Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj první pokus o in door
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Obecné Můj první pokus o indoor Příspěvek č. 1

Zdravím Vás, tak kde by jsem začal. Asi tím, že pokec s kámošem a okolnosti dali tomu, že jsem se pokusil o svůj první pokus pěstování. Chtěl jsem pěstovat in door, ale po několika hodinách koukání a pátrání po zkušenostech jsem z toho opustil. K dispozici jsem měl jen 20W úsporku což je docela nevhodné světlo a vyroste to asi více jen za oknem. A také jsem neměl skříň no záčátky to byli opravdu špatné =) Pouze jsem jen přisvěcoval tím málem v noci, aby byla perioda 18/6. Ale k pěstování.

Osazenstvo: 1x řízek bohužel nevím model.

Hlína: pečlivý výběr z hnoje ze zahradky půda byla pěkně černá plus perlit. poměr 2:1

Přísvět: 20W úsporka Philips.

Hnojky: Kristalon- START a PLOD A KVĚT.

Naposledy upravil Sronson 15-09-2006 v 21:50 PM

Old Post 22-08-2006 v 18:50 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 2




Tak nejaké foto. Řízek jsem získal 30.5.06 přísvět jsem dělal opravdu hodně začátečnicky. K dispozici byla lampička 20W úsporkla a okolo na odraz světle karimatka =) Ale už na foto je to z 2.6.06

Old Post 22-08-2006 v 18:56 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 3



Foto z 11.6.06 Přísvět 20W warm white + 18W cool white. Plus mikro větráček made in home motorek a vrtulka+ ohyb kytičky.

Old Post 22-08-2006 v 19:04 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 4




Foto z 19.7.06 kytičku jsem si naohýbal. A je na jednu stranu což jsem chtěl. Aby šlo světlo co nejvíce na větvení. Na ohýbání používám drátky.

Old Post 22-08-2006 v 19:20 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 5


Jinak k fotu z 19.7.06- trošku jsem protrhal listí, aby bylo více slunka i na spodní větvičky.

Tak 27.7 jsem musel kytičku přestěhovat na chvilku pryč z bytu. A byla asi týden venku na noc do místnosti proti zvěři a slinákům. Měla také malý květináček tak jsem jí přesadil hned se rozrostla o něco více.
Foto z 27.7.06 skoro 2 měsíce růstu. Omlouvám se za kvalitu...

Old Post 22-08-2006 v 19:31 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 6





Vzal jsem to trošku šupem tak doufám, že mi to prominete. Další foto z asi 9 dnu květu 22.8.06 Už bez přísvětu začal jsem hnojit Krystalonem PLOD A KVĚT. Jinak právě plánuji. Stavbu skříně materiál už mám sehnaný. Ještě větráčky 1 asi určitě stačit nebude a lepší světlo. Nejspíš sodík. Jinak připomínky k pěstování rád přijmu a poučím se od ostatních growerů. Tady je foto z dnešního dne 22.8.06 + makro. Ještě otázka myslíte, že jí mám trochu protrhat listí a nebo to nechat a až na cca posledních 14 dní. A jaké máte zkušenosti z hnojením krystalonem- START a PLOD A KVĚT díky za odpovědi Mějte se.

Teď už to je jen za oknem a doufám, že jsem tento můj příspěvěk nedal špatně váhal jsem mezi indoor a outdoor. Kytka je více času za oknem tak je to spíše indoor (windoor) =)

Naposledy upravil 23-08-2006 v 09:46 AM

Old Post 22-08-2006 v 19:37 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

kytka vypada pekne ale napadlo me ty ji chces porat svitit jenom tema usporkama? Na tak velkou kytku mi to pripada trocha malo!

Old Post 23-08-2006 v 10:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 8

Ne už jsem zjistil, že úsporka je skoro k ničemu. Tak jsem se na to vykašlal. Mám to jen u okna a jde to docela pěkně. Jen nevím jestli mám trošku protrhat to lisít nebo až ke konci růstu.

Old Post 23-08-2006 v 11:31 AM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 9

cau
pjeknej to kerik - ja bych s otrhavanim listu pockal do kvetovy faze ;-) . . .a myslim ze u toho vokna to taky neni nejstastnejsi reseni - zkus poridit aspon naky zarivky treba TLDcka od philipse a uvidis jak krasne poroste . . .
Jinak na kvet chces pouzit co ? - pises sodik - ale jakou wataz? . . .
Ten kerik vypada uz dost velky tak by to mozna chtelo neco silnejsiho aby to vubec prosvitilo . . .
Napis jak to mash velky ;-)
zatim zdar a hodne uspechuuu ;-)

Old Post 24-08-2006 v 05:08 AM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 10

Zdravím Tě, díky za radu počkám. Vím o tom, že to není nejlepší řešení za tím oknem, ale kytka už je opravdu moc velká(ŠxV)67x56. Právě si chci udělat skříňku už mám sehnaný materiál. Ještě scháním osvětlení,vlhkoměr a teploměr a budu kompletní. Zatím a ještě jednou díky za radu.

Old Post 24-08-2006 v 10:15 AM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 11




Tak po delší době nejaká aktualizace. Hnojení pokračuje kristalon plod a květ. Momentálně hnojím 2x týdně. Hnojil jsem více, ale nedělalo to dobrotu.
1 foto můj sek =( ,když jsem si ráno před školou řekl,že to kytí do odpoledne vydřží. Vydržela, ale asi utrpěla menší šok tak jsem se jí poprávu omluvil a zalil a orosil a za 5 min. už byla svěží=)

Old Post 11-09-2006 v 19:19 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 12

Mám tu poslední aktualizaci a to ze dne 8.10.06 kytka už se mi zdála zralá tak jsem jí skosil. Bylo z toho 42g suchého. Kouř je při první tahu trochu škrbavý, ale další už má chuť bez škrábání. Přikládám fotky... A díky všem za příspěvky a K+. Můj příští příspěvěk už by měl být opravdu na 100% indoor. Tak že ještě jednou díky všem!!!

Old Post 06-11-2006 v 14:22 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 13





Mám tu poslední aktualizaci a to ze dne 8.10.06 kytka už se mi zdála zralá tak jsem jí říznul. Bylo z toho 42g suchého. Kouř je při první tahu trochu škrábavý, ale další už má chuť bez škrábání. Přikládám fotky... A díky všem za příspěvky a K+. Můj příští příspěvěk už by měl být opravdu na 100% indoor. Tak že ještě jednou díky všem!!!

Naposledy upravil Sronson 09-11-2006 v 15:18 PM

Old Post 06-11-2006 v 14:29 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

pochopil jsi jako jeden z mala tak brzo K+ takhle by pod usporkama asi nevypadala!

Old Post 09-11-2006 v 13:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-01-2021 - První pokus indoor- 315W CMH - 27 odpovědí
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
02-12-2019 - MŮj PrvnÍ Indoor - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6801750 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív