Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » předpěstování, možná i matkárna by soulQuake + report odrůd
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
soulQuake
Stálý Člen

Karma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 214  

předpěstování, možná i matkárna by soulQuake + report odrůd Příspěvek č. 1




zdravím všechny přátele i nepřátele , zdokumentuji zde svůj 18W předpěstovávací indoorek, ze kterýho by se možná mohla vyklubat i matkárna, ale ...
... ale zatim se to moc táhne za světlem, a tak by z toho moc řízků nebylo ... z diskuzí s jinými growery jsem vyzjistil, že důvod bude ve spektru(k tomu, aby se pod 18W netáhly za světlem mi doporučují nakombinovat cool white trubice s day light, nebo warm white trubicema) ... zatím mám bohužel jem cool white s modrým spektrem, takže se to trochu táhne

jedná se o armaturu 4*18W, ve které se zatím nacházejí pouze dvě 18W.

wzhledem k tomu, že se nejedná o můj stůl, tak do toho nemůžu moc vrtat, takže jsem přišel s novátorským řešením, co se týče podpěry armatury: jedná se o "pilíře" z Krabic od piva, ve kterých jsou lahváče naplněný vodou, kvuli stabilitě ... a můžu vám říct, že tahat z pilířů ještě nenačatý dórský sloupy byl fakt požitek ... holt muselo se to vypít co nejdřív, aby se do toho pak už nehmatalo

dvě krabice tu armaturu podpíraj a celkem úspěšně a stabilně

jinak se můžete těšit na menší reportek fenotypu jednotlivejch odrůd, který se mi letos sešli vopravdu zajímavý a už teď jsou na květinkách poměrně velké fenotypové rozdíly, co se odrůd týče

Old Post 29-04-2007 v 20:36 PM
soulQuake je offline   Profil uživatele soulQuake   Find more posts by soulQuake   Foto galerie člena soulQuake   Click here to Send soulQuake a Private Message   Add soulQuake to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soulQuake
Stálý Člen

Karma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 2






tak a tady už se holky rozrůstaj, je to pár tejdnů růstu, už nevim, jinak si můžete všimnout, že pivní pilíře už svoji výškou nestačily, tak jim musely pomoct pivní plechovky na štorc slepený stříbrnou páskou je to celý takovej PIVNÍ INDOOR s co nejmenšíma nákladama

vybavení: zatím 2*18W coolwhite
tesco hlína(nemám na royality mix )
tesco stříbrná páska
tesco digitální časovej spínač
kristalon, jen trošku(zatim stačí)

zalejvám kojeneckou vodou, nebo 1:1 brněnská voda : deionizovaná, co sem čmajznul u nás v laborce

z brněnské vody plné minerálů mám strach, tu přenechávám svému zasolenému tělu, ať se kytky maj nejlíp

strains: (nic není F1)
chronic
JH vs. Silver pearl
hi´noon
BM vs. citral

jinak se už příště můžete těšit na nějakej ten reportek




<----- tak i takhle může vypadat alternativní metoda podpěry zářivky














<----- ceklovej pohled















<----- takhle, když se to skryje, tak to vypadá relativně nenápadně, ale v noci to vypadá, jako když tam přistává UFO

Naposledy upravil soulQuake 29-04-2007 v 21:15 PM

Old Post 29-04-2007 v 21:07 PM
soulQuake je offline   Profil uživatele soulQuake   Find more posts by soulQuake   Foto galerie člena soulQuake   Click here to Send soulQuake a Private Message   Add soulQuake to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soulQuake
Stálý Člen

Karma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 3

TAKŽE SLÍBENÝ REPORT

bohužel nebude kopletní, tak jak jsem doufal, poněvádž chronic, hi´noon a BM*citral byly po přesazení do volné přírody bezohledně zbagrovány ... u těchto odrůd tedy nebude smokereport

takže snad příště, a ted alespon aby se nereklo:

chronic - nejlepší růstový potenciál klíčků, sazenice docela pěkně voněly, jedna šla pod sodík ke kamarádovi a fotky vůbec nevypadaly zle

hi´noon - nejodolnější seeds se 100% klíčivostí, všechny silně zasazené plísní, i přesto všechny vzešly a pěkně rostly, SWISS si u mě udělali dobrý vočko ... sazenice taky docela voněly, lístky byly dost malé

blue mystic*citral - rostlinky s nejlepším růstovým potenciálem, cistá sativa, velké procento samců, sazenice nevoněly, předpokládal bych nejmenší potenci(asi se připletly cizí geny, nebyl to asi čistý strain)

Jack Herer*Silver pearl :
jako jediné nebyly zbagrovány, předvedly se opravdu nádherne, fotky a report zde:http://grower.cz/forum/showthread.p...3186#post613186

tak přiště bude snad kvalitnějši report ...

Old Post 13-10-2007 v 15:04 PM
soulQuake je offline   Profil uživatele soulQuake   Find more posts by soulQuake   Foto galerie člena soulQuake   Click here to Send soulQuake a Private Message   Add soulQuake to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caligula
Stálý Člen

Karma uživatele Caligula - 89% PěstitelskáKarma uživatele Caligula - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 4

Ty blázne, pivní skřín, tak to sem jeste nevdiel Fakt borec.. prave si chcu udelat matkárnu plus něco pro řízečky... Takze premýslím nad nejakym rešením jak to vecpat do mýho malího pokoje, takzem ozná bude taky zajímavý improvizace
jinak tejn JH vs Sp sou moc zajímavý kytky ...

God is Love

Old Post 16-10-2007 v 21:44 PM
Caligula je offline   Profil uživatele Caligula   Find more posts by Caligula   Foto galerie člena Caligula   Click here to Send Caligula a Private Message   Add Caligula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2615240 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív