Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Nováček a s problémem
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
bob666
Nový Člen

Karma uživatele bob666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 5  

Nováček a s problémem Příspěvek č. 1

Ahoj jedu svůj první indoor, venky mám vcelku zmáklé ale tady jsem překvapen, mám box 150*150na růst MH 400w, 7.5 litrů nádoby s drcený kokos, hnojivo JIDB, kytky rostli do teď dobře, zalejvam jednou za dva dny ale vlastně pořádně nevím jak, někdy my v podmisce stojí voda tak ji vyleji, pokaždé zálivka, často je rosim a to i sodou doma vyrobenou, z destovky nebo z odstate, ph kolem 6, měřeno papírky, teplota kolem 25, vlhkost 70 cca,, 4 kytky se mi najednou nějak postupně zkroutili, ostatní vypadají zdravé, mám strach že je to taky dožene, přikládám fotky a děkuji za rady bob

Old Post 14-04-2019 v 18:39 PM
bob666 je offline   Profil uživatele bob666   Find more posts by bob666   Foto galerie člena bob666   Click here to Send bob666 a Private Message   Add bob666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2

-foto by pomohlo....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 14-04-2019 v 20:45 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 3

caw! Neviem, či to uvedené pH sa vzťahuje na tú "sodovku", ale rosenie domácou sodovkou by som moc nedoporučoval a určite vynechal do budúcna. V tej sodovke je rozpustené CO2 a pH reakcia tej sodovky je kyslá, čiže tomu dávaš akože kyslý dážď slabou kyselinou. Skús premerať pH tej sodovky, mohlo by to byť podstatne nižšie, než pH6 - tak pozor na to!

Old Post 15-04-2019 v 09:15 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bob666
Nový Člen

Karma uživatele bob666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 4


Nejde mi nahrát fotka

Old Post 15-04-2019 v 10:55 AM
bob666 je offline   Profil uživatele bob666   Find more posts by bob666   Foto galerie člena bob666   Click here to Send bob666 a Private Message   Add bob666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bob666
Nový Člen

Karma uživatele bob666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 5


Tahle vypadá lépe, mají 14 dní

Old Post 15-04-2019 v 11:00 AM
bob666 je offline   Profil uživatele bob666   Find more posts by bob666   Foto galerie člena bob666   Click here to Send bob666 a Private Message   Add bob666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czechanonymous
Stálý Člen

Karma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 6

Pokud ti chybí CO2 tak ho normálně dokup pokud jsou finance. Já jsem do 120x120x230 stanu koupil AIRBOMZ CO₂ DISPENSER jen doplňuješ láhve jedna za 250 mám pocit. jde nastavit podle sebe vypouštění je to super. já to mám na trochu víc nastavené a kytky jsou krásně tmavé a pak i snesou větší teplotu v prostoru

Old Post 15-04-2019 v 15:33 PM
Czechanonymous je offline   Profil uživatele Czechanonymous   Find more posts by Czechanonymous   Foto galerie člena Czechanonymous   Click here to Send Czechanonymous a Private Message   Add Czechanonymous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 7

Podle fotek nevypadaj extrémně neštastně, nic co by se nedalo zachránit, všimnul jsem si ale lehce spálenejch konců listů, a to na tý zdravější rostlině. Nevim, jestli jedeš živiny podle tabulek, nebo podle EC, takže bych nejdřív snížil koncentraci hnojiv. Prolil bych pěkně květináče vodou s upravenym PH. Klidně o malinko víc vody, a zbytek vyleješ. Nenechávat v podtáckách přebytečnou vodu! Kořeny musej vždycky proschnout, aby se tam dostal kyslík, jinak začnou hnít a budeš mít větší problémy. CO2 bych v tvejch podmínkách vůbec neřešil, nevim, jak jsou na tom produkty v cenový relaci, co posílá Czechanonymous, ale stejně nemáš uzavřenej prostor, takže to hned zase odvětráš pryč. Ale nemám s tímhle zkušenost. Držel bych oko na teplotách, a to i v noci. Teď to dost klesá, tak aby ti v noci nemrzly. Pokud máš větrák na ofuk, tak ho NEmiř přímo na kytky, ale snaž se s nim rozpohybovat co nejvíce vzduch okolo - klipsňáky jsou hezký, ale moc parády neudělaj. Ty zkroucený listy dovnitř směrem dolů jsou známkou silnýho ofuku, chladem, a možná i začátkem problémů s kořenama. Jinak na 400W máš celkem velkej prostor, tak bych se spíš snažil držet to ve středu, ideálně do 1m2. Keep up

Old Post 16-04-2019 v 19:07 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 8

CO2 ma smysl resit az pestitel ma v malicku zakladni veci, tj starost o kytky a pod..

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 16-04-2019 v 19:12 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bob666
Nový Člen

Karma uživatele bob666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 9

Hoši díky za rady, myslím že přeliti bylo hlavní problém, voda stávala v miskach, davkuji hnojiva podle tabulek tak to trochu snížím, jestli se mi to v kokosu podaří dojet do konce tak další kolo zkusím hlínu, to je jednodušší?

Old Post 16-04-2019 v 21:01 PM
bob666 je offline   Profil uživatele bob666   Find more posts by bob666   Foto galerie člena bob666   Click here to Send bob666 a Private Message   Add bob666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 10

jop

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 16-04-2019 v 21:13 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-09-2009 - Nováček a první indoor - 0 odpovědí
04-03-2008 - nováčik na GROWERy - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5160860 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív