Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » bude mi sačit toto osvětlení?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Marcel
Stálý Člen

Karma uživatele Marcel - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 65534  

Dotaz bude mi sačit toto osvětlení? Příspěvek č. 1

Mám předelanej kumbálek v bytě a udělal jsem tam přepážku a nyní to vypadá jako skříň. Je 1m na délku 60 cm šíře a výšku 1.6m hodlám použít na řízky 125 w Nurturelite a na fázi květ 250w sodík cca 6 kytek myslíte, že to bude stačit čí si mám dát heště něco světěl navíc? vymalováno tam je na bílo. Jak jinak ...
díky za postřehy

Miluju Konopí

Old Post 11-03-2006 v 12:02 PM
Marcel je offline   Profil uživatele Marcel   Find more posts by Marcel   Foto galerie člena Marcel   Click here to Send Marcel a Private Message   Add Marcel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Marcel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
belladonna
Stálý Člen

Karma uživatele belladonna - 95% PěstitelskáKarma uživatele belladonna - 95% PěstitelskáKarma uživatele belladonna - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 117  

Pohodička Příspěvek č. 2

Pokud mas moznost,tak tam soupni 4kilo sodika.A na ty rezany 400w metlu a mas to uplne nejvic v poho!

Old Post 11-03-2006 v 12:21 PM
belladonna je offline   Profil uživatele belladonna   Find more posts by belladonna   Foto galerie člena belladonna   Click here to Send belladonna a Private Message   Add belladonna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Don Genaro
Nový Člen

Karma uživatele Don Genaro - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 3

Zdarec,ten prostor budeš dělit na pěstební část a část pro řízky,nebo celý prostor co jsi popsal bude pro pěstění a řezany budeš mít jinde?Jestli to máš tak,že nejdřív zakořeníš řezy a potom Jen přehodíš světlo a vše zustává v 1*0,6*1,6 od začátku do konce,tak si myslím,že to máš s tím světlem v poho(možná,ale to uvidíš sám přidat na qět větší watáž).Nemám zkušenost s 125 w Nurturelite,používáme normální úsporky a na řezy je to v poho,takže si myslím,že 400w na řezy,pokud nechceš matkovat je přehnané.Uspořené waty bych vrazil do qětu,tam ti to při délce 1m možná pochybí.Měj se ať sedaří

Old Post 11-03-2006 v 13:09 PM
Don Genaro je offline   Profil uživatele Don Genaro   Find more posts by Don Genaro   Foto galerie člena Don Genaro   Click here to Send Don Genaro a Private Message   Add Don Genaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 4

melo by ti to stacit uplne v klidu,ale 400W nic nepokazis,akorat jedina vyhrada:sezen si mylar na steny okolo pac urcite mas steny matny,vid?odraz svetla neni zanedbatelnej!!

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 11-03-2006 v 13:23 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marcel
Stálý Člen

Karma uživatele Marcel - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 65534  

Příspěvek č. 5

čus Done odhaldl jsi to naprosto přesně pojedu to pořád ve stejnných rozměrech a na dvě fáze. Malinko se bojím, že ta 250W bude s vodřenejma ušima, ale máme u nás v práci takové šikovné lapače na hmyz a podle mě je to UV 15W svítí (fialově) tak si mysílm, že bych ji tam heště přidal. jinak díky za odpovědi pošlu vám foto po dokončení výstavby!!

Miluju Konopí

Old Post 11-03-2006 v 16:05 PM
Marcel je offline   Profil uživatele Marcel   Find more posts by Marcel   Foto galerie člena Marcel   Click here to Send Marcel a Private Message   Add Marcel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Marcel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: bude mi sačit toto osvětlení? Příspěvek č. 6

Určitě tam dej tu 400W sodík na květ a třeba 250W metalhalidovou na růst.
Je zbytečné utrácet za Nurturelite.

Old Post 11-03-2006 v 18:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marcel
Stálý Člen

Karma uživatele Marcel - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 65534  

Palec dolů Příspěvek č. 7

no tak tu 125 w mám už doma tak to jsem prokoučoval. No a co se týče té 250 w tak ta je ve výrobě....... tak to se poseru no nic příště se poradím dřív...... I tak díkes

Miluju Konopí

Old Post 12-03-2006 v 16:40 PM
Marcel je offline   Profil uživatele Marcel   Find more posts by Marcel   Foto galerie člena Marcel   Click here to Send Marcel a Private Message   Add Marcel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Marcel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-10-2009 - Rada na tento typ osvětlení - 13 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5333360 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív