Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » hodne jsem přečetl ale chci si o tom pokecat...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Kaspars
Stálý Člen

Karma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 319  

hodne jsem přečetl ale chci si o tom pokecat... Příspěvek č. 1

Zdravin vas chlapy, zacinam si delat 60x60x120 250w sodik a hodne jsem toho precetl ale taky bych si o tom rad pokecal s nekym co uz ma nejakou tu zklizen za sebou ,treba me vyvede z nejakeho meho omilu... tak zatim

Old Post 08-03-2006 v 22:00 PM
Kaspars je offline   Profil uživatele Kaspars   Find more posts by Kaspars   Foto galerie člena Kaspars   Click here to Send Kaspars a Private Message   Add Kaspars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

takže... sice nejsem chlap, holt smůla, lidstvo není jednopohlavní
hledej
čti FAQ
čti fóra - Úvod do Groweru, Základní pěstitelské informace, Indoor pěstování....

Mno a to hlavní - když vyrábíš novej thread, máš vlevo takovej hezoučkej červeně ohraničenej boxík . BUĎ TAK LASKAV, PŘEČTI SI HO A_N E I G N O R U J_H O !!!!!!!!

Old Post 08-03-2006 v 22:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaspars
Stálý Člen

Karma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 319  

... Příspěvek č. 3

Ženo... to jsi špatne pochopila ja si to všechno už prečet, dost jsem se naucil a pochopil jsem spoustu veci, ale red bych jen prohodil slovo jestli je to proti nejakym pravidlum tak OK... ale jinak nemusis byt tak neprijemna a odkazovat me na neco co jsem uz cetl....

Old Post 08-03-2006 v 22:21 PM
Kaspars je offline   Profil uživatele Kaspars   Find more posts by Kaspars   Foto galerie člena Kaspars   Click here to Send Kaspars a Private Message   Add Kaspars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yarreck
Stálý Člen

Karma uživatele Yarreck - 79% PěstitelskáKarma uživatele Yarreck - 79% PěstitelskáKarma uživatele Yarreck - 79% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 173 

Příspěvek č. 4

Kaspers: čau,asi se přehlídla,jasně že to proberem

120cm je dost nízký,bude o chtít indiku..
no a nechceš tam hodit jen jednu kytku? mohla by to být dobrá volba a v prosvíceným okolí si předpěstovat venek

Old Post 08-03-2006 v 22:29 PM
Yarreck je offline   Profil uživatele Yarreck   Find more posts by Yarreck   Foto galerie člena Yarreck   Click here to Send Yarreck a Private Message   Add Yarreck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

psala jsem jinému MODovi - přesunuto do Úvodu
a ne, nepřehlídla jsem se, "všechno už jsem četl" jsem viděla už několikrát
Na pokecání je tu chat, chceš-li vědět něco konkrétního, ptej se konkrétně, nebo dodej konkrétní info či foto a bylo by dobrý thread nepojmenovávat "..." nebo "hodně jsem přečetl, ale chci o tom pokecat".

Naposledy upravil 09-03-2006 v 08:42 AM

Old Post 09-03-2006 v 08:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4942150 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív