Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Nirvana vs. Serious seed - Bubblegum??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
acid.hack
Stálý Člen

Karma uživatele acid.hack - 52% PěstitelskáKarma uživatele acid.hack - 52% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 1

Jakej je rozdíl eši si objednám:
1, Nirvana:buble gum.....10 semen/15 dolarů
2, Seriou seed: Buble gum......15 semen/60 dolarů
*
Je to stejná kvalita?
Já zas říkám: Co je drahý je snad i kvalitní?
PORAĎTE PROSÍM.

Old Post 02-01-2002 v 18:30 PM
acid.hack je offline   Profil uživatele acid.hack   Find more posts by acid.hack   Foto galerie člena acid.hack   Click here to Send acid.hack a Private Message   Add acid.hack to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acid.hack! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breeder
Grower Team

Karma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 1611  

Příspěvek č. 2

- podle mě to je stejnej model, ale bude každej úplně jinej,
jsou to taky zhulenci a mají v to v ...

člověk si musí postavit skříň, aby mu slunce vycházelo a zacházelo každý den, kdy on chce

buď sám sebou bohem › postav si skříň a pořiď si lampu

Old Post 03-01-2002 v 08:24 AM
breeder je offline   Profil uživatele breeder   Find more posts by breeder   Foto galerie člena breeder   Click here to Send breeder a Private Message   Add breeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
La Grand
Stálý Člen

Karma uživatele La Grand - 40% PěstitelskáKarma uživatele La Grand - 40% PěstitelskáKarma uživatele La Grand - 40% PěstitelskáKarma uživatele La Grand - 40% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 264  

Příspěvek č. 3

myslim ze to bude dost podobny okorat je to jina znacka a za tu se plati

Marihuana neni droga ale jeji pestovani je nevylecitelne a zpusobuje zavislost by
La Grand

Old Post 05-01-2002 v 00:19 AM
La Grand je offline   Profil uživatele La Grand   Find more posts by La Grand   Foto galerie člena La Grand   Click here to Send La Grand a Private Message   Add La Grand to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Obecné Adidas neni nej Příspěvek č. 4

Tak jako jinde se u semen platí za značku-koupil jsem za 25NLG(asi 400 Kč) 10 semen growi seeds-Northern light(origoš Nothern lights od sensi seeds stojí 108 eur-přes 3000 Kč).Takovej odjeb co mi z toho vyrostl outdoor(má to být čistej indoor,ale bylo pěkný počasí)jsem ještě nezažil-srovnatelný s luxusním Super skunkem zakoupeným v coffeeshopu Speak easy za 25NLG/3g a bylo toho hrubým odhadem 500g/kytka(stonek tlustej jak půllitr).

Old Post 14-01-2002 v 09:09 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dandy
Stálý Člen

Karma uživatele Dandy - 44% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 32  

2 roman dirda Příspěvek č. 5

Cože? Tobě vyrostlo na jedný kytce 500g a měl si 10 kytek? To je 5 kylo za cenu stejnou jako za 3g jinýho hulení? Nebo jak tomu mám rozumět.

Tak ty už to nehul :-)

Old Post 25-02-2002 v 15:21 PM
Dandy je offline   Profil uživatele Dandy   Find more posts by Dandy   Foto galerie člena Dandy   Click here to Send Dandy a Private Message   Add Dandy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Nápad Příspěvek č. 6

Chlape příště čti pořádně-koupil jsem 10 semen,což není to samý jako vyrostlo mi 10 samic-klíčivost nebyla nic moc(dal jsem je přímo do hlíny která za nic nestála),ale ty 2 co vyrostly a dozrály byly
Tím ovšm nevylučuju že když si ty semena koupíš ty a najdeš jim lepší místo než já,vyroste ti 10 samic(spíš ale tak 6-něco nevyklíčí,něco je samec).

Old Post 01-03-2002 v 09:04 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 7

tim jste ale neodpovedeli jestli se vyplati kupovat ten samej model
(podle nazvu:-)) za vetsi penize...nebo jestli maj try seminka stejnej puvod...
proste kdyz nirvana nabizi model a sensi seeds taky ten samej a maj rozdilny ceny je to v tom ze treba od sensi je to lepsi?

Old Post 22-08-2006 v 20:18 PM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 8

Ja jsem pred mesicem koupil od Serious seeds Chronica a Bubble gum
prodavaj je po 15 seminkach jedny me stali 50 liber coz je asi 1600kc
Nechal jsem naklicit vsech 30 semen a vysli vsechny do jednoho dneska maji neco kolem 40cm {indoor} a vypadaj super
SERIOUS SEEDS vrele doporucuji .
Rozhodne bych nesetril na nakupu seminek

Pozor original Bubble gum by mnel byt pouze od Serious seeds a ten ho prodava pouze po 15 seminkach a na kazdym baleni je cislo ktere si muzes overit kdyz jim posles email www.seriousseeds.com
Original Bubble gum 10 semen za 15 dolaru se mi zda jako pekny smecko

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Old Post 22-08-2006 v 21:58 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Vojta: Dovolim si tvrdit, že kdo má origo bubblegum neni až tak známo, o originál se přou dvě významější seedbanky - viz. http://grower.cz/forum/showthread.p...threadid=25478.

Old Post 13-09-2006 v 21:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lokr
Nový Člen

Karma uživatele Lokr - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 10

Nirvana ne ,obědnal jsem si za 70 euro a prí jim přišlo 30 tak jsem to vzal přes učet u sid bank a uš to je na cestě .Obrázek si utvoř sám a na semenech nešetři.Muj názor " kup kvalitu a opiluj" dobrá investice.

rastafa raj

Old Post 11-01-2007 v 19:15 PM
Lokr je offline   Profil uživatele Lokr   Find more posts by Lokr   Foto galerie člena Lokr   Click here to Send Lokr a Private Message   Add Lokr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HCSBUBI
Stálý Člen

Karma uživatele HCSBUBI - 28% PěstitelskáKarma uživatele HCSBUBI - 28% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 11

No Nirvana je spíš pro ty co nemaj dostatek peněz na to aby koupili něco lepšího.Taky je pro ty co nechtěj moc investovat.Taky k tý ceně je uměrná kvalita a rozdílný pheno.Kdežto u SS to bude naopak-zaplatíš ale tím platíš kvalitu a stálou genetiku,kterou bys u Nirvany těžko dostal.Párkrát jsem od Nirvany měl orig síds a pokaždý "nic moc".No ale jednoznačně je odsoudit nemůžu.Je to jako bys šel do krámu a koupil si ády nebo šel na tržnici a koupil si boty tam.Ne vždycky ády vydržej dýl než boty od žlutásků.Ale to se stane málokdy.Záleží na tobě.Obrázek o tom si musíš udělat sám. :-)

Nezbývá nám nic jiného než hulit a ze všeho si dělat prdel

Old Post 11-01-2007 v 19:46 PM
HCSBUBI je offline   Profil uživatele HCSBUBI   Find more posts by HCSBUBI   Foto galerie člena HCSBUBI   Click here to Send HCSBUBI a Private Message   Add HCSBUBI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mc2
Stálý Člen

Karma uživatele mc2 - 64% PěstitelskáKarma uživatele mc2 - 64% PěstitelskáKarma uživatele mc2 - 64% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 12

Jakej je rozdíl?

Nirvana=F2

Serious seed popř.TH seeds=F1
Bubblegum nabízí i jiné banky např:White label,BOG,atd.

viz:

http://grower.cz/forum/showthread.p...threadid=25478.

nebo:
http://www.hg420.com/showthread.php...light=Bubblegum

http://www.hg420.com/showthread.php...light=Bubblegum

http://www.hg420.com/showthread.php...light=Bubblegum

Old Post 14-01-2007 v 10:03 AM
mc2 je offline   Profil uživatele mc2   Find more posts by mc2   Foto galerie člena mc2   Click here to Send mc2 a Private Message   Add mc2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 13

Nirvana kopíruje bubble gum pod jménem bublicilious (přešuk F90 ) Serious seeds a T.H.Seeds vlastní ty dva pravé bubble gumy. Ovšem který z těch dvou je víc pravější nezjistíte, to je příběh hodně pospátku, v "kuloároch" je považovanej ten od serious seeds za toho DABEST

btw: O tom bubblegumu můžete zjistit víc v historii seedbank, viz link v podpisu

[size=1]

Old Post 16-01-2007 v 10:11 AM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2439030 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív