Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Levný 70w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Eddycz
Nový Člen

Karma uživatele Eddycz - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 21  

Dotaz Levný 70w Příspěvek č. 1




Zdrvim všechny pěstitele.
Pěstuju už 4rokem (pořádně) outdoor a tak sem si řek že si dám lampu tak sem začal schánět věci. Sehnal sem si 70w pouliční osvětlení upravil a zapojil.Jedu napul kokos drť a hlínu pro muškáty.Na růst sem hnojil krystalonem a teť na květ mám OBM
nic moc ale nejsou granty. Jsem 25 dnu květu.Model no name indoor .Odvětrávání zatim jeden větrák na 220 v 10cm .

Naposledy upravil Eddycz 26-04-2006 v 12:21 PM

Old Post 25-04-2006 v 15:40 PM
Eddycz je offline   Profil uživatele Eddycz   Find more posts by Eddycz   Foto galerie člena Eddycz   Click here to Send Eddycz a Private Message   Add Eddycz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZuNsCC
Stálý Člen

Karma uživatele ZuNsCC - 85% PěstitelskáKarma uživatele ZuNsCC - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 2

ahoj, mas tam len jednu rastlinku?? a aku velku mas skrinu??? ja by som tiez chcel nieco podobne.... nech sa dari....

mY fIRST ...::: OutDoor 2006/1 :::...

Old Post 26-04-2006 v 21:28 PM
ZuNsCC je offline   Profil uživatele ZuNsCC   Find more posts by ZuNsCC   Foto galerie člena ZuNsCC   Click here to Send ZuNsCC a Private Message   Add ZuNsCC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SaMoLeBKa
Stálý Člen

Karma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 3

zdar mohl bys mi prozradit jak si upravil tu pouliční lampu aby ti kvalitně svítila ??? taky jsem si jednu sehnal akorát se mi nějak blbne .. vždycky když jí zapnu tak jak se rosvítí na plno začne blikat a pak zdechne.. help me ..:-)

Old Post 27-04-2006 v 13:50 PM
SaMoLeBKa je offline   Profil uživatele SaMoLeBKa   Find more posts by SaMoLeBKa   Foto galerie člena SaMoLeBKa   Click here to Send SaMoLeBKa a Private Message   Add SaMoLeBKa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eddycz
Nový Člen

Karma uživatele Eddycz - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 4


rozměry v.s.h-70.50.50. mám zatím jednu rostlinku. stou lampou sem to až moc nehrotil ona měla svoje zapojení to sem nechal jenom sem upravil napajení a vyvod k výbojce.

Old Post 02-05-2006 v 11:31 AM
Eddycz je offline   Profil uživatele Eddycz   Find more posts by Eddycz   Foto galerie člena Eddycz   Click here to Send Eddycz a Private Message   Add Eddycz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eddycz
Nový Člen

Karma uživatele Eddycz - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 21  

Palec dolů pomoc!!! Příspěvek č. 5

Mám problém nějak my hnědnou listy vůbec nevím čim to může být .Ph dobry hnojení taktež v klidu možná že cikulací vzduchu mám tam jeden větrák a dole díra 27-30stupnů.jestli vás něco napadne prosím napište dík.

Old Post 10-05-2006 v 20:55 PM
Eddycz je offline   Profil uživatele Eddycz   Find more posts by Eddycz   Foto galerie člena Eddycz   Click here to Send Eddycz a Private Message   Add Eddycz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eddycz
Nový Člen

Karma uživatele Eddycz - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 6











Tak tady mám nějaký ty photo před sklizní.

Naposledy upravil Eddycz 13-06-2006 v 18:03 PM

Old Post 31-05-2006 v 14:09 PM
Eddycz je offline   Profil uživatele Eddycz   Find more posts by Eddycz   Foto galerie člena Eddycz   Click here to Send Eddycz a Private Message   Add Eddycz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5829700 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív