnosaurus   Foto galerie člena machnosaurus   Click here to Send machnosaurus a Private Message   Add machnosaurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZajdaXXW
Stálý Člen

Karma uživatele ZajdaXXW - 75% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 4

No, ja si myslim, ze to je prehnojenim...

Old Post 05-04-2006 v 21:12 PM
ZajdaXXW je offline   Profil uživatele ZajdaXXW   Find more posts by ZajdaXXW   Foto galerie člena ZajdaXXW   Click here to Send ZajdaXXW a Private Message   Add ZajdaXXW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaamal
Stálý Člen

Karma uživatele Jaamal - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 5

To Zajda: vzdyt tam psal ze nehnojil ....
Jinak ja bych taky tipoval prehnojeni ale kdyz si to nehnojil tak asi ne...

Old Post 06-04-2006 v 07:23 AM
Jaamal je offline   Profil uživatele Jaamal   Find more posts by Jaamal   Foto galerie člena Jaamal   Click here to Send Jaamal a Private Message   Add Jaamal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 6

mozna by to mohl byt vapnik mam ted skoro ten samej problem,zkus 1 lzicku dolomityckyho vapence do 1l vody a udelej postrik,nevim jak to dopadne pac se na to taky chystam hehe a hlidej se PH

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 06-04-2006 v 08:20 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 7



machnosaurus: no vidíš, že to umíš (zařadit správně thread )
k problemu: tady ti od jahudky! priložim dvě fota:
foto1: celkový nedostatek živin
foto2: po léčbě (myslím, že psal léčbu: 10ti násobná koncentrace AH...já bych byl opatrnější)....

ps. jestě to tam smaž a máš k+

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Naposledy upravil Co? 06-04-2006 v 08:43 AM

Old Post 06-04-2006 v 08:37 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neson
Stálý Člen

Karma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 8

Moje - dolomit na postřik??????? Možná se mýlim, ale já měl za to, že dolomit se používá tak, že se nasype na povrch hlíny a postupně se dostává do hlíny při každé zálivce a využívá se toho, že se strašně pomalu rozpouští. Nebo je to jinak???????

tgéíáščýřéáízrweorýíášč

Old Post 06-04-2006 v 08:44 AM
Neson je offline   Profil uživatele Neson   Find more posts by Neson   Foto galerie člena Neson   Click here to Send Neson a Private Message   Add Neson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 9

Tiež sa mi to s tým postrekom nezdá.Ph je podľa všetkého potrebné na to,aby rastlina bola schopná prijímať živiny.Takže postrek....jedine,že by si aplikoval len listovú hnojku,ale ani vtedy by to podľa mňa nemalo zmysel. Meniť ph listov?

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 06-04-2006 v 09:43 AM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 10

presne tak ale ne ve smyslu nejak korigovat PH ale dostat do rostliny vapnik

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 06-04-2006 v 09:55 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 11

Neviem,či ho dokáže cez listy vstrebať a ešte vo forme,v akej ten vápenec je.Skôr by som to tam pridal s nejakými inými mikroživinami,proste čímsi,čo je spracované tak,aby to rastlinka dokázala zužitkovať.
Možno blbý príklad,ale ak by si jej chcel napr. pridať železo,tak by asi nepomohlo poszpanie železnými pilinami (aj keď neviem,možno aj áno )

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 06-04-2006 v 10:04 AM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 12

zelezo?rezeva voda,jedine!!!!hehe

to je jen priklad pri nedostatku zeleza v kyti samozrejme se to da resit i jinak

400W Freestyle Bush-MAZAR

Naposledy upravil Moje 06-04-2006 v 10:36 AM

Old Post 06-04-2006 v 10:17 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

tak to leda nebudou mit problem s cervenymi krvinkami

Old Post 06-04-2006 v 10:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 14

kdysi na overgroweru psali, že každý správný pěstitel má v zásobníku s živným roztokem jeden rezavej hřebík...

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 06-04-2006 v 10:36 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 15

tak tak

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 06-04-2006 v 10:37 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
machnosaurus
Stálý Člen

Karma uživatele machnosaurus - 96% PěstitelskáKarma uživatele machnosaurus - 96% PěstitelskáKarma uživatele machnosaurus - 96% PěstitelskáKarma uživatele machnosaurus - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 16

tyyjo, s tim rezavym hrebikem, to se muze vyzkouset, diky:-)

Old Post 06-04-2006 v 13:03 PM
machnosaurus je offline   Profil uživatele machnosaurus   Find more posts by machnosaurus   Foto galerie člena machnosaurus   Click here to Send machnosaurus a Private Message   Add machnosaurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6537700 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív