Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Hash , výroba se suchým ledem.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
CyberX
Nový Člen

Karma uživatele CyberX - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 5  

Chemie Hash, výroba se suchým ledem Příspěvek č. 1

Zdárek Groweři , jsem tu novej a potřeboval bych poradit s postupem výroby haše se suchým ledem na youtube jsem našel zajímavej postup a líbilo by se mi to tady máte link http://www.youtube.com/watch?v=1buSgDNfGFQ ...

Takže by mě zajímaly následující věci:
1) Kolik weedu potřebuju?
2) Z čeho to sype? Je to nějaká speciální pomůcka? dá se to něčím nahradit?
3) Mám nějak weed ošetřit než to začnu dělat?
4) Kolik potřebuju suchého ledu? kde ho seženu a kolik stojí?
5) Je to náročný časově a na schopnosti?

Předem všem děkuju za názory a pomoc

ps.: Ať vám rostou :-)

Old Post 08-10-2011 v 11:00 AM
CyberX je offline   Profil uživatele CyberX   Find more posts by CyberX   Foto galerie člena CyberX   Click here to Send CyberX a Private Message   Add CyberX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

1 tolik kolik jsi ochoten do toho hodit spíš se tak zbav odpadu,, ostříhaný okvětní lístky a malý paličky co bys nehulil

2 jestli myslíš ten pytel http://www.google.cz/#sclient=psy-a...iw=1024&bih=677
3 travku má nadrcenou na menší části, ideálně zmraženou



Ale jak to tam sype tak to vypadá docela na velkou ztrátovost :P no nebo zkus normální led popř suchou metodu, butanem atd, těch návodů je tu hafo jen hledat
Doporučuju ti http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=53397

Old Post 08-10-2011 v 11:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 3

Podle potřeby ,,, to co je na kýblu je akorád jeden dík begu na haš a můžeš nahradit sýten nebo punčochou , ale už nebude takový konzistence ,,, musí být suchá, mužeš na chvíly dát domražáku, ale led udělá svoji práci a nadrtit ,,, podle asi materialu ne ? ,,, jak vydíš vydejko tak není ...

Old Post 08-10-2011 v 11:19 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CyberX
Nový Člen

Karma uživatele CyberX - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 4

Díky díky, už sem koukal na growshop a 2500 se mi za ten pytel fakt nechce dávat.. zkusím tu punčochu :-)
Dál se chci zeptat jak moc dlouho to má zůstat v mrazáku a čím z toho vylisovat tvary? :-)

Old Post 08-10-2011 v 11:24 AM
CyberX je offline   Profil uživatele CyberX   Find more posts by CyberX   Foto galerie člena CyberX   Click here to Send CyberX a Private Message   Add CyberX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Re: Hash, výroba se suchým ledem Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od CyberX
Zdárek Groweři , jsem tu novej a potřeboval bych poradit s postupem výroby haše se suchým ledem na youtube jsem našel zajímavej postup a líbilo by se mi to tady máte link http://www.youtube.com/watch?v=1buSgDNfGFQ ...

Takže by mě zajímaly následující věci:
1) Kolik weedu potřebuju?
2) Z čeho to sype? Je to nějaká speciální pomůcka? dá se to něčím nahradit?
3) Mám nějak weed ošetřit než to začnu dělat?
4) Kolik potřebuju suchého ledu? kde ho seženu a kolik stojí?
5) Je to náročný časově a na schopnosti?

Předem všem děkuju za názory a pomoc

ps.: Ať vám rostou :-)



1. kolik chceš , to je na tobě .
2.led tam sype z nadoby na led , jinak je to v kybli a přes to maš icebag , takže ho potřebovat budeš .
3.musi to bejt suchý a nadrcený
4. moc ne , taky ho tam moc nenarval , seženeš ho v Linde , http://www.linde-gas.cz/cs/produkty..._led/index.html
5. to video trvalo cca 5min , myslim že to o moc dýl nedělal , ale praxi má , když si to dává bez rukavic , suchej led ma kolem - 80 °C , tak bacha na to , čau Hlava

Old Post 08-10-2011 v 16:53 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasbertone
Stálý Člen

Karma uživatele lukasbertone - 93% PěstitelskáKarma uživatele lukasbertone - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 6

Zdravím,

Taky ti poradím jak ušetřit dobrejch par peněz http://grower.cz/forum/showthread.p...light=iceolator

je to odkaz na vyrobu domacího icebagu... ja to řešil tak že jsem si objednal jen síto... da se normalně koupit je, to tkanina na sítotisk. Jen si musíš dle tabulek najít velikost oka kterou potřebuješ.. doporučil bych ti neco okolo 1OOmicronu.. lepe nad 1OO. Taky jsem to řešil takto, jen jsem si rovnou udelal pračku, na výrobu je to snad i snadnější jen to chce sehnat pohon, ale i to není tak velkej problém. Jen nasypu a všechno už to odmaká za mě, pak to zalisuju a je hotovo

Pro více info klído písni PM nechce se mě to všechno vypisovat

Old Post 09-10-2011 v 11:14 AM
lukasbertone je offline   Profil uživatele lukasbertone   Find more posts by lukasbertone   Foto galerie člena lukasbertone   Click here to Send lukasbertone a Private Message   Add lukasbertone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CyberX
Nový Člen

Karma uživatele CyberX - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od lukasbertone
Zdravím,

Taky ti poradím jak ušetřit dobrejch par peněz http://grower.cz/forum/showthread.p...light=iceolator

je to odkaz na vyrobu domacího icebagu... ja to řešil tak že jsem si objednal jen síto... da se normalně koupit je, to tkanina na sítotisk. Jen si musíš dle tabulek najít velikost oka kterou potřebuješ.. doporučil bych ti neco okolo 1OOmicronu.. lepe nad 1OO. Taky jsem to řešil takto, jen jsem si rovnou udelal pračku, na výrobu je to snad i snadnější jen to chce sehnat pohon, ale i to není tak velkej problém. Jen nasypu a všechno už to odmaká za mě, pak to zalisuju a je hotovo

Pro více info klído písni PM nechce se mě to všechno vypisovat


Děkuju za radu... Pračka by nebyl problém určitě bych něco pořešil.. Kolika wattovej motor bych na to potřeboval?

Řídím se jedním huličským desaterem:

6) Hulbu dobrovolně nepřerušíš!
_______________________________

Viva la VISIGNE

Old Post 09-10-2011 v 11:22 AM
CyberX je offline   Profil uživatele CyberX   Find more posts by CyberX   Foto galerie člena CyberX   Click here to Send CyberX a Private Message   Add CyberX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CyberX
Nový Člen

Karma uživatele CyberX - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 5  

Re: Re: Hash, výroba se suchým ledem Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Hlava



1. kolik chceš , to je na tobě .
2.led tam sype z nadoby na led , jinak je to v kybli a přes to maš icebag , takže ho potřebovat budeš .
3.musi to bejt suchý a nadrcený
4. moc ne , taky ho tam moc nenarval , seženeš ho v Linde , http://www.linde-gas.cz/cs/produkty..._led/index.html
5. to video trvalo cca 5min , myslim že to o moc dýl nedělal , ale praxi má , když si to dává bez rukavic , suchej led ma kolem - 80 °C , tak bacha na to , čau Hlava


Čus Hlavo, jen mi poraď kolik udělám třeba z 200g pěknýho obsypanýho outdooru Hawaian snowu?

Řídím se jedním huličským desaterem:

6) Hulbu dobrovolně nepřerušíš!
_______________________________

Viva la VISIGNE

Old Post 09-10-2011 v 11:23 AM
CyberX je offline   Profil uživatele CyberX   Find more posts by CyberX   Foto galerie člena CyberX   Click here to Send CyberX a Private Message   Add CyberX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasbertone
Stálý Člen

Karma uživatele lukasbertone - 93% PěstitelskáKarma uživatele lukasbertone - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od CyberX


Děkuju za radu... Pračka by nebyl problém určitě bych něco pořešil.. Kolika wattovej motor bych na to potřeboval?


No nejlepší je motorek ze stěračů, optimální výkon/síla... Napojíš ho na autonabíječku zmakne 6/12V a mužeš si nastavil různy rychlosti... takže bud si to pustíš v pohodičce a minimalizuješ ztráty, nebo to roztočíš a o to víc se vytratí ..

A jinač s tím kolik toho budeš mejt z 2OOG ti to řeknu asi takto :

Když to nadrtíš, zmrazíš mužeš mejt 5OG krasnyho hašku ten posbíraš, rozotčíš na další den a udělaš dalších 5Og ale už zelenejšího materialu.. Beru to přez tkaninu nad 1OOmikronu...

Old Post 09-10-2011 v 13:02 PM
lukasbertone je offline   Profil uživatele lukasbertone   Find more posts by lukasbertone   Foto galerie člena lukasbertone   Click here to Send lukasbertone a Private Message   Add lukasbertone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 10



Tak jsem v Linde koupil 10kilo suchýho ledu , ve formě špelet , což jsou takový malý granule , prodali mi to i termokrabicí ( čti polystyrenovou ) dohromady mě to stalo 708kč , krabice stála 150kč ostatní suchej led , ptal sem se jak dlouho to vydrži že to budu použivat až druhej den a typek mi řikal že když to nebudu luftovat tak to v pohodě vydrži , měl pravdu , za nejakejch 24hod toho ubylo tak 5% , bylo to pořad zavřený . Dá se brát do ruky ale nesmite ho stisknout , jinak vás to pěkně může popalit má to -80°C !!! Já sem to pak nabiral hrnečkem s uchem a v pohodě . Tolik k suchymu ledu .

Dále jsme měli asi 3tašky , á 10l , plny ostřihanyho listí a cca 40g drtky , z palic , měl sem 8litrovej kyblík a pytle od jurka zelený , tušim 200mikronů , do kyble sem nasypal tak do půlky matrošem a na to tak 3 hrnky suchyho ledu , natáhnout přes to ice pytel a asi 2min mixovat , potom to otočite sejtem dolů a cukrujete jak štrůdl celej stůl , (přesně jako v tom videu ) takto postupně dle druhu a kvality prosejete postupně všechen matroš kvalitni drt z palic nejdřiv , ostřihané listí potom , duležité je to po každym 2-3 proklepu umejt sejto ktery se zalepí mokrou pryskyřicí , pak jsme to vždycky vyfoukali fénem a hned to sypalo o 50% více než napotřetí , no je zajimavy že tam nasypete listi a kusy palic a ten led vše roseká tou teplotou na kousíčky , pak sem co sem vysypal projel sejtem ješte jednou a velká paráda , za hodinu snažení a 20ti minutovem uklidu jsme měli na stole 65g kvalitniho shitu v různejch kvalitách , takže to funguje parádně a doporučuju pro ty co je nebaví se máchat ve studený vodě , jsem domluvenej az naschromaždim nějaky dalši matroš že natočime nejaky videjko a provedem fotodokumentaci tohoto procesu , mějte se Hlava


PS: na fotkach je toho asi půlka , byli jsme na to dva

Old Post 15-11-2011 v 00:00 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Příspěvek č. 11

Czus.
Me by zajimalo, kdyz mam pak tenhle prasek tak to jenom slisuju predpokladam.

Prosim o vyplneni krakte ankety. Dik

ohejbani to musite videt [/color] a ceskej preklad vertiklani pestovani - pouze teorie [url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52308]
vase nazory na groshopy?

vcera sem zasadil, dneska sem mel prepinat abych zejtra mohl sklizet
v hline to neroste, pod CFL to nekvete......HYDRO/AERO

Old Post 25-11-2011 v 14:35 PM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 12

Můžeš ale nemusíš , někomu to vyhovuje sypký , někomu ne , ja to nelisuju , protože pak to stejně do toho brka musíš nadrobit

Old Post 25-11-2011 v 17:15 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arjan
Stálý Člen

Karma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 13

Ahoj lidi
Potřeboval bych pomoct s tím výběrem sitovinu celkem boj to urcit. Posílám aktuální link. Prosím o určení te hodnoty co potřebují. Tzn asi 140 - 160mikronu chci to na výrobu ze suchým ledem.

http://www.sc-brno.cz/sitoviny_1/sefar-pme-a-sefar-lfm/


Dodávaný sortiment:

120-32W 140-32W 150-32W
120-32Y. 140-32Y 150-32Y

A jestli tomu chápu dobře tak tech 140 jsou mikrony??

Díky za odpověď Arjan

Nikdo není dokonalí/ý

Old Post 08-06-2015 v 16:44 PM
Arjan je offline   Profil uživatele Arjan   Find more posts by Arjan   Foto galerie člena Arjan   Click here to Send Arjan a Private Message   Add Arjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 14

Člověče, to nejspíš ne. Tiskaře totiž zajímají úplně jiný parametry než nás. Je zajímá hustota sítoviny,tloušťka vlákna,otevřená plocha,tloušťka barvy atd. Nás zajímá jen v podstatě šíře oka (ta se značí w a je v mikronech). Z toho uváděnýho kódování tkanin to jde odvodit vzorcem. No zkus se mrknout sem, tam je nějaký vysvětlování:
http://www.google.cz/url?url=http:/...iv68IKCvvjDiHNQ

Náhoda je příjemný polštář k odpočinku pro všechny,kteří by chtěli vše to božské,naplněné smyslem a ukazující cíl,z kosmu vyloučit,a to ve prospěch jalové myšlenky,že vesmír postrádá účelné uspořádání a že vznikl sám ze sebe. H.FRITSCHE

Old Post 09-06-2015 v 12:01 PM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arjan
Stálý Člen

Karma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 15

Díky moc tak jsme se k tomu nějak prokousat. Konečně posun.

Nikdo není dokonalí/ý

Old Post 09-06-2015 v 21:07 PM
Arjan je offline   Profil uživatele Arjan   Find more posts by Arjan   Foto galerie člena Arjan   Click here to Send Arjan a Private Message   Add Arjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4372580 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív