Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » FOTO
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
HŘIBEK
Nový Člen

Karma uživatele HŘIBEK - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 1


prikladam fotky z velkeho cylindru BIG BUD - velky kyble.

Old Post 30-12-2001 v 16:01 PM
HŘIBEK je offline   Profil uživatele HŘIBEK   Find more posts by HŘIBEK   Foto galerie člena HŘIBEK   Click here to Send HŘIBEK a Private Message   Add HŘIBEK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HŘIBEK
Nový Člen

Karma uživatele HŘIBEK - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 2

zdarec tak se ozyvam po delsi pauze ale aspon pripojim novy foto,snad se bude libit timto vsechny zdravim!!

Old Post 26-02-2003 v 17:46 PM
HŘIBEK je offline   Profil uživatele HŘIBEK   Find more posts by HŘIBEK   Foto galerie člena HŘIBEK   Click here to Send HŘIBEK a Private Message   Add HŘIBEK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pawes
Stálý Člen

Karma uživatele Pawes - 8% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 3

Vypada to jako by si chtěl začít vyrábět konpné provazy.... Podle mě to valí všechnu sílu do toho stonku... Osobně se mi to moc nelíbí

Old Post 27-02-2003 v 10:12 AM
Pawes je offline   Profil uživatele Pawes   Find more posts by Pawes   Foto galerie člena Pawes   Click here to Send Pawes a Private Message   Add Pawes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Srooga
Grower Kuchtík

Karma uživatele Srooga - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 4

2Pawes:
Když se podíváš pořádně na datum prvního přízpěvku Hříbka, zjistíš, že tam stojí 30.12.2001

Myslim, ž je to trochu starý... Druhej přázpěvek je ze včerejškay (26.2.03) myslim, že nám Hřibek chtěl něco ukázat, ale new engine ho zaskočil, stejně jako spouuustu z nás

Jinak ty starý kyti sou naprosto OK. Jsou širší než delší - tak si nech provazy.

Peace!

Srga!

Old Post 27-02-2003 v 10:34 AM
Srooga je offline   Profil uživatele Srooga   Find more posts by Srooga   Foto galerie člena Srooga   Click here to Send Srooga a Private Message   Add Srooga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vriter@cz
Stálý Člen

Karma uživatele vriter@cz - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 270 

Příspěvek č. 5

pekne kyti. At rostou

vriter@cz

Old Post 27-02-2003 v 11:12 AM
vriter@cz je offline   Profil uživatele vriter@cz   Find more posts by vriter@cz   Foto galerie člena vriter@cz   Click here to Send vriter@cz a Private Message   Add vriter@cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vriter@cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 6

Uz asi neporostou...

!!! Carpe diem !!!

Old Post 27-02-2003 v 11:37 AM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Příspěvek č. 7

uz jsou z nich lana

foosball

Old Post 27-02-2003 v 11:47 AM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 8

kýti byly moc pěkný, podle mě má takhle vypadat kýťa po 10-ti až 12-ti dnech růstu z řízku.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 27-02-2003 v 12:48 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HŘIBEK
Nový Člen

Karma uživatele HŘIBEK - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 9

Abych to uvedl na pravou miru,tak je to stale sodik 150w. Mozna se vam to zda,ze s toho budu delat lana ale to prave ne Kdyz srovnam vysledek teto sklizne (v poradi treti uz se to blizi) tak jsem nadmiru spokojen,protoze palice jsou fakt super!! Zatim jsem nestacil poslat vsechny fotky.Jeste upresnim vzory- blueberry,sensi star,juice fruit,durga mata, jsem opravdu zvedavej na "ucinek" mych "mazliku, mam doma sladky aroma a to odsavam ven...snad se to vraci ci co.. je to ve v 55 dnu na kvetu,takze sklizen je opravdu za dvermi a urcite mnozi vi jakej je to pocit...) timto samozrejme zdravim KONARTA !! pouzival jsem vyhradne OBM a bio algen s-90 mooc super p.s. kdyz jsem odjel na hory a pak jsem se vratil tak jsem fakt cumel jak je to velky a ptal semamky cim mi to zalivala no a z toho ty "provazy"....zdarec

Old Post 28-02-2003 v 18:30 PM
HŘIBEK je offline   Profil uživatele HŘIBEK   Find more posts by HŘIBEK   Foto galerie člena HŘIBEK   Click here to Send HŘIBEK a Private Message   Add HŘIBEK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HŘIBEK
Nový Člen

Karma uživatele HŘIBEK - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 10

...apropo delka je 1,1m -sice plice jen na hore ,ale...zbytek informaci o pestirne+fota jeste dodam snad se v tom new vyznam drzte palce a taky at zije SKLIZEN !!!Jupiii p.s.prodam kvalitni provazy )

Old Post 28-02-2003 v 18:40 PM
HŘIBEK je offline   Profil uživatele HŘIBEK   Find more posts by HŘIBEK   Foto galerie člena HŘIBEK   Click here to Send HŘIBEK a Private Message   Add HŘIBEK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pawes
Stálý Člen

Karma uživatele Pawes - 8% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 11

jasná, beru 2km

Old Post 04-03-2003 v 07:43 AM
Pawes je offline   Profil uživatele Pawes   Find more posts by Pawes   Foto galerie člena Pawes   Click here to Send Pawes a Private Message   Add Pawes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mesr
Stálý Člen

Karma uživatele mesr - 17% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 12

Snad se ti to povede.

Old Post 04-03-2003 v 16:36 PM
mesr je offline   Profil uživatele mesr   Find more posts by mesr   Foto galerie člena mesr   Click here to Send mesr a Private Message   Add mesr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-11-2005 - 2005-foto - 13 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8179410 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív