Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Ako dlho ste hulili kym ste zacali pestovat??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Ako dlho ste hulili kym ste zacali pestovat??
Najprv som zacal pestovat
Par mesiacov
Rok
Dva
Tri
Viac
Omnoho viac!
Nepestujem..
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Dotaz Ako dlho ste hulili kym ste zacali pestovat?? Příspěvek č. 1

Zdravim setkych.. Tak ma napadlo spytat sa ako dlho ste hulili kym ste sa pustili prvy-krat do pestovania (resp. medzicas medzi prvym zahulenim a prvym pestovanim)...?
Myslim ze u kazdeho to bolo osobitne...niekoho to hned nenapadlo,iny nemal ako,dalsi na to nemal odhodlanie,niekto sa pre pestovanie rozhodol az z objavenim Groweru...

Ja osobne hulim druhym rokom,ale pestovat idem az teraz..Skor som totiz nemal moznosti a priestory...Takze mne to trvalo 2 roky,..ale pestovat som uz chcel oo dost skorej...

Old Post 08-10-2006 v 16:02 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 2

dva roky to tusim su...a grower mi velmi pomohol..a hlavne tyto ludia ktory spolu tvoria komunitu

Old Post 08-10-2006 v 16:06 PM
Toxikoman je offline   Profil uživatele Toxikoman   Find more posts by Toxikoman   Foto galerie člena Toxikoman   Click here to Send Toxikoman a Private Message   Add Toxikoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UrbaN
Stálý Člen

Karma uživatele UrbaN - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 3

jako první jsem zasadil,kvůli zvědavosti,a říkal jsem,že si zahulím až to co mi vyroste..jenže pak mě vytáhl kámoš ven,že má trávu a už to bylo

...... ______________
_-´ King Of The Bong`-_
...\ ___4_E_V_E_R___ /

Old Post 08-10-2006 v 16:19 PM
UrbaN je offline   Profil uživatele UrbaN   Find more posts by UrbaN   Foto galerie člena UrbaN   Click here to Send UrbaN a Private Message   Add UrbaN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clandestino
Stálý Člen

Karma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 4

Ja sem zaccal hulit nekdy na podzim, zalibilo se mi to tak sem se hne postaral o seminka na jaro.

Old Post 08-10-2006 v 17:11 PM
clandestino je offline   Profil uživatele clandestino   Find more posts by clandestino   Foto galerie člena clandestino   Click here to Send clandestino a Private Message   Add clandestino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

ja zacal hulit asi v 95tym a pestuju od 04teho,tedy od nalezeni tohoto webu

Old Post 08-10-2006 v 17:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

já hulil asi rok nebo dva, teď nevim, pak jsem se začal pokoušet o pěstování ale výsledky nic moc (spíš nic), to se opakovalo dva roky, pak jsem rok nepěstoval, až letos už to vypadalo dobře, ale někdo to sklidil dřív než já, takže zase příští rok

Old Post 08-10-2006 v 18:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nide
Stálý Člen

Karma uživatele nide - 58% PěstitelskáKarma uživatele nide - 58% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 98 

Příspěvek č. 7

3 roky jsem na skole palil, pak se vratil domu a zacal jsem pestovat. nejdriv doma na balkone, potom jsem se zacal rozsirovat...ted je ze me narkobaron

Old Post 08-10-2006 v 19:34 PM
nide je offline   Profil uživatele nide   Find more posts by nide   Foto galerie člena nide   Click here to Send nide a Private Message   Add nide to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zizik
Stálý Člen

Karma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 8

ja sem zacal burtit v lete 03´ a zasadil sem nedavno => takze moje prodleva jsou TRI ROKY

Old Post 08-10-2006 v 21:18 PM
zizik je offline   Profil uživatele zizik   Find more posts by zizik   Foto galerie člena zizik   Click here to Send zizik a Private Message   Add zizik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
._.
Stálý Člen

Karma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 9

Začal jsem pěstovat dva roky před tím, než sem začal kůřit...
První kytkyy uschly dřív, než začaly kvést, druhou úrodu mě sklidil nějaký 14-tiletý zmrd, třetí hulím doteť

Na paloučku u lesa...( big bud, Nebula, superskunk x blueberry, Noname,..)-SKLIZENO


400w

Old Post 09-10-2006 v 09:15 AM
._. je offline   Profil uživatele ._.   Find more posts by ._.   Foto galerie člena ._.   Click here to Send ._. a Private Message   Add ._. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

No ja zacal nejdriv pestovat a kdyz to tak pekne vyrostlo tak sem zacal aj hulit. No uz je tomu nejakych 8 let skorodenodenniho huleni a pestovani. A moooc me to bavi.

Old Post 09-10-2006 v 09:22 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ikary-san
Stálý Člen

Karma uživatele ikary-san - 72% PěstitelskáKarma uživatele ikary-san - 72% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 11

U mě to trvalo něco přes dva roky...Docela často mě kámoši zvali na brko a mě poslední dobou přišlo, že jim to začíná docela vadit, protože oni za to vetšinou dávali prachy. Na jaře jsem dostala od známýho semínka ať si něco zkusim vypěstit sama. A teď jsem moc hrdá na svý krásný kytičky i když byli jen tři (nebejt těch zku**enejch čorek tak jich máme pět), ale je to celkem kvalitka a jsem ráda, že to všem lidem co mě kdy zvali můžu oplatit

Old Post 17-10-2006 v 19:09 PM
ikary-san je offline   Profil uživatele ikary-san   Find more posts by ikary-san   Foto galerie člena ikary-san   Click here to Send ikary-san a Private Message   Add ikary-san to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rayniac
Stálý Člen

Karma uživatele rayniac - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 12

bohuzel musim konstatovat ze hulim uz asi 5 let a teprve letos se mi neco podarilo vypestovat a HLAVNE sklidit ;-)

Old Post 18-10-2006 v 07:46 AM
rayniac je offline   Profil uživatele rayniac   Find more posts by rayniac   Foto galerie člena rayniac   Click here to Send rayniac a Private Message   Add rayniac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zvire
Stálý Člen

Karma uživatele zvire - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 13

Cest
hulici ja hulim 6 let ale aktivne 4 a pestuju 3tim rokem a moje kytiz jsem letos sklidil sice dve ale kvalita nahradila kvantytu. Pease a good pecky

Old Post 20-10-2006 v 13:27 PM
zvire je offline   Profil uživatele zvire   Find more posts by zvire   Foto galerie člena zvire   Click here to Send zvire a Private Message   Add zvire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0328620 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív