Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » MPK vs KRISTALON
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Sveat
Nový Člen

Karma uživatele Sveat - 28% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 10 

Chemie Příspěvek č. 1

Chtěl bych zde rospoutat diskusi o tom zda je lepší hnojit MPK (širokokospektré hnojivo) či kristalon.
Hlavně potom v jakých obdobích růstu našich miláčků.
Já osobně hnojím na jednom políčko hnojím MPK a na druhém Kristalonem až do posud se zdá že MPK je na růst idealnější než Kristalon start (pole mají naprosto stejnou hlínu i sluneční podmínky)rostou dříve květy a listy jsou větší.

S přáním bombasticky ůčinkujících
zástřižků SWEAT

Sveat

Old Post 27-07-2001 v 18:55 PM
Sveat je offline   Profil uživatele Sveat   Find more posts by Sveat   Foto galerie člena Sveat   Click here to Send Sveat a Private Message   Add Sveat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sveat
Nový Člen

Karma uživatele Sveat - 28% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 10 

Pohodička Příspěvek č. 2

Já vůl samozřejmě že širokospektré hnojivo jo NPK sorry lidičky jsem trochu zhulenej no )

Sveat

Old Post 27-07-2001 v 19:06 PM
Sveat je offline   Profil uživatele Sveat   Find more posts by Sveat   Foto galerie člena Sveat   Click here to Send Sveat a Private Message   Add Sveat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daniel
Stálý Člen

Karma uživatele Daniel - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 3

Ahoj, a to se tak přímo jmenuje, NPK? Kdo to vyrábí?
Já pěstuju tenhle rok poprvé outdoor a hnojím to kristalonem start. Ale slyšel jsem, že je lepší na indoor.
Taky by mě dost zajímalo, které běžné hnojivo je nejlepší na outdoor.

Old Post 03-08-2001 v 20:33 PM
Daniel je offline   Profil uživatele Daniel   Find more posts by Daniel   Foto galerie člena Daniel   Click here to Send Daniel a Private Message   Add Daniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j.josuha
Nový Člen

Karma uživatele j.josuha - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 4

[QUOTE]Původní příspěvek od Dlabi

to dlabi:
zcela souhlasím že lepší je organický hnojivo než chemča. ke guanu: je to nejkvalitnější přirodní hnojivo který se dá koupit.
kytka vypěstovaná v org. hnojivu mívá z pravidla mnohem lepší chuť a high je skoro na stejno.

j.josuha

Old Post 06-08-2001 v 10:27 AM
j.josuha je offline   Profil uživatele j.josuha   Find more posts by j.josuha   Foto galerie člena j.josuha   Click here to Send j.josuha a Private Message   Add j.josuha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ignácius
Stálý Člen

Karma uživatele Ignácius - 26% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 50 

! Příspěvek č. 5

Tak mě a ostatním poraďte, kde to guano koupit, pls !

Ignácius

Old Post 06-08-2001 v 10:49 AM
Ignácius je offline   Profil uživatele Ignácius   Find more posts by Ignácius   Foto galerie člena Ignácius   Click here to Send Ignácius a Private Message   Add Ignácius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Nápad Příspěvek č. 6

Ignacius: Hmmm, vzhledem k tomu, ze guano je slusnejsi vyraz pro hovno by neuskodilo, abyses porozhlidl, kam u vas litaj netopejri a trochu jim to tam zutulnil, spravce kostela nebo neceho takovyho bude jeste moc rad

sunset

usmivejte se, bude vam lip

Old Post 06-08-2001 v 12:34 PM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Pohodička To DLABI: Příspěvek č. 7

Krystalon rust neexistuje!! (nebo snad jo?!?)

Je jenom Krystalon START a Krystalon PLOD a KVET.

btw: Krystalon je za ty prachy stejne nejlepsi (100 Kc).

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 07-08-2001 v 07:41 AM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ignácius
Stálý Člen

Karma uživatele Ignácius - 26% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 50 

:-) Příspěvek č. 8

sunset: Aaaa, tak to jsem trochu přestřelil :-)
Nicméně j.josuha píše: "je to nejkvalitnější přirodní hnojivo který se dá koupit".
Tak proto jsem se ptal, kde se dají ty HOVNA koupit... :-)

Ignácius

Old Post 07-08-2001 v 08:56 AM
Ignácius je offline   Profil uživatele Ignácius   Find more posts by Ignácius   Foto galerie člena Ignácius   Click here to Send Ignácius a Private Message   Add Ignácius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marcus
Stálý Člen

Karma uživatele Marcus - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 45 

hnojiva na květ Příspěvek č. 9

Včera jsem sháněl v OBI hnojivo na květ a musím říct, že míra fosforu v kristalonu květ a plod mě vůbec nepřesvědčila, nepamatuju se přesně na hodnoty, ale fosforu tam bylo nejméně a to mi nepříjde moc dobrý, nevím proč ho všichni tak chválí. Koupil jsem OBM a superfosfát, což by měl být čistý fosfor, včera jsem ho poprvé vyzkoušel, tak budu časem informovat

Old Post 07-08-2001 v 09:54 AM
Marcus je offline   Profil uživatele Marcus   Find more posts by Marcus   Foto galerie člena Marcus   Click here to Send Marcus a Private Message   Add Marcus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Marcus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GoryTHC
Stálý Člen

Karma uživatele GoryTHC - 74% PěstitelskáKarma uživatele GoryTHC - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 35 

Chemie Příspěvek č. 10

OBM je na kvet vubec nejvychytanejsi hnojivo, apson podle me. Chce to hnojit tak jednou tejdne a zvysovat davky, poprve hnojit 20ml, pak 40,60 az tak do 100. To uz stejne bude tri tejdny pred sklizni a to bys mel prestat hnojit uplne, jinak bude huleni smrdet po chmece.

GoryTHC

Old Post 07-08-2001 v 12:48 PM
GoryTHC je offline   Profil uživatele GoryTHC   Find more posts by GoryTHC   Foto galerie člena GoryTHC   Click here to Send GoryTHC a Private Message   Add GoryTHC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Pohodička to GoryTHC Příspěvek č. 11

Hmm, ale na kolik litru to OBM?!?

Mililitry jsi napsal, to je hezky

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 14-08-2001 v 19:03 PM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Dotaz ?OBM? Příspěvek č. 12

JO a kolik to OBM asi tak stoji? Ma vubec ted v pulce srpna vymenit Krystalon plod a kvet a to OBM? Podlo me to po tom krystalonu roste celkem slusne...

Old Post 14-08-2001 v 23:07 PM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balu
Stálý Člen

Karma uživatele Balu - 41% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 13

OBM stoji velky baleni 56 kc a redi se 1-500 as 1-100 je to napsany na obalu a myslim si ze to cenu ma protoze v kristalonu kvet je hrozne moc dusiku a to v kvetu neni moc dobry

Old Post 15-08-2001 v 07:36 AM
Balu je offline   Profil uživatele Balu   Find more posts by Balu   Foto galerie člena Balu   Click here to Send Balu a Private Message   Add Balu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Balu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GoryTHC
Stálý Člen

Karma uživatele GoryTHC - 74% PěstitelskáKarma uživatele GoryTHC - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 35 

to maestro_007 Příspěvek č. 14

Jo sorry, bylo to mysleny na konev, to je 10 litru.

GoryTHC

Old Post 15-08-2001 v 09:07 AM
GoryTHC je offline   Profil uživatele GoryTHC   Find more posts by GoryTHC   Foto galerie člena GoryTHC   Click here to Send GoryTHC a Private Message   Add GoryTHC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hive
Stálý Člen

Karma uživatele Hive - 31% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 41 

Chemie Příspěvek č. 15

No ono záleží totiž na poměrech dusíku, fosforu, draslíku v hnojivu obsaženém.
<br>
Klasické NPKačka se prodávají v různých poměrech NPK (dusíku, fosforu, draslíku) ideální poměr je 10:10:10.
Krystalon má tyto poměry zcela odlišné 3:6:9 ap...<br>
Zato obsahuje i jiné látky a živiny rostlině prospívající.
Osobně mám hnojiva dva (krystalon a hnojivo NPK 9:9:10 a každý týden hnojím jiným.<br>
Mám zkušenost, že krystalon si každý chválí.

GANJACORE TATTOOs!

Old Post 23-08-2001 v 00:37 AM
Hive je offline   Profil uživatele Hive   Find more posts by Hive   Foto galerie člena Hive   Click here to Send Hive a Private Message   Add Hive to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Pohodička to Hive: Příspěvek č. 16

Hmm dik, ale to tady asi kazdy vi, spis si to tady precti poradne a zjisti, ze je lepsi mit tyto hodnoty ,,nevyvazene"

Na rust je lepsi mit vice Dusiku a na kvet vice Fosforu atd...

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 23-08-2001 v 07:02 AM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9262270 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív