Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Rockwool v bubbleru
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Chucky
Nový Člen

Karma uživatele Chucky - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 7 

Dotaz Příspěvek č. 1

Ahoj
Mam takovej problem doufam ze mi poradite ,ale potreboval bych rychle aby mi ta kytka nechcipla.
De mi ot toto:

Udelal sem si BUBLER mam 15 litrovej gbelik na barvu v nem mam 14 cm kvetinac ve kterym mam ROCKWOL kterej sem koupil ve GROWSHOPU na Ziskove.
Koupil sem tu vetsi kostku za 10 Kc.
V kvetinaci mi zabira asi tak 80% mista kolem sem to zasipal karamizitem.(psali ste aby se to zasipalo i zespoda ale to by mi spadalo do vody)
Kytku uz mam zakorenenou a kdyz priklopim viko tak voda saha asi tak 2 cm nad dno vnitrniho kvetinace a samozrejme v tom je i 2cm Rockwolu tak se chci zeptat jelikoz by v ty vode byl te Rockwol 50 dnu tak jestli neschnike kdyz bude ze spoda nasaklej vodou.
Zatim to mam este ve vzduchu ale brzo kytka proroste pres rockwol a koreny budou trcet do vody tak jestli taky nechcipnou v tom zespoda nasaklim Rockwolu.
Kdyztak mi prosim napiste co mam udelano spatne.
Dik moc hlavne by me zajmalo jak ma bejt ta vejska vody protoze jednou sem cet ze 2 cm nad dnem kvetinace a zase v jinym prispevku 2cm pod dnem kvetinace.
Dik moc.

Old Post 19-02-2001 v 22:42 PM
Chucky je offline   Profil uživatele Chucky   Find more posts by Chucky   Foto galerie člena Chucky   Click here to Send Chucky a Private Message   Add Chucky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phmh
Stálý Člen

Karma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 301 

Obecné kořeny Příspěvek č. 2

na začátku to hlavně nesmí stát ve vodě protože pak by to fakt shnilo
nevím jak ten bubler přesně funguje,ale asi by to mělo zalívat zvrchu v nějakých intervalech
a když kořeny prolezou do roztoku tak to nevadí,ty který tam chtějí tam zůstanou a ty kterej se tam nechce být tak rostou nad roztokem
když je jich tam v rockwoolu už víc větších tak pak nasávají rychlej a jsou odolnější proti přelití,ale ty v té střední výšce potřebují sem tam vzduch,tak to nech vysychat

!!! jak funguje svět! http://www.volny.cz/l_kopecky/ tak tady o tom nepíšou v novinách
to se dějou věci -tak to vypadá,že se už lidi dávajídohromady tak to tady s tím konopím třeba můžeme změnit dohromady a třeba ta naše planeta shoří(díky zastavení těžby dřeva třeba a jiných "užitečných" zdrojů)až o několik desítek miliard let později a nebude to qůli naší součastnosti
herbsman de la vega phmh45@centrum.cz

Old Post 19-02-2001 v 23:59 PM
phmh je offline   Profil uživatele phmh   Find more posts by phmh   Foto galerie člena phmh   Click here to Send phmh a Private Message   Add phmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele phmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-01-2015 - modifikovany bubbler - 36 odpovědí
29-08-2003 - Proudeni vody v Bubbleru - 3 odpovědí
29-08-2003 - Škodci v bubbleri - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6352910 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív