Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Pozor! Intenzivní kouření konopí způsobuje duševní choroby
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Jak vnimate riziko huleni?
Hulim hodne a kaslu na rizika
Hulim hodne ale o riziku premyslim
Hulim malo, ale ne kuli riziku
Hulim malo, chci byt dusevne svezi
Hulim fest a pociťuji, že něco není v pořádku.
Hulim a změnilo mě to k horšímu.
Hulim, nic mi to nedává, jen mě to ničí.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

no, jak mě ganja změnila
postupně jsem přestal pít alkohol - teďko si dam jenom as tak jednou za va měsíce skleničku vína nebo slivku na zdraví
přestal jsem kouřit cigarety - sic tabáček si kupuju, ale to abych měl čim ředt ganju
začal jsem žít zdravě

taky jsem se po maturitě naučil s ganjou německy, dostal se na čtyři vejšky / pak šel jeom na jednu a tady mě to teďko taky moc nebaví

a ja mi škodí? ten amotivační syndrom se snažim potlačovat a paměť? kua dyť já si pamatoval kulový už když jsem nehulil, takže to se mě netýká

Old Post 02-04-2007 v 10:18 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 34

zmeny .. podobne jako zminil ramon dexter .. alkohol vyjmecne kdyz je situace a koureni, doutnik, velmi vyjmecne

zil sem zrave, driv, ziju jeste zdravej ted .. mam mnohem vic volnyho casu. ktery sem si udelal vypustenim aktivit ktery ted nejak nepotrebuju. sem o dost vic v prirode. na vyletech. vychazkach. na vzduchu na slunicku. sem spokojenej.

v praci, co mi drive prislo jako hodne slozity a nemyslel sem ze budu nekdy delat, sem delal a odskakoval si zapalit pro legraci na zachod obcas. bez problemu. pamet. kupodivu. mam pocit ze zadny negativni zmeny nejsou. pamatuju si tak nejak mozna trochu jiny veci. specielne pamet casto pozoruju ale zatim nic ...

negativa .. vsimam si veci ktery sem drive nevnimal a to nekdy pusobi na prvni pohled ponekud nezykle .. takze legracni negativum, je pocit ze obcas nezapadam do nekterych mentalnich schemat ktere sou bezny v lidskym chovani

Old Post 03-04-2007 v 17:40 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lux
Stálý Člen

Karma uživatele Lux - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 35

hele podle mě je to uplně normální ale zase jen chtěj udělat to aby si všichni řekli: Ježiš ta marihuana to je ale strašná droga když tohle způsobuje. Ale kdyby takový výzkumy dělali třeba na alkoholu tak k tomu dojdou taky akorát to se to nikdo nedozví. A jestli chlastat nebo hulit tak radši hulit.

Old Post 09-04-2007 v 08:42 AM
Lux je offline   Profil uživatele Lux   Find more posts by Lux   Foto galerie člena Lux   Click here to Send Lux a Private Message   Add Lux to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 36

jj. Cim sem starsi tim vic si uvedomuju positiva (kterych v mim pripader ubiva) a negativa (kterych je furt stejne, akorad v pokrocilim veku hrajou vetsi roli v mim zivote). Mno proste asi bych nemohl pukat a kalit denne a nebeyt plbej vymastenej zevl co ma svoji svobodu a nic ho nesere (takze ani povinosti) kazdopadne vsechny tyhle veci daji cloveku zajimavej pohled na svet a taky pocity, ktery treba driv nejak nevnimal. A jak uz tu bylo receno, musi se naucit filtrovat positivni veci od tech negativnich a pak tehle daru sveta cloveku s rozvahou vyuzivat (pozor neplest s podobnym slovem trosku jineho vyznamu / zneuzivat) )

Old Post 11-04-2007 v 19:10 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alllien
Nový Člen

Karma uživatele alllien - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 37

Tak to je spis podle toho, jak je danny jedinec psychicky odolny.. Znam lidi, co se parkrat zhulili a chytali takovy psycha, ze bych je trefil a naopak lidi, kteri od prvniho dne huli prvni ligu a bez jedineho problemu.. Jedinej rozdil byl v tom, ze ta cast co z toho byla na prasky do toho sla se strachem a ta druha cast s radosti.. Tohle poznani se mi jeste umocnilo, kdyz jsem si ho vyzkousel na vlastni kuzi.. to kdyz jsem poprve zkusil papira.. To vam byla jizda, ze jsem se z toho probiral jeste par mesicu a dodnes dekle moc nemusim.. skratka a dobre, sel jsem do toho se strachem a dostal jsem, co jsem v podvedomi ocekaval.. a muj kamarad, ten si da za vecer klidne ctyri a po peti hodinach akce suse oznami, ze uz jde spat.. joo a vzdycky se hrozne tesi na haluze.. to ja z nich mel spis strach a tam byl ten hlavni rozdil...

Old Post 25-08-2010 v 11:57 AM
alllien je offline   Profil uživatele alllien   Find more posts by alllien   Foto galerie člena alllien   Click here to Send alllien a Private Message   Add alllien to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1625630 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív