Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » SuperCropping - Ohybani kytek vodorovne pro zvyseni vynosu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17
Autor
Téma 
Žmilek
Nový Člen

Karma uživatele Žmilek - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 257

Tato metoda je vynikajici, páč spolu se zaštipovanim se da udělat z jedne kytky až 5kg! Toto mi osobně sdělil Jorge Cervantes, když jsem se s nim bavil na Cultivě ve Vidni :-)

Old Post 27-05-2014 v 09:51 AM
Žmilek je offline   Profil uživatele Žmilek   Find more posts by Žmilek   Foto galerie člena Žmilek   Click here to Send Žmilek a Private Message   Add Žmilek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmateurGrow
Stálý Člen

Karma uživatele AmateurGrow - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 42  

Nějaké rady? :D Příspěvek č. 258

Zdravím, pěstuju letos poprvé a hned zkouším trochu ohýbání (ne ten SuperCropping-příjde mi to až moc drastické ).

Hodím sem odkaz na fotku, jak jsem to prozatimně pořešil, hodlám tu kytku nějak protáhnout pod provázkama, určitě tam ještě nějaké dodělám.. kytka už má cca 90cm.

Díky za tipy.

http://grower.cz/home/potw.php?p...649&action=show

Pěstu Zdar!

Old Post 23-06-2014 v 14:55 PM
AmateurGrow je offline   Profil uživatele AmateurGrow   Find more posts by AmateurGrow   Foto galerie člena AmateurGrow   Click here to Send AmateurGrow a Private Message   Add AmateurGrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WNM
Stálý Člen

Karma uživatele WNM - 77% PěstitelskáKarma uživatele WNM - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 259

citace:
Původní příspěvek od Žmilek
Tato metoda je vynikajici, páč spolu se zaštipovanim se da udělat z jedne kytky až 5kg! Toto mi osobně sdělil Jorge Cervantes, když jsem se s nim bavil na Cultivě ve Vidni :-)


tak to ti závidim (v dobrom .)) mať tú česť rozprávať sa s J.C.

ale k tématu : možno to tu je ale to nevadí....
K super croppingu podla mna patrí nadvezovanie rastlín hlavne u Outdooru
kde hrozi vetšia šanca že budeme mat pliesen... Pretože ked bude mat každá vetva vetší priestor čo získáme nadvezovanim bude tím vetšia cirkulácia vzduchu..
Pokial nechceme použiit prípravký proti pliesnam je toto najlahčý postup ako tak tomu zabránit.. Dokonoca aj Jorge Cervantes to robí aj ked žije v oblasti kde
je minum výskitu pliesni.. vid.video ak otom rozprava cca 1,30
https://www.youtube.com/watch?v=Ryv...0NPJn0CW5cvbt5A
a dlšie video kde ukazoval nadvezovanu rastlinu
https://www.youtube.com/watch?v=sfR...0NPJn0CW5cvbt5A

toto leto som nadvezoval 2 rastlínky
a na 2 som skúšal super cropping pri jednej sa mi podarilo nechtiac zlomit hlavnu paličku no po druhej návšteve sa spravili asi 4 nové odfotim to je to fakt dobrá vec
a používaju to podla mna vela velkých borcou...

Možno teraz som dosť high, ale pojdem este vyssie

Naposledy upravil WNM 07-08-2014 v 20:09 PM

Old Post 07-08-2014 v 19:55 PM
WNM je offline   Profil uživatele WNM   Find more posts by WNM   Foto galerie člena WNM   Click here to Send WNM a Private Message   Add WNM to your buddy list     Navštiv homepage uživatele WNM! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STi
Stálý Člen

Karma uživatele STi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 260

To s tim foliakem mne taky zajima. Sice mi už zahradu straži dva pitbully ale i tak si nesu jisty. Kolega o dva baraky vedle došel o pulnoci domu z pivka a nejaky šramot ze zahrady. Jde kouknout a tam dva čorkaři. Psa nema ale taky ani foliak ani extra velky plot. Takže na dalši rok řešime jestli to v tom foliaku muže byt celou dobu.

Životy jiných končí při rychlosti u
které životy druhých ožívají ........

Old Post 15-12-2018 v 14:04 PM
STi je offline   Profil uživatele STi   Find more posts by STi   Foto galerie člena STi   Click here to Send STi a Private Message   Add STi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STi
Stálý Člen

Karma uživatele STi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 261

Jinač abych to tady nezasrival čorkama. Super to ohejbani. Těši mně že to pude udržet pod hranici dvou metru doufam. Moby dick už se těší

Životy jiných končí při rychlosti u
které životy druhých ožívají ........

Old Post 15-12-2018 v 14:06 PM
STi je offline   Profil uživatele STi   Find more posts by STi   Foto galerie člena STi   Click here to Send STi a Private Message   Add STi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loco5er
Nový Člen

Karma uživatele Loco5er - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 262

Krasnej kousek to sa tak snadno nevidi.

citace:
Původní příspěvek od kuriboj
koukni do galerie tam mam z letoska . ale tohle je z min roku PPP

Old Post 25-02-2019 v 21:43 PM
Loco5er je offline   Profil uživatele Loco5er   Find more posts by Loco5er   Foto galerie člena Loco5er   Click here to Send Loco5er a Private Message   Add Loco5er to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DanWalk
Stálý Člen

Karma uživatele DanWalk - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 263

tie videa si idem rovno pozriet dakujem za napad

2014- Moj prvy grow


Old Post 17-02-2020 v 13:39 PM
DanWalk je offline   Profil uživatele DanWalk   Find more posts by DanWalk   Foto galerie člena DanWalk   Click here to Send DanWalk a Private Message   Add DanWalk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plagatek
Nový Člen

Karma uživatele plagatek - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 264

Čau snažím se ohybat každý rok. Ale pak jak přijdou bouřky na podzim a větry tak se me to pokažde hodně poláme i když to mám přivázané. Tento rok budu zas ohýbat jak satan co nejvíc to půjde.
Dělam to tak , že první měsíc semínko zastřihuji a pak jak se to rozvětvi tak to roztahuji co nejvic to jde.

Old Post 26-05-2020 v 19:36 PM
plagatek je offline   Profil uživatele plagatek   Find more posts by plagatek   Foto galerie člena plagatek   Click here to Send plagatek a Private Message   Add plagatek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kilopaprik
Stálý Člen

Karma uživatele kilopaprik - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 265

zdar souhlas s plagatem minula sezona cela NL rozlamana a to sem mel k tomu svazanej bambus aby to nelitalo, nepomohlo. Nejlepe pri spatnem pocasi uklidit

Old Post 27-05-2020 v 01:40 AM
kilopaprik je offline   Profil uživatele kilopaprik   Find more posts by kilopaprik   Foto galerie člena kilopaprik   Click here to Send kilopaprik a Private Message   Add kilopaprik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plagatek
Nový Člen

Karma uživatele plagatek - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 266

lame se me to pokazde jakoby v kolenu tzn. ze se nezlomi pulka vetve ale zlomi se me to u hl.stonku.

Old Post 27-05-2020 v 18:33 PM
plagatek je offline   Profil uživatele plagatek   Find more posts by plagatek   Foto galerie člena plagatek   Click here to Send plagatek a Private Message   Add plagatek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ESOcz
Stálý Člen

Karma uživatele ESOcz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2021
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 267


Ahoj chci začít s trenovanim mich 9 rostlin ale nevím jaká technika bude nejlepší později dam asi síť ale tet jak začít ohybanim nebo zastipnutim a top nebo Fim nemůžu se rozhodnout díky za vaše rady

Old Post 27-12-2021 v 06:02 AM
ESOcz je offline   Profil uživatele ESOcz   Find more posts by ESOcz   Foto galerie člena ESOcz   Click here to Send ESOcz a Private Message   Add ESOcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3668980 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív