Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Lipi's out 06
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Lipi's out 06 Příspěvek č. 1










Trochu paradoxně začínám tento thread v době kdy u nás napadlo asi 30 čísel sněhu, ale nejsem komunista abych poručil větru dešti ("sněhu"), takže můžu jenom doufat, že to brzo sleze a bude ono očekávané jaro.
Teď k věci:
Na fotkách je osm řízků v mističce (2x Durga Mata, 2x Early Skunk, Swiss Crypto, K2, WW a Budha. Dík Kozzymu a Drevo-Kocurovi
Ty tři zasazený zůstaly u mně a zbylých pět odcestovalo k jednomu spoluvesničanovi (info o nich bude dodávat on sám).
U mně zůstali Early Skunk, Durga Mata a Swiss Crypto. Do letošní výsadby počítám ještě s dalším osazenstvem z řízků, a taky pojedou moje loňský nej modely ze semen, ale to všechno až pozdějš
Zpět k tomu co už je. Tři zmiňovaný holky jsou zasazené v kvetníčkách 10x10x9cm v mixu zeminy koupené v buamaxu s agroperlitem v poměru asi 70% substrát a 30% agroperlit. Ph je lehce upraveno dolomitickým vápencem.
Po první noci za oknem došlo k dost nepříjemnýmu oschnutí lístků v důsledku nízký vlhkosti vzduchu a tak sem byl nucenej něco vymyslet, než bude pozdě. Vymyslel jsem prehistoricky primitivní foliovníček z mističky, špejlí a igeliťáku, kterej je vidět na fotce. Po přestěhování do novýho příbytku se vše vrátilo k normálu, dneska jim svítí slun a maj se čile k světu
Sem dost zvědavej jak se jim za oknem povede. Nikdy jsem tak brzo nesázel, takže je to takovej malej pokus, ale mylsim, že kdo nic nezkusí, nic nezjistí. Myslim, že po těch dvou dnech co se pěkně chytli už by (snad! ) něměly přijít žádný vážnější komplikace.
Další info přinesu až bude o čem informovat.
Peace

Old Post 13-03-2006 v 08:19 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 2

naprd je že keď ich budeš mať za oknom čochvíla ti začnú kvitnúť potom sa síce zas dajú na rast keď ich vysadíš a bude to všetko také spomalené ver mi min. rok som mal podobný problém,takže rada : zbúchaj si nejakú provizórnu skrinku s pár úsporkami a bude to omnoho lepšie

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 13-03-2006 v 16:36 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 3

2 gona: No když vidim venku ten sníh, tak se mi ten nápad se skříňkou na předpěstění čím dál víc nabízí. Na druhou stranu musim říct, že loni jsem taky sázel dříf, kytky taky začali kvest a problém s revegem neměli prakticky žádnej,protože dorostli do naprosto normálních rozměrů. Fakt je, že letos je to ještě posunutější, tak uvidíme, jak to dopadne.

Každopádně dík všem za podporu!!!!

Old Post 14-03-2006 v 06:55 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 4

jasné jasné a min . rok si tiež mal klony? jak som díval tvoj trejd tak asi nie u klonov je to večšie riziko pretože sú stresované viac zakoreňovaním a keď ešte toto môže sa stať že sa z niektorých citlivejších stane herma a to by som nerad videl tak jak maš možnosť určite sprav skrinku veľa štastia viem že niesi žiadny začiatočník tak sa nenehnevaj že ťa poučujem o veciach ktoré vieš len sa ťa k tomu snažím dokopať lebo vidím že si trochu lenivý

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 14-03-2006 v 14:57 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 5

2 gona: Tak to jsi uhodil hřebíček na hlavičku, protože lenivost je moje druhý jméno Moje třetí jméno je "do kapsy hluboko" a to je možná větší problém, než ta leniovost, protože bez peněz do skříně nelez Čím dál víc se ale ujišťuju, že pro ty řízky to chce něco víc, než výhled na zasněženou krajinu Co se týče loňskýho roku, tak to jsem jel ze semen, takže řízky jsou moje premiéra a tudíž se rád nechám poučit

Old Post 15-03-2006 v 06:57 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Zdravím tě Lipi, jak už tady někdo psal, kytky začnou kvést, i mě se to už povedlo, předčasně zasadit. Zjistil jsem ale, že pokud pak z kytky otrháš ty paličky co se vytvořily, ona chytne druhej dech a začne zase růst. Z těchto pokusů vyrůstají monstrózní kytky. Měj se.

Old Post 15-03-2006 v 08:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 7

Zdárek cirkusáku:-) No v monstrózní kytky jedině doufam, teda pokud nepolezou přes střechu kůlny:-)

Old Post 15-03-2006 v 08:59 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 8

Tak jsem se rozhod, že problém se slunkem si važaduje rychlé řešení a tak jsem se vydal do nejbližšího elektra a koupil 25W úsporku cool white, což by mělo pro muj účel stačit. Doma pořešim nějakou tu škatuli (uvažuju o vybydlenym prádelníku). Až to budu mít takňák v kupě, tak hodim update.
Zatim

Old Post 15-03-2006 v 12:43 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

slun:-) Příspěvek č. 9







Tak jsem to včera pofackoval a vzniklo z toho toto.
Materiál:1x prádelník, 1x lampička s bílým stínítkem a včera zakoupenou úsporkou 25W (viz. horní přispěvek), 2x leskle bílý list nástěnného kalendáře a nakonec osazensvo klonů. Svítim den/noc 18/6 hodin. Výsledek = listy vstyčené vzhůru k jejich novému slun, tak to snad bude OK Mam jeden problém. Na krabičce tý úsporky bylo napsáno, že se nehodí na elektronické spínání (je to prakticky na všech úsporkách). Znamená to, že bych to neměl dávat na časovej spínač? Příde mi to že je to jedno jedno jestli to rozsvítim já, nebo mechanický hodiny. Radši jsem je zatim nekoupil a řešim to tak, že jdu pozdějš spát , ale neni to moc pohodlný, tak bych tam ten časovač rád dal, ale zase bych třeba nerad vyhořel Radu uvítam!!!

Old Post 16-03-2006 v 06:32 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 10

Cuss, styma usporkama a elektronickym spinani mylsi to ze by se nemeli napojovat na BEZKONTAKTNI spinac tj. treba tyrystorovej.

Protoze pri startovani je to stejny jak u sodiku, na kratkou dobu tym vznikne visi napeti a to nemusi bezkontakt vydrzet, ale podle me bych se toho nebal.

Takze zaver muzes to napojit na spinacky mechanicky i elektronycky protoze v elektronickejch i mechanickejch je rele.

Cussssss

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 16-03-2006 v 14:40 PM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 11

Drevo-Kocur: Jak chci vyhořet? No to já právě nevim, tak jsem se radši zeptal, bo barák mam jenom jeden a věru nerad vbych na něj koukal, jak . Takže dneska valim do baumaxu a kupuju hodiny, aspoň se konečně trochu vyspim Abych pravdu řek, tak z tý moravský genetiky se mi nejvíc líbí SC, protože se začíná pěkně větvit (bude to mazec). DM je taky v klidu a nejšokovanější je ES,ale on se z toho určitě vylíže

Old Post 17-03-2006 v 06:44 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 12




Tak děcka jsou pod umělým slunkem 6.den a je vidět že jim chutná Větvičky už pěkně raší a rostlinky se netáhnou do výšky a maj pěkně silný stonky. Včera jsem udělal celkem zásadní upgrade prádelníku ... Světlo z lampičk yse mi vůbec, ale opakuji vůbec nelíbilo a tak jsem koupil dva kusy objímek E27 celkem za 26,-Kč a vyrobil nový světelný zdroj. Přibyla jedna 26W úsporka(warm white) a obě úspork ajsem přidělal na starou tabuli zrcadla a na drátech zavěsil k estropu prádelníku. Světlo pokryje mnohem větší plochu a hlavně mhnohem líp svítí. No uvidím jak se to bude prckum líbit. Na fotkách neni moc vidět pokrok kytiček, protože je to focený telefonem a to moc detaily nezachytí, ale rozdíl v osvětlení je viditelnej na první pohled .
To je pro dnešek asi tak fše......

Old Post 21-03-2006 v 07:02 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 13

Drevo-Kocur: No né, že bych od Tebe takovou poznámku nečekal Každopádně je fakt, že na tom něco je, ale hlavně je to vo tom, že když jsem si sázel semena, kterých jsem měl půl tuny, tak mi na tom nezáleželo tak jako, když jsem si koupil řízky, který bych nerad aby zdochly Takhle je to fakt v pohodě, protže "PORUČIM VĚTRU, DEŠTI!!!!" (bo mám časovač a rozprašovač )

Old Post 22-03-2006 v 06:45 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Lipi: Inu hodně štěstí přeju rok se s rokem sešel a zase to je tady - já osobně to tak zatím ale nevnímám, protože jsem stále v hlubokým zimním spánku - nemám ani semena bohužel, snad seženu nějaké řízky. Uvidíme.
No, to je tak vše co jsem chtěl napsat. Měj se. Hoj

Old Post 22-03-2006 v 19:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 15

Inu Tě zdravím futeW
Myslim, že s tim, že nemáš sémě si nemusíš lámat hlafu, bo času ještě dost a řízků myslim taky dostatek. Rok se s rokem sešel, ale já cejtim v kostech (né že by mi smrděli, ale myslim tim takovej ten pocit ), že ten letošní growerovskej bude určitě lepší než loňskej, protě growerův ráj na zemi
Měj se ať te provází slunce a samý dobrý modely

Naposledy upravil lipi 23-03-2006 v 13:42 PM

Old Post 23-03-2006 v 06:38 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 16

Drevo-Kocur: No jezeďáci vždycky překvapěj, ale vždycky negativně Jo a na tu procházku s sebou můžeš vzít ty svoje veverky, teda jestli je od sebe odtrhneš , vypadaj totiž, že maj celkem výdrž a dost je to baví

Old Post 23-03-2006 v 13:41 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-09-2016 - Kompost Out 2016 - 0 odpovědí
12-09-2009 - Kali Mist OUT 2009 - 7 odpovědí
16-09-2009 - TRIP out 2009 - 52 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6504300 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív